18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wesołych świąt!

Górnik_Roku • 2015-09-22, 12:48
Wiem że do Świąt jeszcze daleko, ale w końcu możemy zobaczyć słynny kawał o Aniołku na szczycie Choinki, w 3D.


Tutaj kawał w nie co innej wersji:

Historia aniołka świątecznego

Pewnego Bozego Narodzenia, bardzo dawno temu, Swiety Mikolaj przygotowywal sie do swojej corocznej podrozy. Jednak wszedzie pietrzyly sie problemy... Czterech z jego elfow zachorowalo, a zastepcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, wiec Mikolaj zaczal podejrzewac, ze moze nie zdazyc... Nastepnie pani Mikolajowa oswiadczyla mu, ze jej Mama ma zamiar wkrotce ich odwiedzic, co bardzo zdenerwowalo Mikolaja. Na domiar zlego, kiedy poszedl zaprzegac renifery, okazalo sie, ze trzy z nich sa w zaawansowanej ciazy, a dwa inne przeskoczyly przez plot i zwialy - Bog jeden wie dokad. Mikolaj zdenerwowal sie jeszcze bardziej ... Kiedy zaczal pakowac sanie, jedna z ploz zlamala sie. Worek runal na ziemie, a zabawki rozsypaly sie dookola. Wkurzony Mikolaj postanowil wrocic do domu na kawe i szklaneczke whisky. Kiedy jednak otworzyl barek, okazalo sie, ze elfy ukryly caly alkohol i nic nie bylo do wypicia... Roztrzesiony Mikolaj upuscil dzbanek do kawy, ktory roztrzaskal sie na kawaleczki na podlodze w kuchni. Poszedl wiec po szczotke, ale okazalo sie, ze myszy zjadly wlosie, z ktorego byla zrobiona... I wlasnie wtedy zadzwonil dzwonek do drzwi... Mikolaj poszedl otworzyc. Za drzwiami stal maly aniolek z piekna, wielka choinka. Aniolek radosnie zawolal:
- Wesolych Swiat, Mikolaju! Czyz nie piekny mamy dzis dzien? Przynioslem dla Ciebie choinke. Prawda, ze jest wspaniala? Gdzie chcialbys, zebym ja wsadzil?...

Stad wziela sie tradycja aniolka na czubku choinki....


Protadeusz

2015-09-22, 13:08
A co to k***a za Mikołaj bez brody?

Venka

2015-09-22, 14:35

~DMT

2015-09-23, 09:00
Skoro już o świętach i mikołaju...


stefan szufla

2015-09-24, 13:21
Strasznie mnie wk***iają te wszystkie grafiki z TF2 ;_;

Harvesterr

2015-09-24, 14:11
k***a, kto to wrzucił na główną, to nawet słabe nie jest, to jest ch*jowe!

@MaszAyahuaskę, rodzice pozwalają Ci słuchać takiej muzyki w tym wieku? :o


pi...........ja

2015-09-24, 17:56
Jaki alkohol? Przecież Mikołaj pije Coca-Colę.

Gambi

2015-09-25, 02:45
Nie można we wrześniu w masowych mediach wyj***ć ze świętami to się to bokiem puści. Grunt żeby ludzi poj***ło i kupowali zawczasu bo rynek zaczyna marznąć.

Nie lubię świąt. A jeszcze bardziej idiotów z kompleksem ameryki, którzy za chwilę będą obchodzić pie**olnięte halloween. Za chwilę na wigilię będziecie idioci stawiali indyka. No przecież to nie kompleks ameryki, to oczywiście wasz pomysł. Nosz k***ww...

I mówi wam to j***ny ateista... nieobchodzący świąt.

Leginek

2015-09-25, 08:24
k***a, ta historia pamięta przynajmniej jeszcze czasy gdy internet nosiło się w wiadrach...