18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wellman kontra Ziemkiewicz

maniek2501 • 2017-02-27, 17:30
Cięta chamska riposta Ziemkiewicza :loldev:

Zaorał :ciasteczkowy:

voidinfinity

2017-02-27, 19:32
donkapusta napisał/a:

Zrobił to inteligentnie, z aluzją.



Zostańmy zatem przy tym, że mamy inne kryteria tego co inteligentne ;-)

natking

2017-02-27, 19:33
@donkapusta, po drugiej stronie to samo jest. Tak to się wszystko ostatnio poj***ło.

lapps

2017-02-27, 20:11
jbone napisał/a:

welmann to zydowskie nazwisko? pozatym ta baba jest gruba i tyle wystarczy



no zydowskie. jakis powod musi byc, ze ja w telewizji zatrudnili

outline

2017-02-27, 20:23
voidinfinity napisał/a:

Pojechać kogoś po tuszy. No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie :amused: Na sadola w sam raz, ale do publicystyki trochę słabo.



A czymże jest k***a sugerowanie, ze twoja grupa społeczna zamierza cię zamordować nas stosie. No k***a mać.

W ch*j dojrzałe wnioski wyciągnięte z żcyia :ok***a:

No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie

shin69

2017-02-27, 20:26
voidinfinity napisał/a:

Pojechać kogoś po tuszy. No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie :amused: Na sadola w sam raz, ale do publicystyki trochę słabo.



"Ja, choć nie mam skłonności sado-maso, chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów".

Bardzo, k***a, debata na poziomie. Bardzo, k***a, inteligentnie. Autora cytatu nie podam, sam sobie sprawdź albo się domyśl.

voidinfinity

2017-02-27, 20:39
@up

Wygooglałem sobie. Sorry, nie jestem widzem tej stacji - więc mam prawo niewiedzieć.

Tylko co z tego? To znaczy mamy się zniżać do poziomu takich pyskówek? ;-) Jak "prawica" uważa się za lepszą, to niech to udowodni, a nie że nos w dupie karakana wysoko zadarty, a z butów słoma.

Porównaj sobie jak SM wyśmiewa swoich oponentów. To jest klasa - a picie do tego, że baba mogłaby się toczyć zamiast chodzić jest słabe. Na to można sobie pozwolić na sadolu - a nie w programie publicystycznym.

markop4321

2017-02-27, 20:39
Co to za opas na zdjęciu?

Black-Sheep

2017-02-27, 21:58
No pojechał jej w ch*j po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.


donkapusta

2017-02-27, 22:23
Black-Sheep napisał/a:

No pojechał jej w ch*j po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.

Obrazek



Nie musisz lubić oponenta, ale bądź obiektywny.

hfbnmiuytp

2017-02-27, 23:46
Black-Sheep napisał/a:

No pojechał jej w ch*j po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.

Obrazek



pie**olamento, j***ny w nozdrza hipokryto. Nie naszych to można wyzywać od łysych naszprycowanych sterydów kalekich na umyśle, ale tej waginy co bolca nie widziała od czasów Magdalenki, to już nie?

maxiol92

2017-02-28, 00:08
Całość tego tweeta jest trochę bardziej uczesana
Cytat:

Przeczytałem że p Wellman zapowiada iż PiS spali ją na stosie i poraziła mnie podsunięta przez wyobraźnie wizja ależ to by skwierczało


ja osobiście śmiechłem ;)

Ba...........yk

2017-02-28, 00:26
Może ona w dzieciństwie spadła mamie ze stołka? Ta Dorotka, nie dość że wieloryb to jeszcze bezkręgowiec.
Biedactwo, upośledzone, przez całe życie pod górkę, traumę ma, pewnie i żal do mamy.

Jasne że palić na stosach, przecież na grill nie da się tak wielkiego ochłapa mięcha wrzucić.

W przypadku Dorotu nie można że ta facetka ma głowę na karku - bo go niema :D

W............R.

2017-02-28, 03:57
Coś Wam powiem w tajemnicy. W Agorze już pod koniec lat 90. było tak, że goj nie awansował wyżej niż mu wolno, a jeśli był wybór do awansu, to trzeba było przynajmniej mieć coś niepolskiego lub antypolskiego w rodowodzie. A poza tym byłem psim swędem na 10-leciu Gazety Wyborczej (taka wielka balanga na torze konnym Wyścigi w Warszawie) i to co tam widziałem (Michnik, Blumsztajn) zapadło mi w pamięć na zawsze.

dziaad

2017-02-28, 08:03
tez nie lubię tej niedorozwiniętej lochy

devilmannek

2017-02-28, 11:42
hfbnmiuytp napisał/a:

To ta sama co nie ogarnęła ironicznej analizy Gwiezdnych Wojen Grzegorza Brauna.



No z tą aluzją to bym uważał, Wipler też dał się na to złapać jak dziecko z downem.