18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesele w Bradford

ross84 • 2019-10-05, 23:05
Pewnie wypozyczone.




eruaknem

2019-10-06, 11:43
+ 10 do penisa

LOOFAH

2019-10-06, 11:46
bercisko napisał/a:

Auta z wypożyczalni. Mieszkam w UK 10 lat i pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem ciapackie wesele. Super fury a w nich znajome ciapaki z ulicy. Akurat znam ich sporo i w większości to spoko ziomki, ale gołodupce. Ile to kosztuje? Kilka lat temu znajomy z widzenia Mohamad zapłacił 700 funciaków za wypożyczenie nowiutkiego białego Range Rovera na swa dni. Taki u nich zwyczaj. Siedzą potem w tych furach, robią fotki i wysyłają do rodziny w Pakistanie. A prywatnie pogina 8-letnim Vauxhallem (czytaj Oplem Vectrą) w dieslu i oszczędza na czym się da. Olej i klocki? Najtańsze. Wymiana jakichkolwiek podzespołów też najtańszych , dopiero wtedy gdy auto praktycznie nie może już jechać. Dwumasa? Na Allacha! Co to takiego? Owszem są i bogaci , ale nie za dużo .



W Belgistanie to samo, mieszkałem wcześniej niedaleko pewnego domu weselnego w Antwerpii i naoglądałem się tych wszystkich Belgów pochodzenia marokańskiego. Jeden z nich na wesele przyjechał Ferrari, a tak na co dzień jeździ VW Foxem, mieszka 2 ulice dalej. Oni często tymi samochodami hałasują i świrują, nawet nie wiecie, ile młoda para miała lamentu, jak kolega pana młodego skasował czerwoniutką S-klasę, którą "młodzi" przyjechali :D Wymusił chłopaczyna na jakimś samochodzie, trzasnął go w dupsko od boku jedną podłużnicą. Zakładam, że szkoda całkowita, no i dług ze €150 000 do spłaty najbidniej. Wesele w dramat się zamieniło, koniec było tego dnia śmiechom i wesołościom. Muzyka grała, ale atmosfera była już bardziej grobowa, goście nie wychodzili już na pogawędki i pohałasować samochodami.

gregorwsh

2019-10-06, 12:53
polakwrocek napisał/a:

Tam też jest 500+ na każdego bombelka.



Gówno prawda - ojciec bombelka mieszkający w Anglii

Kukuluku

2019-10-06, 13:11
j***ne cygany

swiderEK1

2019-10-06, 13:20
byłem w tej pieprzonej pakistlandii - jak komuś kiedykolwiek przyjdzie do głowy pojechać tam to odradzam. jedna wielka ciapatylandia. A jeśli chodzi o te bryki to fakt że sami ciapaci (bo białych tam nie ma - oprócz studentów którzy wpieprzyli się w bagno bo nie wiedzieli że tam jest tam tak pięknie a Wikipedia o tym nie wspomina że tam nie ma angoli) no i oczywiście dom się wali ale lambo przed domem stoi - no ale jak się mnożą jak króliki i mają po 20 dzieci ...

Sajlenthill

2019-10-06, 14:46
Czekałem aż pojawi się passat A tu taka ch*jnia

klucha121

2019-10-06, 16:13
zazdrościcie .. ciężko pracowali na socjal to mają!

humalien

2019-10-06, 20:07
Ale bym sobie z gwoździem przebiegł mmmm...

wsza104

2019-10-07, 01:20
wyjaśniam >>>1:02 książe persji wersja współczesnja :kawa:

Gamonn1

2019-10-07, 11:14


bercisko napisał/a:

Auta z wypożyczalni. Mieszkam w UK 10 lat i pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem ciapackie wesele. Super fury a w nich znajome ciapaki z ulicy. Akurat znam ich sporo i w większości to spoko ziomki, ale gołodupce. Ile to kosztuje? Kilka lat temu znajomy z widzenia Mohamad zapłacił 700 funciaków za wypożyczenie nowiutkiego białego Range Rovera na swa dni. Taki u nich zwyczaj. Siedzą potem w tych furach, robią fotki i wysyłają do rodziny w Pakistanie. A prywatnie pogina 8-letnim Vauxhallem (czytaj Oplem Vectrą) w dieslu i oszczędza na czym się da. Olej i klocki? Najtańsze. Wymiana jakichkolwiek podzespołów też najtańszych , dopiero wtedy gdy auto praktycznie nie może już jechać. Dwumasa? Na Allacha! Co to takiego? Owszem są i bogaci , ale nie za dużo .



Ciapate rzeczywiście wypożyczają fury żeby się pokazać. a bogatych jest mniejszość , dom obok mnie jak jeszcze mieszkałem w zjednoczonych emiratach ciapackich wielkiej brytanii zjechała się rodzina pakistańca, wszyscy żyli z wynajmu domów, mieszkań i sklepów. Takie fury, że głowa mała, bogactwo na grubości. U nich dalej są kasty, a masa ciapatych jest ściągana do uk żeby zapie**alać jak niewolnicy na nielegalu co przynosi wielki hajs ich panom.

sadisdick

2019-10-07, 16:00
bezdomni jadą do Rydzyka?

DiMaXX

2019-10-08, 18:50
Ciekawe czym przyjechali państwo młodzi....