18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wątpliwa edukacja afroamerykanów...

Halman • 2021-11-13, 07:21

potrzebna im do czegokolwiek jak miesięcznica smoleńska...

wertuqq

2021-11-13, 07:54
USA już nie ma. Zgnilizna i równia pochyła w dół. Tak to jest jak się toleruje prawa murzynów i pedałów, a jednocześnie ogranicza je białym. Efekt zawsze ten sam.

baronturbina

2021-11-13, 08:27
wertuqq napisał/a:

USA już nie ma. Zgnilizna i równia pochyła w dół. Tak to jest jak się toleruje prawa murzynów i pedałów, a jednocześnie ogranicza je białym. Efekt zawsze ten sam.


Racja ale biali tez maja w tym udział. Wj***li się do Ameryki, pościągali czarnych itp.

Autor

2021-11-13, 09:36
Cieszę się, że sk***ysyńskie JUESEJ zalane jest rewolucją komunistyczną, z którą tak zatwardziale walczyło w latach 50'tych XX w.. Sk***ysyny uzurpowały sobie prawo do wszystkiego. Ta j***na banda terrorystów, nawet ustaliła sobie, że aby kupić ropę, trzeba najpierw kupić dolara. Wyprodukowanie 100$ kosztuje podatnika amerykańskiego 12centów!! Tak to sobie obczaili i nikt nawet fiknąć nie mógł. Gdy Kadafi odgrażał się Afrykańskim Dinarem, który miał być próbą detronizacji petrodolara na czarnym kontynencie, to zrobili mu walkę o demokrację, a całe masy ciemniaków przyklaskiwały w obalaniu "strasznego" Dyktatora. Dobrze, że mają teraz "śpiącego" Prezydenta i całe gremia komuchów. Zasłużyli na to.
Najlepsze będzie to, jak postępowe ciemniaki zajarzą, że zostali wystrychnięci na dudka, a różnice społeczne tak wypie**olą w kosmos, że będziemy mieli jeszcze wiele ciekawych obrazów za wielkiej wody.

Halman

2021-11-13, 10:00
Autor, całą historię i obecny upadek USA można zamknąć w tej jednej grafice:

Autor

2021-11-13, 10:02
Halman napisał/a:

, całą historię i obecny upadek USA można zamknąć w tej jednej grafice:



Halmanie nie raz ją tu wklejałem :)

htp

2021-11-13, 10:46
Cieszy tyle wypowiedzi uznanych amerykanistów.
I te radosne wypowiedzi, rodem z propagandy lat powojennych. Autor zapomniał o stonce, zrzucanej na ziemniaczane pola polskich PGR-ów.

Spqr86

2021-11-13, 10:47
Ale jestecie dziwni. Nie USA jest dziwne a cymbały co nadużywają prawa i możliwości. murzynow jest oczywiście większość i strzelać jak do kaczek trzeba ale białych zjebow do odstrzelenia jest coraz więcej. Ja chodzę po elengackiej białej ziemi a tez mam kozik w kieszeni na wszelki wypadek wiec lewackimi ideałami mordy sobie nie wycierajcie. To ludzie są k***y.
Bez wyrazów szacunku.
Ja

Rozjebie

2021-11-13, 11:15
Autor napisał/a:

Cieszę się, że sk***ysyńskie JUESEJ zalane jest rewolucją komunistyczną, z którą tak zatwardziale walczyło w latach 50'tych XX w.



Ale zdajesz sobie sprawę, ze ci goście z lat 50-tych już od dawna maja miliardy $ na koncie? A mając wille otoczona prywatna armia ochroniarzy raczej mało sie martwią Twoja "rewolucją komunistyczna"

Autor napisał/a:

Zasłużyli na to. .



Z czego ty sie k***a cieszysz, bogaci maja wyj***ne, a po dupie jak zawsze dostają najbiedniejsi, którzy i tak nie maja wpływu na politykę

Autor

2021-11-13, 11:23
@Rozjebie
To nie moja rewolucja, tylko Gramsciego.
"Klasa robotnicza" No i przez "awangardę" rewolucji, porządni ludzie zawsze cierpią.

htp

2021-11-13, 11:40
Spqr86 napisał/a:

Ale jestecie dziwni. Nie USA jest dziwne a cymbały co nadużywają prawa i możliwości. murzynow jest oczywiście większość i strzelać jak do kaczek trzeba ale białych zjebow do odstrzelenia jest coraz więcej. Ja chodzę po elengackiej białej ziemi a tez mam kozik w kieszeni na wszelki wypadek wiec lewackimi ideałami mordy sobie nie wycierajcie. To ludzie są k***y.
Bez wyrazów szacunku.
Ja



Większość jest tylko w Dystrykcie Kolumbii :)

mgrhans

2021-11-13, 13:10
Ścierwo do utylizacji zanim się zacznie rozmnażać

dadar123

2021-11-13, 13:40
Jeżeli straszyła ludzi covidem to bardzo dobrze jej tak, należało się

Adam_WKLADAM

2021-11-13, 21:07
co jak co ale murzynek ładnie wyjaśnił ta czarna wyszczekaną i agresywną suke