18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

matye

2015-07-24, 22:39
Półtorej minuty łapie rybę tylko po to, żeby od razu ją puścić. No super zabawa.

BrunerOvned

2015-07-24, 23:08
matye napisał/a:

Półtorej minuty łapie rybę tylko po to, żeby od razu ją puścić. No super zabawa.


A tam pie**olisz... Zrobiłeś coś równie ciekawego?
Poza tym wędkarstwo to nie tylko przynoszenie niewymiarowych karasi do domu.

Marllix

2015-07-24, 23:11
@up
Dobrze gadasz

matye

2015-07-24, 23:15
Według mnie ciekawsza musi być walka z większą rybą, która z oczywistych względów pod wodą odbyć się nie może. Ale macie rację, ani jednego, ani drugiego nigdy nie próbowałem.

jasiek.kulaga

2015-07-24, 23:51
karaś nie ma wymiaru ochronnego ani okresu rybaku z dupy wzięty...

LionX

2015-07-25, 00:21
ale camper z niego

fixen

2015-07-25, 00:52
Trudno pod wodą później takiego ryba z haczyka zdjąć i wrzucić do wiadra ehh :)

olives

2015-07-25, 06:58
za wędkowanie pod wodą zawsze piwo!!

BrunerOvned

2015-07-25, 09:31
jasiek.kulaga napisał/a:

karaś nie ma wymiaru ochronnego ani okresu rybaku z dupy wzięty...


Zanim wyskoczysz kolejnym razem z epitetami, wyjaśnię Ci , młody człowieku, małe co nieco:
- wymiar ochronny ryb określony jest w "Regulaminie amatorskiego połowu ryb". W tym na rok 2015 faktycznie brak jest wymiaru ochronnego dla karasia pospolitego. Są jednakże jeszcze inne gatunki karasi, wiesz?
Jednakże niezależnie od "Regulaminu" poszczególne koła PZW (Polskiego Związku Wędkarskiego, jakbyś nie wiedział) mogą ustalać inne wymiary ochronne w swoich okręgach, nie mniejsze niż ustalone rozporządzeniem. Bierze się to m.in. z troski o dbanie o prawidłowy rozwój danych gatunków oraz całego rybostanu.

Poszukaj sobie na przykład, ile wynosi wymiar ochronny tego Twojego karasia w okręgu PZW Katowice.

...więc zanim napiszesz, że ktoś z dupy wzięty, zastanów się, czy sam nie jesteś leszczem. Bo karasiem to już na pewno nie.

co...........yt

2015-07-25, 10:06
Ja mam pytanie, w ch*j czasu mnie interesowało jak to jest. Powiedzmy, że złapie się ryba na haczyk i później ten haczyk jest wyciągany z pyska, a ryba zostaje wypuszczona na wolność. I moje pytanie czy taka ryba przeżyje długo z raną w środku? Czy to nic poważnego dla takiej rybki?

miriam

2015-07-25, 10:21
cossiestaloyt napisał/a:

Ja mam pytanie, w ch*j czasu mnie interesowało jak to jest. Powiedzmy, że złapie się ryba na haczyk i później ten haczyk jest wyciągany z pyska, a ryba zostaje wypuszczona na wolność. I moje pytanie czy taka ryba przeżyje długo z raną w środku? Czy to nic poważnego dla takiej rybki?



Na rybach nigdy nie byłam, ale tak na chłopski rozum - wyliże się :P

clipper

2015-07-25, 10:26
w PZW Katowice wymiar ochronny karasia to 20 cm

So...........NI

2015-07-25, 11:37
BrunerOvned napisał/a:


A tam pie**olisz... Zrobiłeś coś równie ciekawego?
Poza tym wędkarstwo to nie tylko przynoszenie niewymiarowych karasi do domu.



No tak ,wedkarstwo to bezsensowne wbijanie rybom haczyka w ryj dla zabawy. Jesli nie przynoszenie ryb do chaty ,a tylko ich matretowanie to ja dziekuje i to ma byc sport? Chyba jakies chore hobby.

BrunerOvned

2015-07-25, 11:46
SonyERNI napisał/a:



No tak ,wedkarstwo to bezsensowne wbijanie rybom haczyka w ryj dla zabawy. Jesli nie przynoszenie ryb do chaty ,a tylko ich matretowanie to ja dziekuje i to ma byc sport? Chyba jakies chore hobby.


1. Spacja po przecinku, nie przed nim.
2. Skopiuj sobie i zostaw, kiedyś się przyda: ę, ś i ć.
3. Sam jesteś matretowany.
4. Ryby nie mają ryjów ;)
5. Wyobraź sobie, że ludzie NAPRAWDĘ łowią ryby, żeby je potem zjeść!
6. Opowiedz nam o swoim hobby. Może być w formie filmiku na hardzie :)
7. Zluzuj majteczki.

A teraz...