18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wegański pies

~Velture • 2019-12-02, 23:44
No więc w telewizji śniadaniowej różne rzeczy pokazują.
Tutaj widzimy dumną właścicielkę wegańskiego psa. Psa który wybrał warzywa i nigdy więcej nie wróci do jedzenia mięsa bo woli warzywa. 8-)


Sinus

2019-12-02, 23:50
"Znajomi weganie wyjechali na wakacje i zostawili nam pod opieką dwa swoje psy.
Psy też są weganami, mają wegańskie jedzenie dla psów, wegański szampon, nawet ich obroże są k***a wegańskie, ale jak mi spadł kawałek jałowcowej to prawie z dywanem wpie**oliły..."

Myxxer

2019-12-02, 23:54
Sinus napisał/a:

"Znajomi weganie"



Gratuluję znajomych .

~sensualna

2019-12-02, 23:56
mój pies też woli warzywa i owoce a żarcie mięsne wpycham mu na siłę od 13 lat ten typ tak ma ale jeżeli ktoś jest na tyle głupi żeby robić z mięsożercy roślinożerce to nadaje się do odstrzelenia

Halman

2019-12-03, 00:01
Weganie to nie są źli ludzie tylko zagubieni w dobrobycie

Tom9310

2019-12-03, 00:22
Skoro już jest moda na Pędzichów weganów antyszczepionkowców, kobiety z brodą i ku*asem. ciekawe czy wejdzie jakaś moda na coś z bardziej prawicowych stron? :-D

silwerbalk

2019-12-03, 00:32
Co k***a? Wege psy? Może zaraz niech jebną se wege tygrysy czy lampardy.... :-| poj***ło ich od tego dobrobytu i tyle... :evil: wegetarianizm to już nie jest styl życia czy fobia to już k***a zakrywa do ciężkiego upośledzenia...... :lol:

r061071

2019-12-03, 00:34
jutro w pytaniach na śniadanie mają pokazać pchłę pijącą polococte

silwerbalk

2019-12-03, 00:37
Tom9310 napisał/a:

Skoro już jest moda na Pędzichów weganów antyszczepionkowców, kobiety z brodą i ku*asem. ciekawe czy wejdzie jakaś moda na coś z bardziej prawicowych stron?



A co byś chciał zobaczyć z prawicowej strony..... Jaką mode?

:-/

Prawicowcem nie jesteś by być modnym i cool a dla tego że masz takie przekonania i takie masz wartości..... I tu widać wyższość prawicowej ideologi nad lewackim spendem modnych i nowoczesnych co nawet nie wiedzą co to socjalizm czy komunizm a że tak biedronka czy inny lewus powiedział że jest fajny to na bank jest fajny....

:-D

robsonx79

2019-12-03, 01:23
Ludzie różne rzeczy wymyślają. Ale w tej psiej karmie jest zapewne więcej mięsa niż w większości wędlin.

~Velture

2019-12-03, 01:32
silwerbalk napisał/a:

A co byś chciał zobaczyć z prawicowej strony..... Jaką mode?

Prawicowcem nie jesteś by być modnym i cool a dla tego że masz takie przekonania i takie masz wartości..... I tu widać wyższość prawicowej ideologi nad lewackim spendem modnych i nowoczesnych co nawet nie wiedzą co to socjalizm czy komunizm a że tak biedronka czy inny lewus powiedział że jest fajny to na bank jest fajny....



Jak szybko zgasić lewaka na jakimś marszu zjebów kiedy pie**oli o faszyzmie? Zapytać go co to faszyzm. Mózgi im się k***a gotują. Ilekroć na yt widzę filmik jak pytają takiego debila co pie**oli o faszyzmie to scenariusz jest zawsze taki sam:
1) pytają lewaka co to faszyzm.
2) lewak (zwykle z grupką innych debili w tle) mówi, że w kraju jest faszyzm i "KAŻDY" to widzi/wie.
3) dopytać lewaka o definicję faszyzmu i/lub zapytać w jaki sposób rząd/grupa na którą narzeka jest faszystowska.
4) lewak zaczyna się gotować, staje się zwykle agresywny i dopytuje z jakiej telewizji/gazety/radia jest pytający albo zaczyna wyśmiewać pytającego, że nie wie co się w kraju/regionie dzieje.
5) dla pewności znów zapytać co to faszyzm
6) lewak zwykle po trzecim pytaniu dostaje udaru i odchodzi pie**oląc coś co mu napisali na kartce wcześniej

Andre1945

2019-12-03, 03:39
Od zawsze uważałem, że zmuszanie zwierzęcia do jedzenia warzyw powinno podpadać pod paragraf jako znęcanie się. O ile w przypadku psów jakieś tam bieda-wytłumaczenie jest (że niby psy są wszystkożerne), to całkowicie poza moim pojmowaniem świata jest zmuszanie kotów do przejścia na wegetarianizm.

To dość typowe dla lewaków, którzy nie są usatysfakcjonowani, że sami są lewakami, więc chcą sprawić, by wszyscy inni podzielali ich poglądy (tak, wege to najczęściej lewaki).

Cytat:

Jak szybko zgasić lewaka na jakimś marszu zjebów kiedy pie**oli o faszyzmie? Zapytać go co to faszyzm. Mózgi im się k***a gotują.



Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze.

George Orwell, 1944.

silwerbalk

2019-12-03, 04:10
Velturałkę napisał/a:

Jak szybko zgasić lewaka na jakimś marszu zjebów kiedy pie**oli o faszyzmie? Zapytać go co to faszyzm. Mózgi im się k***a gotują. Ilekroć na yt widzę filmik jak pytają takiego debila co pie**oli o faszyzmie to scenariusz jest zawsze taki sam:
1) pytają lewaka co to faszyzm.
2) lewak (zwykle z grupką innych debili w tle) mówi, że w kraju jest faszyzm i "KAŻDY" to widzi/wie.
3) dopytać lewaka o definicję faszyzmu i/lub zapytać w jaki sposób rząd/grupa na którą narzeka jest faszystowska.
4) lewak zaczyna się gotować, staje się zwykle agresywny i dopytuje z jakiej telewizji/gazety/radia jest pytający albo zaczyna wyśmiewać pytającego, że nie wie co się w kraju/regionie dzieje.
5) dla pewności znów zapytać co to faszyzm
6) lewak zwykle po trzecim pytaniu dostaje udaru i odchodzi pie**oląc coś co mu napisali na kartce wcześniej



Ja sam się pytałem by zdefiniował mi faszyzm.... Skończyło się na yyyyyy eeeeeeeeuuuuuuuuu...... To mu pomogłem faszym mogę zdefiniować 3 zdaniami nic przeciwko państwu wszystko w państwie nic poza państwem...... To k***a nie zrozumiał oco mi biega

:roll:

Robertuss

2019-12-03, 05:58
Jeszcze mógł odoić miskę z warzywami :mrgreen:

Ma...........te

2019-12-03, 06:49
Japierodole to ja uważam że weganizm u ludzi to jest pie**olona głupota ale jak widzę psy które na siłę jedzą warzywa i półgłówki właściciele się cieszą to się gotuje od środka :-x