18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Węgierskie mam talent (+18)

Dewiljak • 2018-09-13, 13:10
Taka sytuacja. W polskim mam talent rozebrał się kiedyś facet, na Węgrzech jednak kobiece ciało bardziej w cenie...

poligon6

2018-09-13, 17:00
Cytat:

To akurat Twój problem, jeśli wydepilowana c*pka kojarzy Ci się jedynie z dwunastolatką



To jest akurat taki fetysz, że spoa liczba ludzi lubi ogolone c*pki bo kojarzą im się z bardzo młodymi samicami. Wiec wstawaka "chyba ty" jest mierna.

TB303

2018-09-13, 17:02
poligon6 napisał/a:



To jest akurat taki fetysz, że spoa liczba ludzi lubi ogolone c*pki bo kojarzą im się z bardzo młodymi samicami. Wiec wstawaka "chyba ty" jest mierna.


To nie jest kwestia fetyszu, tylko gustu. Jedni wolą ogolone, drudzy przeciwnie. Doszukiwanie się w tym pedofilii czy fetyszyzmu jest troszkę niedojrzałe.
Poza tym, chyba zapomniałeś na jakiej stronie się znajdujesz, bo masz w sobie zdecydowanie za dużo powagi :amused:

poligon6

2018-09-13, 17:11
TB303 napisał/a:

To nie jest kwestia fetyszu, tylko gustu. Jedni wolą ogolone, drudzy przeciwnie. Doszukiwanie się w tym pedofilii czy fetyszyzmu jest troszkę niedojrzałe. Mi się golenie miejsc intymnych kojarzy głównie z higieną.



Z higiena to akurat mało ma wspólnego bo ewolucja po cos umieściła włosy w pachwinach. Np po to by niwelować otarcia podczas stosunku, a wygolony piździec kłuje, robia się syfy i otarcia. Rozumiem ktoś brzydzi sie piczych kłaków, ale wiekszość kojarzy to z młodym mięskiem. Nie ma co sciemniać o higienie bo naukowo to sie kupy nie trzyma.

Adra

2018-09-13, 17:21
Rodzice na pewno pękają z dumy

Hoofner

2018-09-13, 17:36
r*chałem kiedyś podobną

Justynka99

2018-09-13, 18:00
poligon6 napisał/a:



Z higiena to akurat mało ma wspólnego bo ewolucja po cos umieściła włosy w pachwinach. Np po to by niwelować otarcia podczas stosunku, a wygolony piździec kłuje, robia się syfy i otarcia. Rozumiem ktoś brzydzi sie piczych kłaków, ale wiekszość kojarzy to z młodym mięskiem. Nie ma co sciemniać o higienie bo naukowo to sie kupy nie trzyma.



A na jakiej podstawie są oparte te Twoje rewelacje? :D Jakieś badania z czym większość to kojarzy, czy po prostu tobie się tak kojarzy, więc uważasz że większości powinno? :D

Ch...........KI

2018-09-13, 18:05
@Justynka99 - marsz do kuchni bo łańcuch skrócę!

poligon6

2018-09-13, 18:05
Cytat:

A na jakiej podstawie są oparte te Twoje rewelacje? Jakieś badania z czym większość to kojarzy, czy po prostu tobie się tak kojarzy, więc uważasz że większości powinno?



Ksiądz jak r*chał gosposie to kazał jej golić, a że każdy ksiądz to pedofil to sprawa jest jasna :-) .

MajsterCF

2018-09-13, 18:20
żeby chociaż cycki miała tak duże jak te kudły

emperorzbigniew

2018-09-13, 18:45
Idealne miejsce, aby przypomnieć performance Ursuli Martinez sprzed lat. Pewnie jest gdzieś lepsza wersja.
Przynajmniej jest on jakoś zabawny, a nie jak tej raszpli z mam talent.


Dupaapud

2018-09-13, 20:56
Włosy pod pachami i w pachwinach mają zastosowanie kinetyczne. Zmniejszają tarcie podczas ruchu (nie r*chania).

Te miejsca po prostu są narażone na zaparzanie, ze względu na wilgoć (pot) i ciepło (tarcie). Dlatego też natura (ewolucja) wymyśliła w tych miejscach kudły. Mają one zupełnie inny kształt i strukturę niż włosy na ryju, rękach, dupie i cycach. Dlatego nawet blondynki mają raczej ciemne włosy na pipach. Tyle teorii, teraz praktyka.

Kiedyś, dawno temu ogoliłem sobie jaja i poprosiłem też moją kobite, żeby ogoliła sobie c*pkę. Było bardzo fajnie tej nocy, której to zrobiliśmy. Odrastanie tych włosów to była droga przez mękę - ciągłe swędzenie, drapanie...

Zatem każdy, kto mówi że lubi ogolone c*pki, to lubi je pewnie na zdjęciach przy fapaniu. W życiu codziennym się nie sprawdza.

To jest po prostu nie wygodne i niepraktyczne...

Wiewór

2018-09-13, 21:09
Próbowali kiedyś lizać wlochata cipe? Sok z p*zdy wymieszany z potem i włosami...
Ogolona się tak nie kisi, włosy nie wlaza w zeby a zatem doznania smakowe dużo lepsze.

petervonwolfen

2018-09-13, 21:41
Abraxus napisał/a:

Próbowali kiedyś lizać wlochata cipe? Sok z p*zdy wymieszany z potem i włosami...
Ogolona się tak nie kisi, włosy nie wlaza w zeby a zatem doznania smakowe dużo lepsze.



Przez pomyłkę dałem Ci piwo.
Wystarczy że poprosisz dziewczynę/żonę, żeby się myła :)
Swoja drogą, wszyscy co piszą o tych z włosami że walą potem i czym tam jeszcze - czemu liżecie jakieś brudaski ?
Higiena to nie to samo co golenie - powaga.

poligon6

2018-09-13, 21:46
Abraxus napisał/a:

Próbowali kiedyś lizać wlochata cipe? Sok z p*zdy wymieszany z potem i włosami...
Ogolona się tak nie kisi, włosy nie wlaza w zeby a zatem doznania smakowe dużo lepsze.



Próbowali kiedyś lizać p*zde wygoloną. Odrosty napie**alaja w wargę, no chyba że jesteś Januszem z wąsem, ale wtedy zadna cie nie dopusci do lizania c**y, wszystko sie ślizga, brak pumktu zaczepienia, a tak chwytasz za kłaki i masz łechtaczke jak na dłoni.

Jak lasce wypadaja włosy z p*zdy znaczy że się nie podmyła, albo jest chora. Sok z p*zdy jak swieżo podmyta w niczym nie przeszkadza, nawet zmieszany z kłakami, nie ścieka tak po brodzie, nie musisz się zbyt czesto oblizywać bo kłaki go rozprowadzaja na boki.