18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wiadomość tekstowa.

de_Sade • 2019-07-13, 23:52
"Wylatujesz!"


spoiler

Byku35

2019-07-14, 14:40
shiters napisał/a:

Kto jej k***a dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe p*zdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pie**olcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej r*chacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania k***a. ch*j.



piękne słowa, ja dodam że trzeba od czasu do czasu babe liścić żeby z niej diabła wygonić by się nie puściła, no i gonić do garòw bo tak trzeba

St...........on

2019-07-14, 14:47



shiters napisał/a:

Kto jej k***a dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe p*zdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pie**olcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej r*chacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania k***a. ch*j.





Byku35 napisał/a:

piękne słowa, ja dodam że trzeba od czasu do czasu babe liścić żeby z niej diabła wygonić by się nie puściła, no i gonić do garòw bo tak trzeba



Ja tylko przypomnę, że wasze matki to też kobiety, no chyba że jesteście synami pedałów....

Strielok1

2019-07-14, 14:51
alexandrus napisał/a:

Ja tylko przypomnę, że wasze matki to też kobiety, no chyba że jesteście synami pedałów....


Z takim myśleniem nic dziwnego że całe życie spędzają przed monitorem ze śliną na ustach i własnym ch*jem w ręce...

:mrgreen:

TB303

2019-07-14, 15:06
shiters napisał/a:

Kto jej k***a dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe p*zdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pie**olcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej r*chacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania k***a. ch*j.


Tak jebie stuleją, że przez monitor czuć :kawa:

Imperator_Jan

2019-07-14, 15:24
Ale gość napisał samą prawdę. Można je kochać, lubić i szanować ale naturalne odruchy i wewnętrzne instynkty każda ma takie same. Patrz najbliżej na kobiety prowadzące samochód. Na kilometr wyczujesz kto siedzi za kółkiem.

camson

2019-07-14, 20:55
11 sekund k***a zanim podniosła wzrok... Ehh brak słów.

Angevil

2019-07-14, 21:45
W Łodzi są motornicze chyba po liceum (bardzo ładne zresztą) i dają radę ;) wystarczy tylko im zabrać telefon przed zmianą.

jebacgowno

2019-07-15, 08:19
shiters napisał/a:

Kto jej k***a dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe p*zdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pie**olcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej r*chacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania k***a. ch*j.



Wyczuwam incela.

call_me_Satan

2019-07-15, 08:21
Rybko.
Ale musisz mieć smutne życie, bijesz konia pod sadola, nie masz żony, jesteś cebulą. Musiałeś poznawać bardzo nieogarnięte kobiety, ale jak widać swój ciągnie do swego p*zdo. I wszystko wskazuje na to, że nawet na instagramie nie możesz wyrwać dupy.
Każda baba jest krótkowzroczna, bo jak chodzą po świecie takie małe ku*asy jak Ty, to co się dziwić?

Wiewór

2019-07-15, 08:24
shiters napisał/a:

Kto jej k***a dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe p*zdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pie**olcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej r*chacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania k***a. ch*j.



Czuć przegrywa życiowego.

polakwrocek

2019-07-17, 23:14
We Wroclaw jest masa kobitek w tramwajach. I nie widzę aby się w telefon lampiły...cały czas.