18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wegeterroryzm

BongMan • 2015-05-07, 09:21
Znajomy wegetarianin napisał na Facebooku, że “nikt nie jadłby mięsa, gdyby musiał je sam sobie upolować”.
Myślę, że ch*ja by na Facebooku napisał, gdyby sam musiał zbudować sobie kompa.

mi...........80

2015-05-07, 09:31
Dosyć dobre.

eligurf

2015-05-07, 10:12
95 % to nawet by go nie złożyło z podzespołów.

Crossblade

2015-05-07, 10:14
bardzo mądre. ch*ja by napisał na FB....bo na polowaniu by k***a był

binladden

2015-05-07, 11:09
Pewnie k***a cipek z miasta co nie wie czy kartofle się sadzi czy sieje. Było mu napisać żeby se sam żarcie wyhodował :lol:

mamurra

2015-05-07, 11:30
Twierdzenie, że "nikt nie jadłby mięsa, gdyby musiał je sam sobie upolować" świadczy o tym, że dieta wegetariańska upośledza myślenie w stopniu poważnym. Bo gdyby to była prawda, to skąd wziąłby się zwyczaj jedzenia mięsa? Czy koleś myśli, że od paleolitu sprzedawali je zafoliowane w Biedronce?

A prawda jest taka, że "polowanie" to żadna przeszkoda, kiedy chodzi o zaspokojenie głodu. Zamknąć autora sentencji w jednej celi z tłustym kotem i nie karmić, ciekawe po ilu tygodniach zje kota na surowo :mrgreen:

No i naturalnie, że koleś chodzi w spodniach, których sam sobie nie zrobił, jeździ tramwajem, którego sam nie zbudował, używa prądu, którego sam nie produkuje, ciekawe zatem, dlaczego jego zdaniem nie można jeść tego, czego się samemu nie upoluje.

koziol666

2015-05-07, 11:45
nie porównuj zabijania , do budowania komputera. - Typowy nielogiczny tok rozumowania gimbusów

Szto

2015-05-07, 12:17
Nie nielogiczny, tylko idealnie wpasowujący się w tok rozumowania wegetarian.
Ogólnie to wegetarianie są jacyś dziwni, krzyk i lament, nienawiść do wszystkich myśliwych, wędkarzy itp. itd. Ale ilu z tych najgłośniej krzyczących chodź raz posprzątało las czy jezioro, albo napełniło paśnik? Bo, w przeciwieństwie do wegetarian którzy potrafią tylko krzyczeć, piketować i patrzeć na wszystkich "morderców" z góry, myśliwi coś robią dla ekologi.

Rudyhaha

2015-05-07, 12:57
Słowo wegetarianinem pochodzi z indiańskiego i znaczy nic innego jak ch*jowy myśliwy.

blizzarder

2015-05-07, 13:05
Dobre, ale racja leży po jednej i po drugiej stronie. Ja mam 25 lat i w życiu nie widziałem świni na żywo, a schabowe wpie**alam. Nie jest ze mną tak, że jak ktoś się mnie zapyta skąd się biorą jajka, to odpowiem że ze sklepu, ale faktem jest, że urodziłem się w mieście, moi rodzice i ich rodzice też urodzili się w mieście, wujkowie, ciotki, babcie, dziadkowie mieszkaja w miescie i nie mam wiekszej stycznosci z wsia. Widzialem konie, krowy, kury, kozy, slonie, malpy i wielblady, ale swini k***a nie.


PS. Gdybym sam nie napisał tego postu, to odpowiedziałbym na niego: "To popatrz w lustro!" :D

androgenius

2015-05-07, 14:39
Zabić to co się zje jest jedną z większych przyjemności życia :ok:

qwachu

2015-05-07, 15:28
Skoro jedzenie zwierząt jest złe, to dlaczego Bóg stworzył je takimi pysznymi?

krzychu3265

2015-05-07, 15:43
Dobra forma nie opuszcza BongMan'a

moskalowy

2015-05-07, 17:26
po czym poznać wegana/wegetarianina ?





sam Ci powie.....