18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wicca - Religia Czarownic?

adam_820 • 2020-01-22, 16:58
Przeglądając ostatnio Youtube natknąłem się na ciekawy dokument.
Wygląda mi to na coś podobnego do iluminatów.
Co o tym myślicie?

edmund

2020-01-22, 18:54
nonszalandzki głos głupiej młodej c**y, połączony z wizerunkiem przemądrzałej blondynki,
ciekawe, który pierwszy da piwo

sorry, nie jest młoda

iShaman

2020-01-22, 21:41
Feministyczna zdzira....

Pogrom

2020-01-22, 22:39
Jak chodziłem do podstawówki w pierwszej połowie lat 90-tych, to każdy metal, co drugi rockn`n`rollowiec, i co czwart y"niezrzeszony" wiedział, co to WIcca, Rodzimowierstwo, Zadruga etc. I wiecie co? Nie było wtedy Internetu. Ponad połowa młodej Polski chodziła w glanach, czytała książki, ZINy, spotykaliśmy się w parkach, na skwerach, koncertach - rozmawialiśmy. Dziś - k***a - z pamięci młoda Polska sypie ksywami patostreamerów a o neopogańskim ruchu, które istnieje od jakichś ponad 70 lat pisze się... "Przeglądając ostatnio Youtube natknąłem się na ciekawy dokument. Wygląda mi to na coś podobnego do iluminatów.".

Ja pie**olę.

I niech autor tej wrzuty nie bierze tego do siebie. Fajnie, że na coś wpadłeś, że się tym dzielisz. No, ale k***a - róbmy krok dalej i nie wpie**alamy własnego ogona co kilka dekad.


parolpl

2020-01-23, 17:23
@Pogrom
Bo to się brało z mody na metafizykę, wywoływanie duchów, nawiedzone miejsca, czary itp. Później to zdechło, bo prym wzięły programy telewizyjne z wróżkami, pojawiały się gry i filmy z lepszą animacją, grafiką itd.
I chyba za bardzo przesadziłeś z tą znajomością neopogaństwa, twierdziłbym że raczej szatanizm kwitł (za sprawą błędnie interpretowanego metalu); no i kultura dzieci neo, czy to ogólnej cyfryzacji (np. kafejki internetowe).

Xs...........33

2020-01-23, 22:09
Mam tylko do powiedzenia to, że bym ją wyr*chał w odbyt tak ostro że by cały ch*j czerwony wyszedł.
Pozdrawiam.