18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ważne ze trafił

Reyser • 2020-01-29, 20:01
Bez większego problemu


panta_rhei

2020-01-29, 20:07
Kolejny debil, który nie wie do czego służy autostrada i jak z niej korzystać...

Dzisiaj

2020-01-29, 21:35
Jedbany... chcial przejechac kawalek po scianie, tak by ominac szlaban :D

ps. cos na temat bramek : przejechalem nieraz cala europe UK, Belgia, Francja, Niemcy... zaplacilem 0zl za te wszystkie autistrady. Wjezdzam do Polski, 45min stania przed bramkami i oplaty dla sk***ysynow.... autostrady wybudowane w wiekszosci za pieniadze podatnikow, a teraz prywaciarz kasuje hajs i to w ch*j duzo.


saves

2020-01-29, 21:56
Kobieta. Nie mogła się zdecydować.

Juzwa

2020-01-29, 23:09
Dzisiaj napisał/a:

Jedbany... chcial przejechac kawalek po scianie, tak by ominac szlaban
ps. cos na temat bramek : przejechalem nieraz cala europe UK, Belgia, Francja, Niemcy... zaplacilem 0zl za te wszystkie autistrady. Wjezdzam do Polski, 45min stania przed bramkami i oplaty dla sk***ysynow.... autostrady wybudowane w wiekszosci za pieniadze podatnikow, a teraz prywaciarz kasuje hajs i to w ch*j duzo.



We Francji są opłaty na bramkach. W UK Autostrada M6 jest płatna, poza tym płatne są przejazdy przez tunele i mosty (oczywiście nie wszystkie) Mijasz się z prawdą.

darayavahus

2020-01-30, 08:12
Dzisiaj napisał/a:

Jedbany... chcial przejechac kawalek po scianie, tak by ominac szlaban
ps. cos na temat bramek : przejechalem nieraz cala europe UK, Belgia, Francja, Niemcy... zaplacilem 0zl za te wszystkie autistrady. Wjezdzam do Polski, 45min stania przed bramkami i oplaty dla sk***ysynow.... autostrady wybudowane w wiekszosci za pieniadze podatnikow, a teraz prywaciarz kasuje hajs i to w ch*j duzo.



Miały być za darmo:) ale jak to w PL, jak coś można opodatkowac, to nie cofną się przed niczym, bo ktyo im zabroni? MY!?

Dzisiaj

2020-01-30, 21:58
Juzwa napisał/a:

We Francji są opłaty na bramkach. W UK Autostrada M6 jest płatna, poza tym płatne są przejazdy przez tunele i mosty (oczywiście nie wszystkie) Mijasz się z prawdą.



:homer: ja pie**ole zal mi Cie. Normalnie bym odpisal kulturalnie ale zmuszasz mnie do nazwania Cie kretynem.

Przejechalem z UK do PL i nie jechalem przez M6 bo nie mialem takiej potrzeby, nie jechalem przez poludnie francji - zeby pozwiedzac. Jak napisalem osle - przejechalem bez oplat.

Zeby ktos byl w temacie - w UK sa platne autostrady ale niezbyt czesto, siec ekspresowek jest tak rozwinieta, ze praktycznie nie ma roznicy i spokojnie mozna omijac autostrady a czas dojazdu bedzie sie roznil minutami.


Twoj komentarz sprowadza sie mniejwiecej do tego : ktos napisze, ze napil sie wody za darmo (z kranu lub zrodelka) a ty nazywasz go klamca i twierdzisz, ze w sklepie woda kosztuje ze 2zl

:roll:

Juzwa

2020-01-30, 22:40
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole zal mi Cie. Normalnie bym odpisal kulturalnie ale zmuszasz mnie do nazwania Cie kretynem.
Przejechalem z UK do PL i nie jechalem przez M6 bo nie mialem takiej potrzeby, nie jechalem przez poludnie francji - zeby pozwiedzac. Jak napisalem osle - przejechalem bez oplat.
Zeby ktos byl w temacie - w UK sa platne autostrady ale niezbyt czesto, siec ekspresowek jest tak rozwinieta, ze praktycznie nie ma roznicy i spokojnie mozna omijac autostrady a czas dojazdu bedzie sie roznil minutami.
Twoj komentarz sprowadza sie mniejwiecej do tego : ktos napisze, ze napil sie wody za darmo (z kranu lub zrodelka) a ty nazywasz go klamca i twierdzisz, ze w sklepie woda kosztuje ze 2zl




Wyszło jaki jesteś debil. Najpierw piszesz przygłupie, że przejechałeś CAŁĄ EUROPĘ za darmo, a potem na zwróconą w DELIKATNY SPOSÓB uwagę że "mijasz się z prawdą" obrażasz innych. Jesteś po prostu matołkiem nie kontrolującym tego co piszesz i robisz. Spróbuj wziąć rozpęd, a ściana jaką spotkasz usunie przynajmniej część kompleksów.
Skąd się tacy biorą? Ojciec ci do wanny włazi?

Dzisiaj

2020-02-06, 01:00
Juzwa napisał/a:

Wyszło jaki jesteś debil. Najpierw piszesz przygłupie, że przejechałeś CAŁĄ EUROPĘ za darmo, a potem na zwróconą w DELIKATNY SPOSÓB uwagę że "mijasz się z prawdą" obrażasz innych. Jesteś po prostu matołkiem nie kontrolującym tego co piszesz i robisz. Spróbuj wziąć rozpęd, a ściana jaką spotkasz usunie przynajmniej część kompleksów.
Skąd się tacy biorą? Ojciec ci do wanny włazi?



nie no serio debil jestes... masz jakies dziwne doswiadczenia z ojcem, to nie mierz innych swoja miara. No ale co tam robicie w domowym zaciszu to zostanie tylko miedzy Toba, ojcem i jego kolegami z pracy.

Naprawde jestes takim przyglupem, ze zwrot "cala europe" traktujesz doslownie? :homer: jaka patologia Boze...

Zrozumiales, ze zapie**alalem, trasa po kazdym kraju Europy i po kazdym kilometrze autostracy? Ustawilem GPSa tak by nie ominac ani jednego kilometra autostrady? Jebniety jestes? Piszesz tak, jabys zjadl wszystkie rozumy. Zjesc wszystkie rozumy to tylko takie powiedzenie - nie chodzi o fizyczne zjadanie (konsumpcje) rozumow (moze Ci sie z mozgiem kojarzyc i filmami, ksiazkami o Haniballu)
To tylko takie powiedzenie, jak ktos jest przemadrzaly, zarozumialy.

Szkoda mojego czasu, ja bede staral Ci sie cos wytlumaczyc a Ty i tak nic z tego nie wyniesiesz (nie chodzi mi o dzwiganie, przenoszenie fizycznie czegos, wynoszenie czegos np. wynosic cos z pokoju, chodzi mi o nauczenie sie czegos) Jesli bede sie staral cos Ci wytlumaczyc to bedzie to jak rzucanie perel przed wieprze - to znowu jest tylko takie powiedzenie, nie bierze tego doslownie. Nie chodzi o to, ze rzuca sie drogie kuleczki przed wieprze, tylko...

:roll: