18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wegańskie lody

nowynick • 2018-09-12, 14:47

pewnie jeszcze ze 4 razy droższe od zwykłych :mrgreen:

Halman

2018-09-12, 14:49
i jestem k***a miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę

BKKWK

2018-09-12, 14:51
Od lat mięsożercy o tym żartują, w końcu ktoś to zrobił. :D

~Velture

2018-09-12, 15:01
HAL9000/2 napisał/a:

i jestem k***a miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę


Cytat:


-Sugar free


:homer:

nowynick

2018-09-12, 15:06
HAL9000/2 napisał/a:

i jestem k***a miliard % powiem że jakieś ekozjeb kupił sobie i swojej zielonej pannie zamrożoną, posłodzoną wodę



oni nie słodzą, nie solą, nie piją, żrą jakieś papy bez smaku i się chwalą, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku między muszynianką a nałęczowianką (kiedyś miałem taką kumpelę w pracy to podmieniliśmy jej "cudowną w smaku mineralną" na kranówę, myślicie, że się kapnęła? No właśnie w tym rzecz, że tak :shock: Oni przez te drakońskie diety już tak stęsknili organizm za jakimkolwiek smakiem, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku wody :D )

aha mowa oczywiście o weganach z mody, ci normalni po prostu zastępują schabowego bananem i się z tym nie puszą w internecie. A alkohol to jak najbardziej produkt nieodzwierzęcy i tankują równo. Kaśka jak to czytasz to pozdro! :D

Halman

2018-09-12, 15:11
Velture napisał/a:



:homer:


sorry velture, nie ogarnąłeś tego wydawało mi się oczywistego prztyczka w nos ekopojebów...

kampton

2018-09-12, 15:20
Ciekawe jaki smak ?

woytasw

2018-09-12, 15:48
Zależy po czym był kubeczek

Cz...........as

2018-09-12, 17:05
nowynick napisał/a:

Oni przez te drakońskie diety już tak stęsknili organizm za jakimkolwiek smakiem, że są w stanie wyczuć różnicę w smaku wody :D



Jak nie potrafisz wyczuć różnicy w smaku wody to przestań jarać szlugi, a jak nie palisz to przestań chapać dzidę tak często.

Oponka

2018-09-12, 17:20
@up uderz w stół a nożyce się odezwą :kawa:

Cz...........as

2018-09-12, 18:23
@up Domysły to sobie w dupę wsadź ;-) jem mięso bo lubię, ale jak dla kogoś wszystkie butelkowane wody smakują tak samo to jest upośledzony.

Gymnorhinus

2018-09-12, 19:20
@AyCaramba

Ja nawet palę fajki i k***a czuję różnicę.
Nie wpie**alam słodkiego prawie w ogóle (tak, cola, sprite'y, nawet tymbark to też się zalicza do "słodkie") więc może dlatego.
Polecam nie żreć czekolady ani nic słodkiego przez dłuższy czas i później spróbować zjeść kawałek ;)

Mors_Nigra

2018-09-12, 20:33
@nowynick żadnym vegusem nie jestem, ale jak nie odróżniasz kranówy(nawet najczystszej) od nałęczowianki, to coś z tobą nie tak... (nie wiem jak muszyna, może faktycznie smakuje jak z kranu...)

fieryangel

2018-09-12, 21:06
UWAGA!!!
Te lody zawierają monotlenek diwodoru znany także jako kwas hydrohydroksylowy, kwas wodorotlenowy lub wodorotlenek wodoru, który powoduje m. in., przyspieszoną korozję metali i erozję gruntów. Postać gazowa powoduje oparzenia. Jest on także głównym składnikiem kwaśnych deszczów, oraz odpadów przemysłowych.
Substancja ta została znaleziona w tkankach nowotworowych u wielu pacjentów. A przypadkowe jej wdychanie może prowadzić do śmierci.

nowynick

2018-09-13, 09:06
:roll:

:piwo:

zapomniałeś dodać, że to główny składnik wszelakich detergentów ;)