18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość z ostatniej chwili

Pankuronium • 2020-01-08, 22:23
Z ostatniej chwili

Polska właśnie wysłała atomowe okręty podwodne klasy Popiełuszko do zatoki perskiej

edmund

2020-01-08, 22:36
ch ci w oko

dyhayne

2020-01-08, 22:40
Suchar że głowa mała.. Ale czytam to mojej babie, a ta:
- a to my mamy okrety atomowe?
Ja: :-/ .. Tiaa na węgiel..
Cjuj tam zmęczony jestem, śmiechłem.

trupzszafy

2020-01-08, 22:43
z stand up'u to Ty byś chłopie nie wyżył..

sars_80

2020-01-08, 23:19
k***a. Internet komuś podłączyli

kubol

2020-01-08, 23:19
Taaaaa wyslala.... chyba pocztą

freaky

2020-01-09, 01:01
W ostatniej chwili decyzję cofnął konserwator zabytków.

Tom9310

2020-01-09, 01:30
Z ostatniej chwili. W Zatoce Perskiej oznajmili iż dzieci nie potrzebują zabawek Kobi z Polski :-D

skywalker75

2020-01-09, 07:23
Uuu grubo, w odpowiedzi Rosja wysłała flagowy lotniskowiec admirał kuznuecow. W eskorcie 7 holownikow i 5 okrętów pożarniczych

zdun

2020-01-09, 07:55
A potem się obudziles

zerwikaptur

2020-01-09, 08:52
Można smiszkowac ale jak popatrzymy na eropejskie armie to zobaczymy pogorzelisko po kilkudziesięciu. Latach rządów lewactwa a Polska wcale nie wypada źle .
A na Bałtyku po co okręty podwodne ? Za płytko gdzie się nie schowasz to cię nowoczesne sonary znajda ,śmigłowce torpedy rzucają i cześć i pa .
Skuteczna obrona wybrzeża i nie potrzeba nam wielkiej floty .
Naszym priorytetem powinna być niedopuszczenie do ewentualnego desantu .
Gdzie i po co my mieli byśmy pływać tymi okrętami ?
Do Niemiec na ogórki ?
Nie jesteśmy państwem o zasięgu choćby kontynentu europejskiego a co mówić o wypłukaniu na szerokie wody .

McKusmier

2020-01-09, 09:01
zerwikaptur napisał/a:

Można smiszkowac ale jak popatrzymy na eropejskie armie to zobaczymy pogorzelisko po kilkudziesięciu. Latach rządów lewactwa a Polska wcale nie wypada źle .
A na Bałtyku po co okręty podwodne ? Za płytko gdzie się nie schowasz to cię nowoczesne sonary znajda ,śmigłowce torpedy rzucają i cześć i pa .
Skuteczna obrona wybrzeża i nie potrzeba nam wielkiej floty .
Naszym priorytetem powinna być niedopuszczenie do ewentualnego desantu .
Gdzie i po co my mieli byśmy pływać tymi okrętami ?
Do Niemiec na ogórki ?
Nie jesteśmy państwem o zasięgu choćby kontynentu europejskiego a co mówić o wypłukaniu na szerokie wody .



No Niemcy udowodniły podczas II WŚ jak nie przydają się U BOOTY na Bałtyku. Co ty pie**olisz? Zdominowali wtedy całkowicie morze północne i bałtyckie za pomocą właśnie łodzi podwodnych

bloodwar

2020-01-09, 09:09
Niemcy zajęły Polskę używając tankietek i czołgów z 37 mm działami, czy to oznacza, że mamy się w takie własnie przezbroić? To już nie jest dawno 20 wiek, technologia się zmienia, rzeczy które były nowością kilkanaście lat temu teraz są już przestarzałe

IOI

2020-01-09, 09:16
@McKusmier

co ty pie**olisz. poczytaj sobie o hydrolokacji i znajdz geniuszu choc jedno miejsce w baltyku gdzie sie ukryje lodz podwodna