18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

NafazowanyKoleś

2017-04-15, 23:54
Lubię muzykę - w tym i metal. Ale jak widzę zjebów którzy robią takie gówno jak na filmie powyżej to się zastanawiam czy słusznie bronię "metalowców" przed negatywnymi opiniami innych ludzi, czy jednak niesłusznie..

.. wszak trzeba być zjebem raz, by to zrobić a dwa, by ci się to podobało.

Pawlogen

2017-04-16, 00:01
h*jowe? Owszem i to Bardzo, debile którzy chcą zaistnieć robią takie gówno burze.

Giepson

2017-04-16, 00:05
NafazowanyKoleś napisał/a:

Lubię muzykę - w tym i metal. Ale jak widzę zjebów którzy robią takie gówno jak na filmie powyżej to się zastanawiam czy słusznie bronię "metalowców" przed negatywnymi opiniami innych ludzi, czy jednak niesłusznie..

.. wszak trzeba być zjebem raz, by to zrobić a dwa, by ci się to podobało.



E tam - trochę dystansu.

bachi1997

2017-04-16, 00:13
Nie rozumiałem tej muzyki. Ale powiedziałem sobie, że spróbuję posłuchać i poszukać co w tym takiego że ludzie mogą słuchać takie "darcia". Skończyło się na dyskografii Burzum, Mayhem, Darkthrone, Taake, Tsjuder i wiele innych, których słucham w każdej wolnej chwili. Oczywiście reklama zrobiona dla beki, ale prawdziwe zespoły i wartości które nimi kierują to coś więcej. Polecam obejrzeć "until the light takes us". Bardzo ciekawy dokument na temat palenia kościołów i "satanistycznych" koncertów w Norwegii z perspektywy samych wykonawców. Nawet w takiej muzie można odnaleźć spokój.

Edit: poprawiłem tytuł filmu, poj***ł mi się z jakimś horrorem :D

manson__

2017-04-16, 00:15
NafazowanyKoleś napisał/a:

Lubię muzykę - w tym i metal. Ale jak widzę zjebów którzy robią takie gówno jak na filmie powyżej to się zastanawiam czy słusznie bronię "metalowców" przed negatywnymi opiniami innych ludzi, czy jednak niesłusznie..

.. wszak trzeba być zjebem raz, by to zrobić a dwa, by ci się to podobało.


Arka Noego to nie metal.
Sorry, stary, ktoś prędzej czy później musiał cię uświadomić. :kawa:

b0r000

2017-04-16, 01:46
Nie ma to jak zdrowo jebnięta rodzinka

cuurniprime

2017-04-16, 12:59
Panowie, 57 piw... Tylu właśnie niedojebów wystarczy by niszczyć ten portal.