18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WHO i małpia ospa

Leatherface • 2022-11-30, 12:02
WHO zmienia nazwę małpiej ospy żeby nie obrażać czarnoskórych.


Rasael

2022-12-01, 19:57
WHO zakazało nazywania chorób od zwierząt oraz krajów czy regionów nie ze względu na "rasizm", tylko z uwagi na reakcje ludzi. "Świńska grypa" przykładowo wywołała panikę w wyniku której do utylizacji poszła masa świń (mimo braku dowodów na przenoszenie jej ze świń na ludzi). Z tego samego powodu tępiono nazwę "chińska grypa" - żeby nie szerzyć bezpodstawnej dyskryminacji.
No ale WHO jest dla antymaseczkowców/antyszczepionkowców (jedna i ta sama hałastra) tym samym czym NASA jest dla płaskoziemców (tak, porównanie celowe oraz zdecydowanie zasłużone). Ten sam poziom argumentów, ta sama nieufność do nauki, te same blogerskie autorytety. Szkoda tylko że w tym przypadku głupota przekłada się na namacalną i rzeczywistą liczbę zgonów, do tego niestety nie tylko tych przygłupów.
Polecam filmik "How To Name A Disease (Like COVID-19)" z kanału MinuteEarth, oni to lepiej wyjaśnili. Chociaż wiem że pewnie ktoś zaraz napisze że oni "też" są częścią jakiegoś "spisku", tak jak "wszyscy oni".


mazga50

2022-12-02, 04:19
Leatherface napisał/a:

Nie wiem gdzie tu rasizm, według przedlewackiej nauki do rodziny małp naczelnych wliczamy:



Obserwując to co negry wyprawiają, to prawda.

Leatherface

2022-12-02, 08:56
Rasael napisał/a:

WHO zakazało nazywania chorób od zwierząt oraz krajów czy regionów nie ze względu na "rasizm", tylko z uwagi na reakcje ludzi. "Świńska grypa" przykładowo wywołała panikę w wyniku której do utylizacji poszła masa świń (mimo braku dowodów na przenoszenie jej ze świń na ludzi). Z tego samego powodu tępiono nazwę "chińska grypa" - żeby nie szerzyć bezpodstawnej dyskryminacji.
No ale WHO jest dla antymaseczkowców/antyszczepionkowców (jedna i ta sama hałastra) tym samym czym NASA jest dla płaskoziemców (tak, porównanie celowe oraz zdecydowanie zasłużone). Ten sam poziom argumentów, ta sama nieufność do nauki, te same blogerskie autorytety. Szkoda tylko że w tym przypadku głupota przekłada się na namacalną i rzeczywistą liczbę zgonów, do tego niestety nie tylko tych przygłupów.
Polecam filmik "How To Name A Disease (Like COVID-19)" z kanału MinuteEarth, oni to lepiej wyjaśnili. Chociaż wiem że pewnie ktoś zaraz napisze że oni "też" są częścią jakiegoś "spisku", tak jak "wszyscy oni".



Jaka panika? Świńska i ptasia grypa zostały wymyślone jedynie po to żeby zutylizować stada i doprowadzić hodowców do ruiny. Jak dla mnie to wyznawcy WHO są płaskoziemcami z bezkrytycznym intelektem dżdżownicy :lol:

Dla kontrastu reportaż:

https://www.world-scam.com/archive/14464

TytanowyRosomak

2022-12-03, 13:58
Rasael napisał/a:

WHO zakazało nazywania chorób od zwierząt oraz krajów czy regionów nie ze względu na "rasizm", tylko z uwagi na reakcje ludzi. "Świńska grypa" przykładowo wywołała panikę w wyniku której do utylizacji poszła masa świń (mimo braku dowodów na przenoszenie jej ze świń na ludzi). Z tego samego powodu tępiono nazwę "chińska grypa" - żeby nie szerzyć bezpodstawnej dyskryminacji.
No ale WHO jest dla antymaseczkowców/antyszczepionkowców (jedna i ta sama hałastra) tym samym czym NASA jest dla płaskoziemców (tak, porównanie celowe oraz zdecydowanie zasłużone). Ten sam poziom argumentów, ta sama nieufność do nauki, te same blogerskie autorytety. Szkoda tylko że w tym przypadku głupota przekłada się na namacalną i rzeczywistą liczbę zgonów, do tego niestety nie tylko tych przygłupów.
Polecam filmik "How To Name A Disease (Like COVID-19)" z kanału MinuteEarth, oni to lepiej wyjaśnili. Chociaż wiem że pewnie ktoś zaraz napisze że oni "też" są częścią jakiegoś "spisku", tak jak "wszyscy oni".



Cytując klasyka. Was powinno się j***ć, r*chać i na was zarabiać.


Rasael

2022-12-14, 22:13
Leatherface napisał/a:

Jaka panika? Świńska i ptasia grypa zostały wymyślone jedynie po to żeby zutylizować stada i doprowadzić hodowców do ruiny. Jak dla mnie to wyznawcy WHO są płaskoziemcami z bezkrytycznym intelektem dżdżownicy :


Żryj gówno przygłupie. Dlaczego ci cali "oni" mieliby na pieńku z trzodą chlewną. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, a do tego próbujesz na siłę sprowadzać innych do swojego poziomu. "Ty też jesteś płaskoziemcą więc oboje jesteśmy idiotami haha" - zdychaj wolno wszo.

