18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wbiło się

~Sunday • 2020-02-21, 09:22

I jest dziurka :ciasteczkowy:

kuba1393

2020-02-22, 10:47
Kurde26 napisał/a:

Szacunek dla tych dłoni. Brudne ręce świadczą o czysto zarobionych pieniądzach. Te dłonie są wiele warte.



to jest właśnie myślenie typowego janka el Janusza,. Mam takiego znajomego- całe życie pracuje fizycznie i jak mu mówie, że w robocie jestem, to za każdym razem jebnie jakimś głupim komentarzem typu - heheszki ty i praca, bo nie potrafi pojąć, że nie trzeba dźwigać i się uj***ć, żeby zarobić pieniądze. bo w biurze, też się pracuje.

Kiedyś wk***iało mnei to, że ludzie są tępi, teraz wiem, że gdyby nie tacy, to świat nie mógłby istnieć.

Jestem_na_nie

2020-02-22, 15:23
Kurde26 napisał/a:

Szacunek dla tych dłoni. Brudne ręce świadczą o czysto zarobionych pieniądzach. Te dłonie są wiele warte.



Nawet jeśli zarabia na kradzieży węgla? ten tekst czysto zarobionych pieniądzach to komunistyczne banały wypowiadanie przez wieśniaków

Dexta_90

2020-02-23, 01:06
Kurde26 napisał/a:

Szacunek dla tych dłoni. Brudne ręce świadczą o czysto zarobionych pieniądzach. Te dłonie są wiele warte.



hahah, cooo? xDDDDD Brudne ręce często świadczą o niechlujstwie i niemyciu się a nie o czysto zarobionych pieniądzach. Kto wymyśla takie brednie. Jestem programistą i mimo czystych rąk , moje pieniądze są czysto zarobione; zapewniam xD

orwell14

2020-02-23, 02:02
BRAK napisał/a:

Drut Kirschnera – cienki i sztywny drut używany do stabilizacji odłamów kostnych. Mogą być one mocowane w kości przezskórnie, co niekiedy pozwala uniknąć bardziej inwazyjnych zabiegów.



Nie grozi to uszkodzeniem UCL'a?

dominikm1996

2020-02-23, 20:43
Kurde26 napisał/a:

Szacunek dla tych dłoni. Brudne ręce świadczą o czysto zarobionych pieniądzach. Te dłonie są wiele warte.



a jak ktoś kradnie węgieł?

Siberian_Meat_Grinder

2020-02-23, 22:46
Kurde26 napisał/a:

Szacunek dla tych dłoni. Brudne ręce świadczą o czysto zarobionych pieniądzach. Te dłonie są wiele warte.



W ten sposób komuniści na początku XX wieku selekcjonowali wstępnie ludność przeznaczoną do eksterminacji: zniszczone dłonie? Robotnik lub chłop - zostawiamy. Zadbane dłonie? Panicz, obszarnik, funkcjonariusz państwowy - Kozielsk, Ostaszków, Starobielsk ...

(czytałem w pamiętnikach, że w trakcie wojny polsko-bolszewickiej jeden z polskich pilotów został zestrzelony nad terytorium wroga i wzięty do niewoli - dzięki temu, że przed startem sam serwisował swoją maszynę i miał łapy uj***ne w smarze - przeżył. Bolszewicy stwierdzili, że pochodzi z niskiej warstwy społecznej i go oszczędzili, zamiast rozwalić na miejscu)