18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomości na żywo z dunbaru...

Halman • 2022-01-20, 12:52

oglądałbym... :amused:

BambiPMT

2022-01-20, 12:56
Debile, robią reportaż, że ślisko na skrzyżowaniu. Nie stając w bezpiecznym miejscu. No geniusze.

DoMESTOS

2022-01-20, 13:37
Wjechał w nią od tyłu jak ksiądz w kleryka na pierwszym roku mózgoprania.

wilkoala

2022-01-20, 13:48
Ale ona jest naćpana...

plastic

2022-01-20, 14:23
DoMESTOS napisał/a:

Wjechał w nią od tyłu jak ksiądz w kleryka na pierwszym roku mózgoprania.



86% osób skazanych za molestowanie seksualne dzieci identyfikuje się jako osoby homoseksualne lub biseksualne... a gdyby dodać do tego resztę fikcyjnych płci, to pewnie uzbierałoby się więcej punktów procentowych.

nie ma to jak policytować się na skalę zdeprawowania i zdemoralizowania. to takie... żydowskie :)

DoMESTOS

2022-01-20, 15:07
plastic napisał/a:

86% osób skazanych za molestowanie seksualne dzieci identyfikuje się jako osoby homoseksualne....



Zgadzałoby się ponieważ 100% księży to homoseksualiści, dlatego tak bardzo kościół najeżdża na homogenizowanych bo kto by podejrzewał tych co "walczą" z homoseksualizmem.

Poczytaj sobie wypowiedzi tych co byli klerykami, to jest banda pedałów i niedoszłych gwałcicieli.

Kościoły są zbędne, chce człowiek to niech sobie wierzy i modli się w swoim domu, po ch*j te darmozjady ?

j***ć ich (ale nie dosłownie bo to by była dla nich przyjemność).

plastic

2022-01-20, 15:23
DoMESTOS napisał/a:

Zgadzałoby się ponieważ 100% księży to homoseksualiści



bo tak wymyśliłeś?

Cytat:

Poczytaj sobie wypowiedzi tych co byli klerykami



acha, a gdzie mam poczytac? w wyborczej, krytycepolitycznej, okopressie?

czy może jakieś wypowiedzi dowolnego dominikanina? ;)


kościół ma swoje problemy, to fakt, ale jedne media je celowo przerysowują, wynajmując do tego całe armie, a drugie ukrywają. sram na was po równo. j***ć was.


ps. skoro już dzielimy się dobrymi radami, to poczytaj sobie o tym jak rewolucja komunistyczna odrywa ludzi od religii, aby na jej miejsce wprowadzić kult propagandy.

DoMESTOS

2022-01-20, 15:38
plastic napisał/a:

bo tak wymyśliłeś?



Nie - Bo tak przeczytałem od ludzi którzy byli i widzieli to na własne oczy, a twoje 86% to skąd ? może jakieś źródło ? bo to co ja napisałem jest prawdą i każdy może łatwo sprawdzić.

plastic napisał/a:

acha, a gdzie mam poczytac? w wyborczej, krytycepolitycznej, okopressie?
czy może jakieś wypowiedzi dowolnego dominikanina?



W każdej części Internetu możesz o tym poczytać PRÓCZ forum katolickim.

plastic napisał/a:

kościół ma swoje problemy, to fakt, ale jedne media je celowo przerysowują, wynajmując do tego całe armie, a drugie ukrywają. sram na was po równo. j***ć was.



No i wszystko jasne, jesteś jednym z tych pedałów (albo po prostu głupi).

plastic napisał/a:

ps. skoro już dzielimy się dobrymi radami, to poczytaj sobie o tym jak rewolucja komunistyczna odrywa ludzi od religii, aby na jej miejsce wprowadzić kult propagandy.



Wyroki sądów za pedofilie to nie "kult propagandy" - DEBILU.




pablohasan

2022-01-20, 16:12
plastic napisał/a:

86% osób skazanych za molestowanie seksualne dzieci identyfikuje się jako osoby homoseksualne lub biseksualne... a gdyby dodać do tego resztę fikcyjnych płci, to pewnie uzbierałoby się więcej punktów procentowych.
nie ma to jak policytować się na skalę zdeprawowania i zdemoralizowania. to takie... żydowskie



SKAZANYCH. A większość nie jest skazanych. Identyfikują się jako niewinni. Kapłani. Duszpasterze. Łącznicy między Bogiem a człowiekiem.
Powiedziałbym że koński ch*j im w dupę ale raz że to dla nich przyjemnosc a dwa że dla konia mezalians....

Kuleczka

2022-01-20, 18:01
Dziunia chyba nie wiedziała na jaki temat ta relacja, tak choćby po mimice wnosząc... No i stało się

Scartabelli

2022-01-20, 21:07
pablohasan napisał/a:

SKAZANYCH. A większość nie jest skazanych. Identyfikują się jako niewinni. Kapłani. Duszpasterze. Łącznicy między Bogiem a człowiekiem.
Powiedziałbym że koński ch*j im w dupę ale raz że to dla nich przyjemnosc a dwa że dla konia mezalians....



No a większość murzynów też się indentyfikuje jako niewinni. Tylko to nie zmienia fakty że czarna mniejszość odpowiada za nieproporcjonalnie dużą liczbę przestępstw w USA. To jak myślisz, co to nam mówi o mniejszości homoseksualnej, jeszcze mniejszej niż np. mniejszość czarnoskórych w USA jeśli odpowiadają za 86% przestępstw seksualnych? Sam to sobie policzysz czy trzeba Ci pomóc?

pablohasan

2022-01-21, 08:54
Scartabelli napisał/a:

No a większość murzynów też się indentyfikuje jako niewinni. Tylko to nie zmienia fakty że czarna mniejszość odpowiada za nieproporcjonalnie dużą liczbę przestępstw w USA. To jak myślisz, co to nam mówi o mniejszości homoseksualnej, jeszcze mniejszej niż np. mniejszość czarnoskórych w USA jeśli odpowiadają za 86% przestępstw seksualnych? Sam to sobie policzysz czy trzeba Ci pomóc?



Kolego, ja tu nie o czarnych i nie o USA. Jak czarni w USA zaczną mówić że są przedstawicielami Boga i będą się wpie**alać w polską politykę i życie społeczeństwa to możemy dyskutować.