TytanowyRosomak napisał/a:

Cytując klasyka. Was powinno się j***ć, r*chać i na was zarabiać.


Przyznaję że ciekawe masz fetysze. No dobra, kłamałem, jesteś nudny i żałosny, ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, nie jesteś w moim typie, więz możesz się branzlować w pojedynkę, byle poza zasięgiem mojego wzroku, a najlepiej zupełnie na innej płaszczyźnie rzeczywistości.

Leatherface

2022-12-15, 08:22
Rasael napisał/a:

Żryj gówno przygłupie. Dlaczego ci cali "oni" mieliby na pieńku z trzodą chlewną. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, a do tego próbujesz na siłę sprowadzać innych do swojego poziomu. "Ty też jesteś płaskoziemcą więc oboje jesteśmy idiotami haha" - zdychaj wolno wszo.
Przyznaję że ciekawe masz fetysze. No dobra, kłamałem, jesteś nudny i żałosny, ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, nie jesteś w moim typie, więz możesz się branzlować w pojedynkę, byle poza zasięgiem mojego wzroku, a najlepiej zupełnie na innej płaszczyźnie rzeczywistości.


Typowa reakcja systemowego barana j umysłowego leminga. Zorientuj się głupcze w obecnej geopolityce a zrozumiesz... Obecna doktryna eko terroryzmu przewiduje odejscie od hodowli i uszczuplenie upraw, zadaj sobie trud i doczytaj sam, bo nie będę tracił czasu na oszołomów ķtórych jedynym źródłem wiedzy są wydaliny z TV. Biegnij po dziesiątą dawkę i bądź szczęśliwy. Kiedy Ty prędej czy później bedziesz zdychał na chemioterapii, tacy "płaskoziemcy"(ludzie świadomi) jak ja będą nadal cieszyć się idealnym zdrowiem bo posiadamy stosowną wiedzę i będziemy spoglądać z politowaniem na bezmyślne owieczki takie jak ty, grzecznie ustawiające się do strzyżenie, dojenia i uboju, bo system jest dobry, bo system o was dba :lol:

Rasael

2022-12-15, 09:11
Leatherface napisał/a:

Typowa reakcja systemowego barana j umysłowego leminga. Zorientuj się głupcze w obecnej geopolityce a zrozumiesz... Obecna doktryna eko terroryzmu przewiduje odejscie od hodowli i uszczuplenie upraw, zadaj sobie trud i doczytaj sam, bo nie będę tracił czasu na oszołomów ķtórych jedynym źródłem wiedzy są wydaliny z TV. Biegnij po dziesiątą dawkę i bądź szczęśliwy. Kiedy Ty prędej czy później bedziesz zdychał na chemioterapii, tacy "płaskoziemcy"(ludzie świadomi) jak ja będą nadal cieszyć się idealnym zdrowiem bo posiadamy stosowną wiedzę i będziemy spoglądać z politowaniem na bezmyślne owieczki takie jak ty, grzecznie ustawiające się do strzyżenie, dojenia i uboju, bo system jest dobry, bo system o was dba



Nauka swoje, a troglodyci swoje. Masz pojęcie w jak bajkowej krainie musielibyśmy wegetować żeby te wasze wszystkie urojone spiski miałyby choć zarys sensu? Tak, tak, illuminati kontroluje WSZYSTKIE kraje, WSZYSTKIE organizacje oraz KAŻDEGO naukowca na świecie, a jedynie garstka odważnych bohaterów walczy o "prawdę", jedynie przypadkowo nadużywając LSD, grzybków czy co tam jeszcze trzeba ćpać żeby wymyślać podobne brednie. To mówisz że kiedy ten koniec świata tym razem? Zmutowana soja zombie, czy gejowe żaby szerzące wegetarianizm? Może ciężko w to uwierzyć, ale jakoś nie przekonałeś mnie że nie jesteście żałosnymi przygłupami rozpaczliwie wołającymi o odrobinę uwagi. Tylko nie zapomnij że tetany są wszędzie, więc aluminiowa czapeczka musi zasłaniać też twarz - osoby z twojego otoczenia z pewnością to docenią.

Leatherface

2022-12-15, 09:22
Rasael napisał/a:

Nauka swoje, a troglodyci swoje. Masz pojęcie w jak bajkowej krainie musielibyśmy wegetować żeby te wasze wszystkie urojone spiski miałyby choć zarys sensu? Tak, tak, illuminati kontroluje WSZYSTKIE kraje, WSZYSTKIE organizacje oraz KAŻDEGO naukowca na świecie, a jedynie garstka odważnych bohaterów walczy o "prawdę", jedynie przypadkowo nadużywając LSD, grzybków czy co tam jeszcze trzeba ćpać żeby wymyślać podobne brednie. To mówisz że kiedy ten koniec świata tym razem? Zmutowana soja zombie, czy gejowe żaby szerzące wegetarianizm? Może ciężko w to uwierzyć, ale jakoś nie przekonałeś mnie że nie jesteście żałosnymi przygłupami rozpaczliwie wołającymi o odrobinę uwagi. Tylko nie zapomnij że tetany są wszędzie, więc aluminiowa czapeczka musi zasłaniać też twarz - osoby z twojego otoczenia z pewnością to docenią.


Jaka k***a nauka? Ta za granty na zamowienie czy jaka? Błądź dalej w swojej naiwności, powodzenia, szkoda mi czasu na jałowe dyskusje, a czas i tak pokaże kto miał rację a kto byl naiwnym frajerem.