18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ważne postacie historyczne w kolorowance...

Halman • 2017-04-06, 09:55

rzeczona kolorowanka z wujkiem adolfem...

- Mamo, tato, widzę Hitlera!* - to nie są słowa, którego przeciętny rodzic oczekuje od dziecka w czasie odwiedzin w pobliskiej drogerii. Taki zdumiony okrzyk wydała z siebie córka Raya Vervloeda, który z rodziną poszukiwał prezentu na urodziny dla 5-letniego syna swojego przyjaciela. Jak przyznaje Ray, początkowo nie uwierzyli córce, ale po szybkim przejrzeniu kolorowanki okazało się, że linie faktycznie układają się w kształt Führera. Co więcej wykonującego charakterystyczne "podrowienie".


...oraz uśmiechnięty / oburzony papa z latoroślą

Oburzony ojciec poinformował o znalezisku kierownictwo sklepu. Dyrekcja sieci przychyliła się do uwag Vervloeda. - Książeczki sprzedawaliśmy przez pół dnia, potem wycofaliśmy je ze sklepów oraz ze sprzedaży internetowej. Żałujemy, że nie zauważyliśmy tego rysunku, mimo kilku kontroli - ogłosiła rzeczniczka Kruidvat. Kolorowanka miała przedstawiać ważne postaci z historii. Na zdjęciach widać, że Hitlerowi "towarzyszy" Abraham Lincoln.




Żródło

* :amused:

nowynick

2017-04-06, 09:59
że był sk***ysynem jakich mało to nie znaczy, że nie był ważną postacią historyczną. Co by nie było wpłynął na losy większości Europy, kolonii afrykańskich czy Indii...

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-06, 10:00
nowynick, dokładnie. Mnie rzucił się w oczy inny element...

To na przypadkową gwiazdkę nie wygląda.
Podoba się mi pewna rzecz... Swastyka w dobrą stronę obrócona, pozdrowienie prawą ręką, wszystko się zgadza.

~Velture

2017-04-06, 10:02
No mam to samo co przedmówca.
To jest ważna postać historyczna tak samo jak Mussolini, Stalin czy doktor Mengele.
Bez względu na to czyje uczucia to może obrażać to są bardzo ważne postacie historyczne.

SamSobieBogiem

2017-04-06, 10:17
@up akurat Mengele to był pionek, a nie ważna postać historyczna.

~Velture

2017-04-06, 10:22
@up
Agent Bolek to też był pionek a jakoś jest znany na całym świecie :amused:

SamSobieBogiem

2017-04-06, 10:30
@up znany jest z tego, ze rzekomo obalił socjalizm. A Mengele obalił tylko kilka istnień w celach naukowych, które nie miały wartości naukowej :D

~Velture

2017-04-06, 10:58
@up
No i nie zapominajmy, że matka bolka urodziła go po 2 miesiącach bo tak mu się śpieszyło aby obalić komunizm samemu w pojedynkę bez nikogo.
Matka spojrzała na niego po porodzie, uniosła głowę ku niebu i zapytała "dlaczego?". On wziął głęboki oddech i powiedział do niej: "Nie chcem ale muszem!"


SamSobieBogiem

2017-04-06, 11:09
@up po kolejnej wygranej w lotka już nie pytała "dlaczego?" :)

BTW. w Polsce nigdy nie było komunizmu.

~Velture

2017-04-06, 14:11
SamSobieBogiem napisał/a:


BTW. w Polsce nigdy nie było komunizmu.


Wiem, że nie było ale bolek tak gada za każdym razem.
Niektórzy zwyczajnie są zbyt głupi aby odróżnić socjalizm od komunizmu.

freaky

2017-04-06, 21:57
Najpierw dopuszczenie "Mein Kampf" do obrotu, później masowe ściąganie przez Merkel i koncentrowanie w ośrodkach muzułmanów, kolorowanki z Fuhrerem, dochodzenie do władzy nacjonalistów i rosnąca arogancja żydów w Europie. Chyba szykuje się powtórka z rozrywki.

Loaloa

2017-04-06, 23:05
W cebulandii cały nakład poszedłby na pniu.

Noside

2017-04-07, 10:32
Wielkie, k***a, halo. Zachowują się, jakby Hitler był co najmniej Voldemortem. Najlepiej stwierdzić, że Hitler nie istniał, a Polacy sami się rozj***li w 1940. Albo w ogóle Polska to był Izrael, tylko żeśmy wszystkich w Auschwitz spalili i ukradli im kamienice.

janlew

2017-04-07, 11:24
Hitler śmitler, to było dawno i miał swoje powody ;)
Niebieska gwiazda Dawida, symbolizuje apartheid w Palestynie, z którym mamy do czynienia dziś, i jakoś nikt się o to nie czepia.
Skoro już mamy wolność słowa i poglądów to się nią cieszcie. Ogólnie to że oba symbole są obok siebie, to miara euroPEJSkiej demokracji i równowagi ;)

pi...........ja

2017-04-07, 12:02
Ale przecież on jest ważną postacią historyczną. Jednym z ojców założycieli Unii Jewropejskiej np.