topic

Wesoły autobus

Ve...........ek • 2019-06-18, 00:11
Grupa studentów astrofizyki z Indii świętuje przeprowadzenie testu aerodynamicznego gówna na ulicy.


kothletino

2019-06-18, 00:19
Wysypali się jak LEGO z pudełka. :D

cuurniprime

2019-06-18, 00:32
Miałem nadzieje że zahaczą o linie wysokiego napięcia ale i tak jest ładnie.Szkoda tylko że gównobus się musiał zatrzymać :-/

Ch...........KI

2019-06-18, 07:09
Inwazja karaluchów

r061071

2019-06-18, 10:25
za mało gówna w portkach i sie słabo przykleili

LBZ

2019-06-18, 11:20
Kurde.. Najlepsze co widziałem dzisiaj od rana :)

yunkie

2019-06-18, 12:15
Dźwięk srającej krowy na ulicy...

polakwrocek

2019-06-18, 13:10
Ciekawe tam mają życie. Taka polska lat 80-90 ale w 21 wieku o.O

Perhydrol

2019-06-18, 15:36
Ciekawi mnie czy to był dźwięk łamanych kości, czy spadających klapków

ScrappyCoco

2019-06-18, 17:50
Dindobus, czy hindobus?

sereja3

2019-06-18, 17:54
Mi się podobało.

mazga50

2019-06-18, 18:37
Właśnie odkryli inercję. Oznacza to, że badania weszły w etap zaawansowany.