18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WF w zawodówce

peon125 • 2015-03-30, 22:31
z relacji znajomych wiem, że w zawodówce raczej nie ufa się do końca kolegom

albo tylko w tej w mojej okolicy :D

dla niecierpliwych akcja od 0:02



nie było, bo materiał kolegi :P

mk61

2015-03-31, 15:21
Hiehie, ocenianie szkoły na podstawie jakichś k***a wymysłów. A to właśnie chłopaczki po zawodówkach, czy technikach szybciej idą do pracy, ogarniają zawód i zarabianie na siebie. A cioty idą na studia marketingowe i płaczą. Ale ktoś musi podawać kanapki w McD.
To zawodówki (i technika) powinny być bardziej cenione a nie k***a przedszkolaki w liceach, które później robiąc imprezę w akademikach czują się jak władcy świata. Tacy władcy, a k***a sami się chwalą, że nic w lodówce nie mają i muszą żebrać.

Gr00baz

2015-03-31, 17:16
Prawda jest taka, że zawodówka zeszła na psy przez uczniów. Prawda jest taka, że kiedyś zawodówka była traktówana na równi z innymi szkołami a teraz jak się pomyśli o zawodówce to ma się w głowie obraz bandy patusów co mają problem z podstawami matematyki. Sam żałuję, że nie poszedłem do zawodówki i odpękać 3 lata bez problemu i mieć dobry zawód, który jest poszukiwany. Jedyny tego powód przez, który wybrałem technikum to ludzie bo jakbym miał siedzieć po parę godzin dziennie z bandą debili co ich ulubionym zajęciem jest kibiciowanie i chlanie, gdzie 95% osób ma IQ poniżej 25 to bym się tam zaj***ł po 15 minutach.

kidi1

2015-03-31, 18:53
Ja jestem po zawodówce, dzięki temu szybko znalazłem pracę bo pracodawca wolał zatrudnić kogoś doświadczonego, kto potrafi pracować a nie pisać wypracowania i kserować, wykosiłem gościa po studiach bez problemu. Później zrobiłem liceum i technikum. Teraz mam własną działalność i zatrudnię niebawem kogoś, oczywiście też po zawodówce jak znajdę. I w sumie to sram na wszystkie matury, studia i inne gówna, na które młodzi ambitni ludzie marnują czas i pieniądze i nerwy. pie**ol studia - trzep kasiorę.