18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widocznie stracił panowanie

Tekamaru • 2022-09-03, 20:25

Kolejny debil na hulajnodze

Bqesii

2022-09-03, 20:44
Buty powinny spasc

mazga50

2022-09-03, 20:45
@Tekamaru: Kolejny debil na hulajnodze

Kierownik auta na czerwonym pojechał, więc niekoniecznie

Henboh

2022-09-03, 21:04
mazga50 napisał/a:

@Tekamaru: Kolejny debil na hulajnodze
Kierownik auta na czerwonym pojechał, więc niekoniecznie



k***a, jak nie masz prawka (ba, nawet pojęcia o prowadzeniu) to proszę Cię, nie wypowiadaj się.

A na hulajnodze, to typowy przedstawiciel "mózgubrak", nawet jeśli u nich wolno na przejście hulajnogą wbijać, to w tym miejscu dawno się przejście skończyło.

pitteroo

2022-09-03, 21:37
Ile razy to obejrzeliscie? :lol: ja przynajmniej kilka, fajny materiał o bezmózgu

Collector

2022-09-03, 22:20
Po pierwsze, co za tłuk wjeżdżając na ulicę patrzy w inną stronę... Po drugie to u kacapow czyli "Nic się nie stało... O q.wa Nic się nie stało"

Rob3rt88

2022-09-03, 23:40
oatus przehechal na czerwonym a nie hulajnoga k***a zj***ny pojebie co wrzuciles k***a post. obejrzyl film a potem koment wrzuck k***iszonie

mazga50

2022-09-04, 00:55
Henboh napisał/a:

k***a, jak nie masz prawka (ba, nawet pojęcia o prowadzeniu) to proszę Cię, nie wypowiadaj się.
A na hulajnodze, to typowy przedstawiciel "mózgubrak", nawet jeśli u nich wolno na przejście hulajnogą wbijać, to w tym miejscu dawno się przejście skończyło.



A to oświeć mnie, od kiedy na czerwonym można śmigać?

ntrk

2022-09-04, 01:34
Powinien jeszcze wpie**ol dostać.

Henboh

2022-09-04, 03:03
mazga50 napisał/a:

A to oświeć mnie, od kiedy na czerwonym można śmigać?



:erniepalm:

A od kiedy na skrzyżowaniu ze wszystkich stron jest czerwone? Koleś nie jechał na wprost na czerwonym, tylko skręcał w prawo na zielonym.
Niech Cię nigdy do zdawania prawka nie ciągnie, bo jeszcze na kursie kogoś zabijesz.

contracts

2022-09-04, 09:08
ch*jnogista wtargnął na jezdnię w miejscu nie przeznaczonym do przechodzenia

mazga50

2022-09-05, 19:41
Henboh napisał/a:

A od kiedy na skrzyżowaniu ze wszystkich stron jest czerwone? Koleś nie jechał na wprost na czerwonym, tylko skręcał w prawo na zielonym.
Niech Cię nigdy do zdawania prawka nie ciągnie, bo jeszcze na kursie kogoś zabijesz.



Co ty bredzisz? Facet poleciał autem na czerwonym, bo mu się spieszyło, a ty bredzisz, że gdy robił unik przed potrąceniem hulajnozysty to chciał skręcić w prawo? Z lewego pasa? U Ruskich semafory są z obu stron właśnie dla takich głąbów jak ty. I Ruskie.
To, że wyjeżdżał z bocznej uliczki/parkingu przy sklepie niczego nie zmienia.