18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wątpiący w "protesty"

Halman • 2020-06-04, 06:38

milcząca ale wymowna odpowiedź w kierunku biednych i uciśnionych... :amused:

dantee

2020-06-04, 07:12
Jakim trzeba być zjebem, żeby dołączyć do antify? Co kieruje tymi podludźmi ? Gardzę tym ścierwem na równi z czar*chami

jasiek.kulaga

2020-06-04, 07:32
pieknie! cos pieknego! biali z bronia, pelen ignor dla prowakacji! na innych akcjach pewnie nazywaja ich 'redneck'...

joeblacktwo

2020-06-04, 07:56
My life matters - i kogo to k***a obchodzi ?

pochminick

2020-06-04, 08:10
joeblacktwo napisał/a:

My life matters - i kogo to k***a obchodzi ?



Ciebie samego powinno to obchodzić.
W Polsce jest coraz więcej ludzi, którzy dla władzy są takimi "murzynami". Możesz stać się jednym z nich.

gieie

2020-06-04, 08:29
pochminick napisał/a:

Ciebie samego powinno to obchodzić.
W Polsce jest coraz więcej ludzi, którzy dla władzy są takimi "murzynami". Możesz stać się jednym z nich.



Każdego to obchodzi na filmie widać, że najbardziej obchodzi ludzi którzy bronią swojej posesji/osiedla.
Ludzie z bronią w ręku to hasło właśnie wzięli sobie do serca i postanowili chronić swoje życie, bo drugiego nie będzie.
I jak widać robią to skutecznie a o to przecież chodzi.

zdun

2020-06-04, 08:53
biały mur to pewnie biały dom!

qaz123edc

2020-06-04, 09:08
Polaczki sikają po nogach z wrażenia bo władza otworzyła ogień do ludu, klasyk :D Jak wasi rodzice strzelali w kopalni Wujek to pewnie pękaliście z dumy.

Tak czy siak największy śmiech ogarnia gdy kuce coś pie**olą o "lewactwie sponsorowanym przez antifę" walczącym z mesjaszem Trumpem by zrzucić go z redpillowego szlaku. Wiecie że w tym kucowym imperium białych zostało w porywach 50%?

gieie napisał/a:

Każdego to obchodzi na filmie widać, że najbardziej obchodzi ludzi którzy bronią swojej posesji/osiedla.
Ludzie z bronią w ręku to hasło właśnie wzięli sobie do serca i postanowili chronić swoje życie, bo drugiego nie będzie.
I jak widać robią to skutecznie a o to przecież chodzi.



Czyli to są ci "dobrzy ludzie z bronią" w Krainie Wolności. Na początku myślałem że to Kosowo czy RPA ale nie, to w zdychającym mocarstwie walczą ci których stać na naboje z tymi co mają kije w ręku. SUCH CIVILIZATION, SO MUCH FREEDOM

CzerstWybut

2020-06-04, 09:18
qaz123edc napisał/a:

Polaczki sikają po nogach z wrażenia bo władza otworzyła ogień do ludu, klasyk Jak wasi rodzice strzelali w kopalni Wujek to pewnie pękaliście z dumy.
Tak czy siak największy śmiech ogarnia gdy kuce coś pie**olą o "lewactwie sponsorowanym przez antifę" walczącym z mesjaszem Trumpem by zrzucić go z redpillowego szlaku. Wiecie że w tym kucowym imperium białych zostało w porywach 50%?
Czyli to są ci "dobrzy ludzie z bronią" w Krainie Wolności. Na początku myślałem że to Kosowo czy RPA ale nie, to w zdychającym mocarstwie walczą ci których stać na naboje z tymi co mają kije w ręku. SUCH CIVILIZATION, SO MUCH FREEDOM



Mnie smiechem ogarniasz ty. Jak nie masz nic przeciwko że stado nierobów okrada ludziom dorobki życia to wejś sprzedaj wszystko co masz i odrazu przelej na nich kase. Oszczędzisz im czasu na wybijanie szyb i włamanue ci się do chaty. Ludzie normalni chcą żyć w spokoju, a patola biega po ulicach i rozpie**ala co sie da razem z szabrowaniem. Gdzie tu jest protest? Mają problem do władzy to niech władzy utrudniają życie a nie zwyklym obywatelom co zapie**alają na ich socjale.

qaz123edc

2020-06-04, 09:29
Daster napisał/a:

Mnie smiechem ogarniasz ty. Jak nie masz nic przeciwko że stado nierobów okrada ludziom dorobki życia to wejś sprzedaj wszystko co masz i odrazu przelej na nich kase. Oszczędzisz im czasu na wybijanie szyb i włamanue ci się do chaty. Ludzie normalni chcą żyć w spokoju, a patola biega po ulicach i rozpie**ala co sie da razem z szabrowaniem. Gdzie tu jest protest? Mają problem do władzy to niech władzy utrudniają życie a nie zwyklym obywatelom co zapie**alają na ich socjale.



Nigdzie nie napisałem że to jest właściwa forma protestu. Chodzi o to że to są konsekwencje kilkudziesięciu lat zaniedbań systemowych, drukowania dolarów na potęgę, oraz kultu konsumpcjonizmu i wychowania w duchu "american dream' co oznacza po prostu "po trupach do celu". Każdy na tym filmiku jest panem swojego losu i nie da sobie w kaszę dmuchać. Zajebiście, pozazdrościć

bugmenot7

2020-06-04, 09:31
Daster napisał/a:

Mnie smiechem ogarniasz ty. Jak nie masz nic przeciwko że stado nierobów okrada ludziom dorobki życia to wejś sprzedaj wszystko co masz i odrazu przelej na nich kase. Oszczędzisz im czasu na wybijanie szyb i włamanue ci się do chaty. Ludzie normalni chcą żyć w spokoju, a patola biega po ulicach i rozpie**ala co sie da razem z szabrowaniem. Gdzie tu jest protest? Mają problem do władzy to niech władzy utrudniają życie a nie zwyklym obywatelom co zapie**alają na ich socjale.



Nie ma co strzępić ryja :) w mordę mu pluną a powie ,że deszcz pada ( qaz123edc ) <-- to jest je*any troll :D

qaz123edc

2020-06-04, 09:34
bugmenot7 napisał/a:

Nie ma co strzępić ryja w mordę mu pluną a powie ,że deszcz pada ( qaz123edc ) <-- to jest je*any troll



Tak tak, zaplute karły reakcji. Przerabialiśmy już to. Widzę że tatusiowie ormowcy dobrze was wyszkolili na pisowskie rządy. Faktycznie, szkoda strzępić ryja :D

Juzwa

2020-06-04, 10:15
qaz123edc napisał/a:

Nigdzie nie napisałem że to jest właściwa forma protestu



Samo napisanie "polaczki" zasługuje na skopanie po ryju.
Może im jeszcze k***a kanapki zanieś i opędzluj gały smotruchom!

FunkyKoval5

2020-06-04, 10:21
Juzwa napisał/a:

Samo napisanie "polaczki" zasługuje na skopanie po ryju.
Może im jeszcze k***a kanapki zanieś i opędzluj gały smotruchom!



Niech zaprowadzi do nich swoją starą, żoneczkę i córki (jeśli ma takowe) żeby je czarnychy r*chały i biły po ryjach ch*jami w przerwach tej h*jozy.