18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły autobus

Flodzia • 2022-09-21, 09:11


W poniedziałek późną nocą (19) doszło do wypadku ze śmiertelną ofiarą w Buriti, w regionie Alto Alegre, w Maracanaú.
Wypadek został uchwycony przez kamerę bezpieczeństwa i pokazuje moment, w którym para na motocyklu wpada pod autobus na skrzyżowaniu.
Śmiertelną ofiarą była młoda kobieta zidentyfikowana tylko jako „Rute”, która znajdowała się z tyłu motocykla.


witekkk

2022-09-21, 09:23
Fajne miała cycuszki, takie "niezaduże".
W sam raz jeden do lizania, drugi do ręki.
Szkoda laseczki.

unpleasant

2022-09-21, 10:20
Za wolno jechał. Gdyby prędkość była wyższa to by zdążył przed autobusem. Niestety prędkość zabija.

stopwar

2022-09-21, 10:26
Flodzia napisał/a:

Śmiertelną ofiarą była młoda kobieta zidentyfikowana tylko jako „Rute”,



Tyle mnie to obchodzi co kacapskie onuce na kadyrowcu zidentyfikowanym jako Gruz 200.

pawlo884

2022-09-21, 10:56
unpleasant napisał/a:

Za wolno jechał. Gdyby prędkość była wyższa to by zdążył przed autobusem. Niestety prędkość zabija.



Prędkość nie zabija. Tylko nagła jej utrata...

Payan

2022-09-21, 11:18
Cycek nie miała - deska tereska, to niech śpi.

test4321

2022-09-21, 11:26
stopwar napisał/a:

Tyle mnie to obchodzi co kacapskie onuce na kadyrowcu zidentyfikowanym jako Gruz 200.



Naprawdę tolerujecie takie gadanie ukraińców?
Zdajecie sobie sprawę, że tego typu narracja może wciągnąć Polskę do wojny a my wszyscy pewnie będziemy ginąć w okopach jak teraz tysiące ukraińców?

mamurra

2022-09-21, 12:01
test4321 napisał/a:

Zdajecie sobie sprawę, że tego typu narracja może wciągnąć Polskę do wojny a my wszyscy pewnie będziemy ginąć w okopach jak teraz tysiące ukraińców?



Na pewno, wojny zwykle wybuchają od komentarzy na sadistic.pl i wtedy giniesz w okopach. Ale mam też dobrą wiadomość: podlizywanie się potencjalnemu wrogowi w tych samych komentarzach skutecznie wojnom zapobiega, wróg wtedy się uśmiecha, wojna nie wybucha, a wszyscy łapią się za ręce i tańczą wkoło na kwietnej łące. Wiadomo zatem, co robić.

Kris891

2022-09-21, 12:06
Takie ładne dupcenie zepsuł :-(

Hetman_Wielki

2022-09-21, 12:39
haha a ten chciał przejechać na pełnej piździe ?

no to poczuł adrenalinę, a rodzina i ku*asy co r*chały sukę jeszcze mu to k***a wynagrodzą :-/

niemamskarpet.

2022-09-21, 14:56
mi to wygląda bardziej na samobójstwo niż wypadek :D

Tuston_bobczak

2022-09-21, 17:02
Całkowity brak umiejętności jazdy motorkiem ,tylny jest tylko wspomagaczem przedniego hamulca. Tak się kończy zawsze gdy na pełnej k***ie wdepniesz w tylni odrazu lecisz bokiem, h*j nie motorzysta

habiTEK

2022-09-21, 18:21
witekkk napisał/a:

Fajne miała cycuszki, takie "niezaduże".
W sam raz jeden do lizania, drugi do ręki.
Szkoda laseczki.



Dlaczego na takie pryszcze niby normalni sadole mówia
'Fajne'.
Ona ani ładna, ani cos, taki babochłop z imitacją cycka.

kris1978

2022-09-21, 18:31
test4321 napisał/a:

Naprawdę tolerujecie takie gadanie ukraińców?
Zdajecie sobie sprawę, że tego typu narracja może wciągnąć Polskę do wojny a my wszyscy pewnie będziemy ginąć w okopach jak teraz tysiące ukraińców?



Pojadę starym sloganem. Wstań i wyjdź, zesrałeś się.
Czy naprawdę myślisz że siedzenie cicho uchroni nas od wojny? Zachód tak myślał w 39 i co z tego wyszło?

Zasysacz

2022-09-21, 18:41
A te milcjanty podchodzą tak powli jak by nie chcieli jej obudzić albo myśleli może to prank albo bomba albo h*j wie nowi w temacie.