18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widząc takie filmiki...

Halman • 2020-08-18, 10:34

ciężko pozbyć się wrażenia że oni genetycznie są naprawdę niedoj***ni...

Eknen

2020-08-18, 11:09
Podejrzewam , że to ich rzeczywistość : pora deszczowa czy nie do roboty trzeba jechać . Ponieważ nie ma infrastruktury , muszą ryzykować , przecież nie będą czekać miesiąc, aż woda opadnie.

Pralpunkt

2020-08-18, 11:16
Ale jaki żal że na tej przyczepie nie było że 100 hindusów jaka okazja, jakie marnotractwo

Mgmacius

2020-08-18, 11:23
Pralpunkt napisał/a:

Ale jaki żal że na tej przyczepie nie było że 100 hindusów jaka okazja, jakie marnotractwo



Weź się odpie**ol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapie**ala aż palców do kości nie zedrze.

sothis

2020-08-18, 11:28
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpie**ol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapie**ala aż palców do kości nie zedrze.



I jacy higieniczni do tego :)

Pralpunkt

2020-08-18, 11:48
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpie**ol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapie**ala aż palców do kości nie zedrze.



Byłeś tam? Poznałeś ich? Zwiedziłeś ten kraj?
Więc nie pie**ol byłem tam w 2016 - 2 tygodnie, kraj piękny, ma swój klimat ale zacofanie i zróżnicowany poziom życia ekstremalnie

SupremeLeader

2020-08-18, 12:11
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpie**ol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapie**ala aż palców do kości nie zedrze.



To Fakt. Mam sąsiada hindusa i faktycznie zapie**ala... ...po socjal co tydzień.
Tak przy okazji specu ty k***a od siedmiu boleści, indie to nie ten kraj gdzie żebractwo jest tak rozpowszechnione że mają tam nawet swoje żebracze kasty? Pominę już fakt skąd pochodzą cyganie.

Tryper

2020-08-18, 12:39
Aż dziw bierze, że drugi idiota się zatrzymał.

Halman

2020-08-18, 12:53
Cham napisał/a:

Aż dziw bierze, że drugi idiota się zatrzymał.


wachy mu brakło...

alchemik80

2020-08-18, 13:59
Jeszcze bezczelni krzyczą, że traktora zapomniał...

0_rafiks_0

2020-08-18, 16:41
Eknen napisał/a:

Podejrzewam , że to ich rzeczywistość : pora deszczowa czy nie do roboty trzeba jechać . Ponieważ nie ma infrastruktury , muszą ryzykować , przecież nie będą czekać miesiąc, aż woda opadnie.



I wlasnie to ich "ryzyko" nazywa sie niedoj***nie mozgowe.

gieroj111

2020-08-19, 00:35
miał aktualne błogosławieństwa hmm naprawdę nie wiem co mogło pójść nie tak