18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weszli na teren sierściucha.

~_Yarko_ • 2019-04-19, 10:45
Pan z pitbulem.


Misiek_KRK

2019-04-19, 10:56
z tego psa taki pitbull, jak z gimbazy mężczyźni

gustav665

2019-04-19, 11:10
jak dla mnie to właściciel próbował powstrzymać swojego psa, aby małemu nic się nie stało

~Velture

2019-04-19, 11:39
Mentalność ludzi z sadola:
a) j***ny pitbull zaj***ł kotka! Do odstrzału kundel i właściciel!
b) toż to p*zda a nie pitbull, że dał się pokonać jakiemuś sierściuchowi.


Adrian92

2019-04-19, 17:40
Ameby nie rozumieją, że nie pies jest zły a wychowanie go.
pie**olenie, że pies jest stworzony do walki. pie**olenie, ludzie to k***y i od małego wychowują psy tak by były agresywne bo na tym zarabiają. Niewątpliwie są to psy bardzo silne, psy o silnym charakterze ale można je wychować do życia w rodzinie, z dziećmi. Wiem to z doświadczenia. Każdy kto obojętnie jaką rasę ocenią z góry jako zła jest idiotą. Kiedyś było głośno o tym jak rottweiler to pies morderca, teraz czas na amstaffa/pitbulla, to nic, ze od lat setki tysiecy tych psów żyje w Europie, pajac zobaczy dwa filmy jak pies kogoś zagryzł i od razu cała rasa do odstrzału. Idąc tym tokiem rozumowania to rasa ludzka już dawno powinna zostać zutylizowana.

Rozjebie

2019-04-19, 21:36
~Velture napisał/a:

Mentalność ludzi z sadola:
a) j***ny pitbull zaj***ł kotka! Do odstrzału kundel i właściciel!
b) toż to p*zda a nie pitbull, że dał się pokonać jakiemuś sierściuchowi.



A mnie najbardziej rozwala zwalanie odpowiedzialności na zwierzęta - nieważne czy psa czy kota... Przecież TEN KOLEŚ był tam dominującym ssakiem, więc NA NIM spoczywa obowiązek opanowania sytuacji! A ta p*zda się na glebę wyj***ła...

Thesherk

2019-04-19, 22:25
Ale się pieski bawią

picolo

2019-04-19, 23:15
A wystarczyło zdjąć kaganiec.

luk987

2019-04-20, 01:07
Z tymi pitbulami to powinno byc tak ze jak pies cos zrobi to pan i pies do gazu
kickyourheadoff napisał/a:

Chciałbym takiego zakapiora




Genonis

2019-04-20, 09:11
No dobra może i pitbull ma zaciagi do agresywności ale gdyby tamten mały gowniak był na smyczy tudzież przy wlascicielu to był by spokój. Sam mam pitbulla i wiem co mówię, im mniejszy pies tym bardziej zadziorny. A pitek nie da sobie wejść na łeb jakiemuś szczekajacemu szczurowi i tyle. Fakt wiele zależy od wychowania i socjalizacji. Ale jakby do was biegł jakiś poejb drac sie na was to przywitalibyscie go z otwartymi ramionami ?

banerr

2019-04-20, 11:19
up O czym ty piszesz? Przecież to był kot.
A kto w waszym stadzie jest samcem alfa?

CzaszekGocz

2019-04-22, 14:19
Velture napisał/a:

Mentalność ludzi z sadola:
a) j***ny pitbull zaj***ł kotka! Do odstrzału kundel i właściciel!
b) toż to p*zda a nie pitbull, że dał się pokonać jakiemuś sierściuchowi.



Zgadzam się z Tobą w stu procentach, ale chciałem też przy okazji przygwiazdorzyć, że jestem ekspertem i powiem Wam, że to nie Pit Bull (American Pit Bull Terrier), a Staffik jak mówi gość na filmie czyli dokładnie Staffordshire Bull Terrier, ściślej rzecz ujmując to wagowo nie całe pół Pitt Bulla, a z charakteru to "ciepłe kluchy", taki opiekuńczy "kanapowiec", także ten...

:mrgreen: