18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WHO i małpia ospa

Leatherface • 2022-11-30, 12:02
WHO zmienia nazwę małpiej ospy żeby nie obrażać czarnoskórych.


Dywanir

2022-11-30, 17:17
WHO
Wielka h*jnia Onanistów

Masturbator18

2022-11-30, 17:26
Halman napisał/a:

a co z czarną ospą i śpiączką afrykańską?



Jesteś bezczelny

zeus6

2022-11-30, 17:29
No i od dzis małpia ospa kojarzy mi sie z murzynami. Dzieki sadistic, a ten kto to wymyslił to król rasizmu.

silwerbalk

2022-11-30, 17:33
AlbertoNihilo napisał/a:

Velture - dokładnie. Mam takie same odczucia. Z ciemnoskórych możemy się nabijać, ale nazwa tej choroby nie ma żadnego podtekstu rasistowskiego.



Tylko że ktoś wyr*chał szympansa i wylapał a szympansy żyją w Afryce a w Afryce w większości mieszkają .......no właśnie i tu jest k***a problem

OpenStreetMaps

2022-11-30, 18:14
He he widocznie nie tylko ja od samego początku mówiłem i pisałem Murzyńska ospa! Po prostu kocham polityczną niepoprawność i na złość zakazom na murzyna zawsze będę mówił murzyn jedynie na geja nie powiem pedał bo to głupie znacznie lepsze jest określenie gej kałowy któremu sperma przez odbyt uderzyła do głowy.

Robertuss

2022-11-30, 19:50
Leatherface napisał/a:

Nie wiem gdzie tu rasizm, według przedlewackiej nauki do rodziny małp naczelnych wliczamy:



Małpa górna lewa najładniejsza dolna prawa najbrzydsza

Ramiell

2022-11-30, 20:38
Nie będę słuchał dupka z ZNZ.

JednorękiBandyta

2022-11-30, 22:42
~VeIture napisał/a:

Póki nie usłyszałem, że nazwa małpia ospa jest rasistowska to w ogóle mi nawet przez myśl nie przeszło aby to skojarzyć z murzynami itp...



Ja jak pierwszy temat tutaj o tym zobaczyłem to pomyślałem że ktoś kto go wrzucił nazwał tak ta chorobę wiadomo sadol a po chwili zorientowałem się że to tak na serio i pierwsza myśl zaraz bd o to dymy jak o tą zastawę i inne brednie oni sami siebie orają nie trzeba im pomagać :D

dżonyłojlker

2022-11-30, 23:15
silwerbalk napisał/a:

Tylko że ktoś wyr*chał szympansa i wylapał a szympansy żyją w Afryce a w Afryce w większości mieszkają .......no właśnie i tu jest k***a problem



Niedawno mówili w wiadomościach o pierwszym na świecie przypadku psa, który złapał małpią ospę. Niby nic, ale mówią więcej - był to pies z Francji, spał w jednym łóżku ze swoim panem i jego partnerem :shock: Normalnie k***a nie wierzyłem co usłyszałem, powiedzieli dyplomatycznie, że francuskie pedały r*chały psa i sprzedały mu małpią ospę. Tak jak z EJCEM, małpy i pedryle, ale nowoczesne gejusy jeszcze psy grzmocą.

Manolito666

2022-11-30, 23:19
~VeIture napisał/a:

Póki nie usłyszałem, że nazwa małpia ospa jest rasistowska to w ogóle mi nawet przez myśl nie przeszło aby to skojarzyć z murzynami itp...



To ja chyba przebywam w złym towarzystwie, bo u nas wszyscy od razu mieli wylew z murzynów.

Kidl3r

2022-12-01, 06:24
Nie łatwiej usunąć całą Afrykę. Nie kintynent ale wiecie...

silwerbalk

2022-12-01, 09:31
HenrykS. napisał/a:

Niedawno mówili w wiadomościach o pierwszym na świecie przypadku psa, który złapał małpią ospę. Niby nic, ale mówią więcej - był to pies z Francji, spał w jednym łóżku ze swoim panem i jego partnerem Normalnie k***a nie wierzyłem co usłyszałem, powiedzieli dyplomatycznie, że francuskie pedały r*chały psa i sprzedały mu małpią ospę. Tak jak z EJCEM, małpy i pedryle, ale nowoczesne gejusy jeszcze psy grzmocą.



Bo to kara boska dla pedałów i murzynów .....
:lol: ale poprawność polityczna nie pozwala co jest chore
:roll:

ibrahim

2022-12-01, 10:26
Widać od razu, że teoria darwina ma zastosowanie wyłącznie do murzynów i samego darwina.

Leatherface

2022-12-01, 11:45
ibrahim napisał/a:

Widać od razu, że teoria darwina ma zastosowanie wyłącznie do murzynów i samego darwina.



Darwin dla Lewaków, jest jak Mohamed dla muzułmanów.

W obu przypadkach wartość merytoryczna ich urojeń jest identyczna.

Wystarczy poczytać trochę..., z resztą archeolodzy którzy brali w tym udział sami się przysnali, że wiekszość tych odmian homo z afryki to mistyfikacja, gdzie robiono składaka z różnych kości(w tym świni) :lol: Na domiar złego wykopano starszy szkielet homo sapiens w europie niz ta ich cała półmałpa Lucy ;-)