18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wessało go

coldblood16 • 2017-09-22, 12:46
Mógł nie przeżyć.

POPISowyNumer

2017-09-23, 15:59
To zwierzę które wyprzedzało powinni rozprzedać na części, a auto i hajs poszkodowanemu.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-23, 22:12
Jedyne wessanie to widzę z Twoim mózgiem :->
k***a nie czaję, wrzucasz filmik, nawet ciekawy i dajesz z p*zdy wzięty tytuł. k***a, gdzie Ty widzisz wessanie??
Lepiej weź starą do kina, potem jakaś kolacja, potem wessij jej wargi sromowe, poczuje się lepiej, a Ty zacznisz lepiej opisywać.

xorxor

2017-09-23, 23:42
"Mógł nie przeżyć." ? na moje odczucie to nawet małego siniaka ani obtarcia. nie widzę znaczącego odkształcenia kabiny ani większych przeciążeń.

HalfGod

2017-09-24, 10:04
Ten trzeci, a to sk***ysyn jeden. Piwko.

Stajan

2017-09-24, 13:59
xorxor napisał/a:

"Mógł nie przeżyć." ? na moje odczucie to nawet małego siniaka ani obtarcia. nie widzę znaczącego odkształcenia kabiny ani większych przeciążeń.



Wideo w rozdzielczości 0,5 pixela, ale oko specjalisty dostrzeże wszystko. Składałeś już papiery do CSI?

Mój "mondry" znajomy też twierdził: "Cooooo? Przecież ja ją tylko lekko dotknąłem, jak ona może mieć harmonijkę w bagażniku. Na pewno już wcześniej to miała, tylko mnie chce naciągnąć na polisę. Nie dam numeru polisy. Sam zapłacę za naprawę, ale nie dam polisy. Ile ta naprawa będzie kosztować? Cooooo? 2500 zł? Za co? Tyle to ten Punciak już nawet nie kosztuje. Zdziercy, oszuści! Głupia szmata myśli, że mnie naciągnie."