18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weszły na teren poligona nr 6...

Halman • 2020-06-27, 13:02

a tutaj zasady są jasne; zakaz wstępu ( psom)

Gilera1231

2020-06-27, 16:01
Ruskie to k***y w każdym wieku.

Wuj_Hani

2020-06-27, 16:17
Z filmu wynika, że kobiety weszły na tereny nielegalnego wydobycia bursztynu. Mając pecha, to i one mogły tam zostać na zawsze.
Proceder płukania bursztynu jest bardzo powszechny na Ukrainie, pewnie w Rosji też.

Gruby4200

2020-06-27, 16:58
wins89 napisał/a:

gówno byś zrobił



Nie każdy jest taką p*zdą życiową jak ty

Konczerito

2020-06-27, 17:08
Pies wykonał ruch do niego, psów było sztuk 3. Na jego miejscu pewnie też bym się przestraszył, bo pies glupiej baby nie posłucha a co dopiero 3 psy. pozdro płaczki

LB...........BZ

2020-06-27, 17:19
Kurde po opisie liczylem na mine przeciwpiechotna albo chociaz sidla... Ale odstrzelenie pchlarza tez jest dobre xd

Bombeluna

2020-06-27, 17:24
wins89 napisał/a:

gówno byś zrobił



Już chciałem napisać, że nie każdy jest taką p*zdą jak Ty ale już mnie ktoś uprzedził.
Pewnie jesteś jednym z tych co dałbym się wyj***ć w dupsko murzynowi i to bez wazeliny.

Wiewór

2020-06-27, 17:34
Każdy myśliwy to psychopata. Lubią strzelać do zwierzat bo wtedy im staje. j***ni impotenci z małymi ch*jami. Każdy z nich to c**a. Zastrzelił i od razu sp***ala.
W sądzie powie to co każdy mały ch*jek. Myślał że to dzik

Dżizas_kurde

2020-06-27, 18:25
Pra wi dło wo !

Pies ma być na smyczy !
Nie wazne gdzie !

NataliaW

2020-06-27, 18:43
Wiewór napisał/a:

Każdy myśliwy to psychopata. Lubią strzelać do zwierzat bo wtedy im staje. j***ni impotenci z małymi ch*jami. Każdy z nich to c**a. Zastrzelił i od razu sp***ala.
W sądzie powie to co każdy mały ch*jek. Myślał że to dzik



Jesteś niedouczony imbecylu. Już nie ma dzikich miejsc w Polsce jak w sredniowieczu, wszystkie tereny są zagospodarowane rolniczo i np takie dziki mają żarcia aż tyle, że mogą mnożyć się 2 razy w roku i miec po średnio 6-8sztuk. Niespełna 2 letni dzik znów jest gotowy do rozmnażania. Gdyby nie myśliwi, to dzików w Polsce nie było by pół miliona, a kilkadziesiąt milionow. Wyrządzały by takie szkody że uprawa rolnicza byłaby nie opłacalna. mógłbyś za niemiecki chleb płacić 10 razy tyle co on wart bo oni co roku odstrzeliwują 3-4 razy tyle dzika. Gówno wiesz ale się wypowiesz. A że komuś sprawia to przyjemność, albo lubi jeść dziczyznę to co ci do tego...

Grymson

2020-06-27, 18:59
Driver19cm napisał/a:

Brakuje Wam wszystkim ujadacze Poligona czy Fantastico ??? he he Widać to po waszych komentarzach, choć do tego się nie przyznacie. Prawda jest taka, że to właśnie dzięki takim użytkownikom jak Poligon czy opisom Fantastico ten portal miał smaczek i każdy z Was na to czekał. he he



Fantastico byl petarda :D

Attero132

2020-06-27, 19:57
NataliaW już wiele razy udowodniłaś że jesteś tępą dzidą więc nawet się nie produkuj. Pewnie i tak do chłopa gadam....

sens_

2020-06-27, 20:24
żmij napisał/a:

Za mojego psa- zabiłbym ch*ja.



Zrobiłbys murzynowi laske z połykiem i tyle.

żmij

2020-06-27, 20:48
sens_ napisał/a:

Zrobiłbys murzynowi laske z połykiem i tyle.



Rozumiem Cię, stary. Każdy sądzi według własnych przekonań i doświadczeń.
Pozdrów swoich zawiedzionych rodziców.

sa...........os

2020-06-27, 21:06
Cytat:

Już nie ma dzikich miejsc w Polsce jak w sredniowieczu, wszystkie tereny są zagospodarowane rolniczo i np takie dziki mają żarcia aż tyle, że mogą mnożyć się 2 razy w roku i miec po średnio 6-8sztuk. Niespełna 2 letni dzik znów jest gotowy do rozmnażania. Gdyby nie myśliwi, to dzików w Polsce nie było by pół miliona, a kilkadziesiąt milionow. Wyrządzały by takie szkody że uprawa rolnicza byłaby nie opłacalna. mógłbyś za niemiecki chleb płacić 10 razy tyle co on wart bo oni co roku odstrzeliwują 3-4 razy tyle dzika. Gówno wiesz ale się wypowiesz. A że komuś sprawia to przyjemność, albo lubi jeść dziczyznę to co ci do tego...



W gruncie rzeczy jest w tym trochę racji. Kiedyś nawet broniłem myśliwych i często produkowałem się, że nie należy ich fachu mylić z kłusownictwem.
Zmieniłem zdanie, po tym jak kilka razy miałem bliższą styczność z tymi burakami i hipokrytami. Zresztą środowiska te od dawna swoimi poczynaniami ciężko pracują na swą zj***ną opinię.