topic

Wideo z karambolu

62
piwo
~fantastico  @ 2018-06-12, 13:01
Nagranie karambolu na autostradzie z pierwszego pojazdu, w którego uderzali inni.

~Angel 

39
2018-06-12, 13:06 [link]
:roll:

a tu nagranie samego karambolu

~fantastico 

9
2018-06-12, 13:12 [link]
Angel napisał/a:
:roll:

a tu nagranie samego karambolu

Ahahahaha...popie**oliłem filmy :D

Abraxus 

23
2018-06-12, 13:17 [link]
I w drugą stronę też się robi korek bo sobie trzeba zwolnić, żeby zrobić dla śwagra foty, żeby pokazać jak to ludzie nie umiejo jeździć. :shock:

~Velture 

26
2018-06-12, 13:27 [link]
A p*zdy z przeciwka muszą jechać 3km/h aby sobie popatrzeć i wyj***ć korek...
Takim ku*asiarzom zabierać prawka z miejsca.

nowynick 

2
2018-06-12, 13:35 [link]
I jadą nagrywający 10 na godzinę, bo pewnie przed nimi kolejne tłumoki co cieszą oczy wypadkiem. Spowolnili lewy pas niemal do zera nie myśląc, że w kogoś z tyłu może właśnie ktoś wjeżdżać dokładnie jak na filmie i doprowadzają do kolejnego karambolu.

~MaszAyahuaskę 

1
2018-06-12, 14:00 [link]
Delikatnie się pocałowali, a tu od razu, że karambol... :roll:

ziomandrzej 

3
2018-06-12, 16:12 [link]
Kierowca autobusu dał radę wyhamować, a nie spodziewałem się... No a że mu zrobili z dupy jesień średniowiecza to już inna bajka.

Hrabia Drapula 

15
2018-06-12, 17:49 [link]
skutki jazdy 150km/h komuś na dupie, wk***ia mnie jak zostawiam sobie tyle miejsca że by spokojnie widzieć co się dzieje z przodu i mieć miejsce do spokojnego hamowani, a jakiś debil co jedzie za mną przy pierwszej okazji wyprzedzi i się wpierdzieli, mimo że przez następne 50km i tak będzie w tym samy miejscu jechał

Spiderowski 

5
2018-06-12, 18:21 [link]
fantastico napisał/a:

Ahahahaha...popie**oliłem filmy :D

Nie ma sprawy. gdybym tyle czasu spędzał w Guandong też bym pewnie popie**olił rodzime filmy.

Co do samego zdarzenia to jakie to k***a jest smutne że dwupasmówki nazywamy autostradami i jeszcze k***a za to płacimy :(

Fifka 

3
2018-06-12, 19:18 [link]
Przede wszystkim ten odcinek a4 to ch*j nie autostrada. Stare poniemieckie gówno. Przy tym natężeniu tam już dawno powinny być 3 pasy w jedną stronę plus awaryjny. Tam nawet awaryjnego nie ma. Ale niemcy budowali więc trzeba szanować i siedzieć cicho.

saves 

22
2018-06-12, 22:24 [link]
Nie wiem dlaczego, ale to mi się skojarzyło.

wormgoro 

3
2018-06-13, 09:03 [link]
Gdyby typ z autobusu nie miał kamerki pewnie by mu wj***li mandat a tak to wszyscy za nim po kolei dostaną no chyba że któryś też miał kamerkę i zdążył wyhamować.
No i ciekawe kto pokryje szkodę 2 pierwszych? wszyscy za autobusem po równo czy tylko ten co się wj***ł w autobus?

~Velture 

5
2018-06-13, 15:29 [link]
Cytat:
Gdyby typ z autobusu nie miał kamerki pewnie by mu wj***li mandat a tak to wszyscy za nim po kolei dostaną no chyba że któryś też miał kamerkę i zdążył wyhamować.
No i ciekawe kto pokryje szkodę 2 pierwszych? wszyscy za autobusem po równo czy tylko ten co się wj***ł w autobus?

Gówno.
Dawno, dawno temu brałem udział w takim mikro karambolu 5-7 aut w nocy w mieście. Byłem bodajże 3ci albo 4ty od przodu.
Staliśmy do zawrotki/skrętu w lewo i wszyscy bez hamulca jak debile. Wjechała k***a w ostatniego i domino.
Wszyscy dostaliśmy mandat poza 1wszym jak policja przyjechała bo nie zachowaliśmy bezpiecznej odległości i ch*j.
W praktyce 2gi płacił pierwszemu, 3ci drugiemu itd. (ubezpieczyciel)

Popularne tagi
przytulanie  pindol  fso  dymi  trendy  pippi langstrumpf  towarzysz  sexowna  kateria  zwyczaj  drużba  wczasy  quad damage  odważna  michael  dzicz  łodzi  hardware  baranek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]