18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomości KRLD TVP

emperorzbigniew • 2020-06-25, 11:54
Ktoś przerobił wczorajszy spot wyborczy puszczony w Wiadomościach. Wg mnie Kim, gdyby tylko wiedział, byłby z naszych mediów dumny.


żmij

2020-06-25, 11:55
Paszoł na ch*j z tą polityką.

0_rafiks_0

2020-06-25, 11:58
Jestes w stanie wytlumaczyc jakos (najlepiej logicznie), co spowodowalo, ze to tu umiesciles? Jakis impuls? Ktos? Wznies sie na wyzyny intelektu i uzasadnij to jakos.

nwonigers

2020-06-25, 12:11
swietny material. na prawde sadystyczny humor. tak obecnie wyglada tvp 1, ktorej nie ogladam.

janlew

2020-06-25, 12:14
0_rafiks_0 napisał/a:

material. na prawde sadystyczny humor. tak obecnie wyglada tvp 1, ktorej nie ogladam.


Przyśnił mu się odbyt czaskoskiego, i marzy by tam wpełznąć

contracts

2020-06-25, 12:31
Jakiś młody ten kaczyński

robsonx79

2020-06-25, 12:32
0_rafiks_0 napisał/a:

Jestes w stanie wytlumaczyc jakos (najlepiej logicznie), co spowodowalo, ze to tu umiesciles? Jakis impuls? Ktos? Wznies sie na wyzyny intelektu i uzasadnij to jakos.



Pewnie zobaczył wczorajszą szopkę w tvp, od której Korea Północna mogłaby się uczyć propagandy.

0_rafiks_0

2020-06-25, 12:54
robsonx79 napisał/a:

Pewnie zobaczył wczorajszą szopkę w tvp, od której Korea Północna mogłaby się uczyć propagandy.



i w sposob sobie tylko znany powiazal to z sadistic.pl " Bede super zajebisty!!Wrzuce polityczne gowno na sadola". Eh...pusty dzban.

TytanowyRosomak

2020-06-25, 12:56
Trzeba być zjebem umysłowym by oglądać TV :P Nawet w robocie kiedy za mój czas się płaci wolałbym jakąś dobrą książkę przeczytać :)

ra0mir

2020-06-25, 13:03
Podstawienie głosu do filmu to wg ciebie "przerobienie spotu"? Ło k***a, następca Jamesa Camerona...
Resetowałem komputer, bo przestał działać - jestem hakerem...

raistpol

2020-06-25, 14:38
juz zwaliłeś do zdjęcia swojego kandydata?

Yanush

2020-06-25, 14:42
Widzę że Admin ma raka mózgu, Sadol zmienia się w dyskusję dla debilo-polityki, zamiast lepszej tematyki. Nie pozdrawiam Admina i Modów za to gówno i za debilizm przyjmowania takich artykułów...

emperorzbigniew

2020-06-25, 14:44
0_rafiks_0 napisał/a:

Jestes w stanie wytlumaczyc jakos (najlepiej logicznie), co spowodowalo, ze to tu umiesciles? Jakis impuls? Ktos? Wznies sie na wyzyny intelektu i uzasadnij to jakos.



Oczywiście. Śmiejemy się tu z głupoty, z debilizmów, z wielu zachowań, które są niewytłumaczalne. Tutaj mamy wyśmiewanie się z propagandy, której ulega spora część (około 40% wg sondaży) Polaków. Umieszczając ten film pokazuję, jak nisko upadła dzisiaj TVP, która jest teoretycznie telewizją publiczną i na którą idzie ponad 5 baniek dziennie (zamiast iść na chorych).

Nie mam na celu robienia polityki - obnażam jedynie pewne mechanizmy, które wczoraj przebiły level północnokoreański.

Yanush

2020-06-25, 14:47
emperorzbigniew napisał/a:

Oczywiście. Śmiejemy się tu z głupoty, z debilizmów, z wielu zachowań, które są niewytłumaczalne. Tutaj mamy wyśmiewanie się z propagandy, której ulega spora część (około 40% wg sondaży) Polaków. Umieszczając ten film pokazuję, jak nisko upadła dzisiaj TVP, która jest teoretycznie telewizją publiczną i na którą idzie ponad 5 baniek dziennie (zamiast iść na chorych).
Nie mam na celu robienia polityki - obnażam jedynie pewne mechanizmy, które wczoraj przebiły level północnokoreański.



Nadal logicznie nie tłumaczysz, a wydajesz subiektywną opinie według własnego widzi mi się po obejrzeniu wiadomości zinterpretowaniu ich po swojemu :)

Zi...........in

2020-06-25, 14:57
Wygra Duda to można jechać po wszystkich, tylko nie po PiS. Wygra czaskowski to można jechać tylko po PiS. Wygra Biedroń to trzeba będzie uważać bo prokuratura zakradnie się od tyłu. Wygra Kosiniak to będą tylko tematy o belowaniu. Wygra Hołownia to w aplikacji ProteGo będziecie wysyłać zdjęcia jak klękacie a w jednej dłoni trzymacie transparent BLM, w dugiej egzemplarz konstytucji podpisany przez tuska (codziennie), posty tylko o tym jaki zły PiS. Tylko kandydat Stanisław poratuje was szlugiem, sprawdzi błędy w poście i oleje co się dzieje na sadolu bo normalny chłop z niego i szanuję zdanie innych (szkoda że bez szans). Każdemu kto porównuje Polskę do reżimów komunistycznych lub stawia za wzór kraje które były ( i są) naszymi wrogami to proszę tylko o to żeby poszli na wybory a jak znowu przegrają to niech zamkną japy. Wypad z polityką na sadolu....Tyle gówna na świecie do komentowania a ten dokłada do ognia ujowym materialem o ujowej polskiej polityce.