18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widziałem na ulicy gaz.... Gaz gaz gaz na ulicy

huncfot130 • 2018-09-07, 23:00
Ja nie wiem gdzie te ludzie maja łby....



Jak zwykle z 3miasto.pl

rocknroll

2018-09-07, 23:18
Na szczęście jest szybkozłącza, która odcina wpływ gazu inaczej wypie**oliłby w kosmos. Gość o 1,5 tyś lżejszy :lol:

ePeeL

2018-09-07, 23:55
Za takie coś powinni zabierać prawo jazdy... Żeby nawet auta nie umieć porządnie zatankować :homer:

Ho...........er

2018-09-08, 01:42
Propan butan ognisko mam

~Velture

2018-09-08, 09:46
@upy
ch*j a nie jest w plecy.
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYk***aKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.
Zawsze leci cieć i tankuje. Gadałem z takim gościem na shellu obok mnie co mi zawsze leci aby spytać czy zatankować, ale ja tankuję zawsze własnoręcznie, i tak pytam go kiedyś czemu nigdy tam pod gazem obok nikt samemu nie tankuje jak benzynę i mówił ,że jest zakaz nałożony przez stacje, że gazu nie wolno tankować klientowi samemu.
Więc na 99,9% wina ciecia co tankował i zapomniał idąc do innego stanowiska nalać wachy.

lm65

2018-09-08, 12:56
ch*j z wężem, najlepsze jest to, że ten sk***iel był poszukiwany przez policję i teraz pójdzie siedzieć, a i miał zakaz prowadzenia pojazdów :)

htp

2018-09-08, 14:40
Velture napisał/a:

@upy
ch*j a nie jest w plecy.
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYk***aKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.
Zawsze leci cieć i tankuje. Gadałem z takim gościem na shellu obok mnie co mi zawsze leci aby spytać czy zatankować, ale ja tankuję zawsze własnoręcznie, i tak pytam go kiedyś czemu nigdy tam pod gazem obok nikt samemu nie tankuje jak benzynę i mówił ,że jest zakaz nałożony przez stacje, że gazu nie wolno tankować klientowi samemu.
Więc na 99,9% wina ciecia co tankował i zapomniał idąc do innego stanowiska nalać wachy.


Mogę podać adresy stacji, gdzie można tankować samodzielnie. Ale mi się nie chce.

na...........pl

2018-09-08, 21:58
@~Velture
Ostatni raz cieć mi tankował gaz gdzieś tak dwa lata temu O_o a samodzielne tankowanie gazu jest możliwe od 2014 roku i praktykowane na wszystkich stacjach z nowszymi pistoletami.

ePeeL

2018-09-08, 23:01
Velture napisał/a:

@upy
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYk***aKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.



To albo żyjesz w jaskini albo masz dwie lewe ręce, bo ja parę razy na miesiąc tankuje auto (właśnie LPG) i nigdy nikt do mnie nie przyszedł i się nie zapytał trzy trzeba pomóc. Jedynie za pierwszym razem, po zdaniu prawka poprosiłem gościa o pomoc, żeby mi pokazał jak się to gówno obsługuje.
Lotos, Orlen, BP, Lukoil. Pierwsze 4, które mi przychodzą do głowy.

~Velture

2018-09-09, 00:44
No ja jeżdżę na benzynie ale dzięki za info bo zawsze widziałem kogos z obsługi przy lpg.

hfbnmiuytp

2018-09-09, 01:50
Velture napisał/a:

No ja jeżdżę na benzynie ale dzięki za info bo zawsze widziałem kogos z obsługi przy lpg.



Info od kogoś kto cieciował na stacji paliw:
Jest wręcz przeciwnie do tego co piszesz, na stacjach (w moim przypadku) Shell jest wręcz przykaz aby klient sam tankował LPG, cieć ma się skupić na laniu benzyny i ropy. Dlaczego? Żeby wcisnąć jak najwięcej "promocji" klientom. Na lpg nie ma żadnych ultra premium ofert, więc po uj? Oczywiście na życzenie klienta pracownik może zatankować lpg. Ale tylko na życzenie.
Zresztą, na każdym dystrybutorze LPG (na stacji Shell, gdzie indziej nie wiem) jest wielki napis s a m o o b s ł u g a.

Slatojesos

2018-09-09, 05:56
Weltur- aleś,k***a dał popis z tym tankowaniem,ja pie**ole!
A przecież nieraz mądrze gadasz.

realign

2018-09-09, 08:07
Jest samoobsługa od kilku lat przy lpg. Dziwna sprawa bo lata temu kolega pracował na stacji i przechodził specjalne szkolenie z tego tankowania, Raz się nawet zdażyło "popażyć" w rękę przy odłączaniu pistoletu bo gaz przy rozprężaniu ma wysokie ujemne temperatury, zamraża. I po to są rękawice tam.

Cz...........as

2018-09-09, 10:22
realign napisał/a:

wysokie ujemne temperatury

:mrgreen:

A co do urywania przewodów od tankowania paliw to faktycznie trzeba być ćwierćmózgiem albo kobietą żeby coś takiego zrobić.