18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wasze Erotyczne życie...

dan8866 • 2016-06-04, 18:08
Od razu zaznaczam że niech udzielają się osoby które takowe prowadzą, gimbaza niech nie wymyśla z kosmosu rzeczy typu bzykałem się na promie kosmicznym....

Wracając do tematu sadole i sadolki chciałam otworzyć temat gdzie będzie się rozmawiało/chwaliło swoimi erotycznimy podbojami bądź porażkami, pytało innych o ich sytuację.
Zacznę pierwsza:
Sprawa zdażyła się dwa tygodnie temu, mimo że miałam chłopaka wtedy chodź już końcówka związku na domówce u koleżanki zaliczyłam szybki sex z 18 letnim chłopakiem... wszystko pewnie by było ok gdyby nie fakt że pieprzyliśmy się w salonie gdy już impreza się praktycznie skończyła (niedobitki gdzieś na piętrze hasały) i w momencie gdy dochodził do salonu weszła gospodyni... siostra mojego w danej chwili kochanka.... Miałyście/mieliście podobne sprawy?

BialyNigger

2016-06-04, 18:12
Czy ty właśnie spojrzałaś na mojego penisa?! No zobacz! Tu spojrzałaś!


Widziałem na głównej. Może się uda...

TB303

2016-06-04, 18:14
Ludzie, którzy chwalą się swoim życiem seksualnym, zazwyczaj go nie mają. Nie chwal się, nikt Ci nie uwierzy.
Moją jedyną porażką jest to, że niestety ofiara mego gwałtu, okazała się moją matką :cry:

SaveTheTrees

2016-06-05, 00:33
Podbojami się chwalił nie będę, ale wszystkim laskom dam taką radę: jak macie okres czy z jakiegoś innego powodu nie chcecie się j***ć, to nie udawajcie napalonych.
Dla faceta nie ma gorszej rzeczy niż sytuacja, w której traci czas na imprezie na wyrwanie laski, idzie z nią gdzieś na bok, ta zaczyna go rozbierać i nagle mówi że nic z tego bo ma okres. No i zostaje biedak z erekcją... :-(

~olivier

2016-06-05, 07:07
SaveTheTrees napisał/a:

Podbojami się chwalił nie będę, ale wszystkim laskom dam taką radę: jak macie okres czy z jakiegoś innego powodu nie chcecie się j***ć, to nie udawajcie napalonych.
Dla faceta nie ma gorszej rzeczy niż sytuacja, w której traci czas na imprezie na wyrwanie laski, idzie z nią gdzieś na bok, ta zaczyna go rozbierać i nagle mówi że nic z tego bo ma okres. No i zostaje biedak z erekcją... :-(



No i dupa...!!!

Nikczemny_Płód

2016-06-05, 14:56
Chwalisz sie ze jestes k***ą...

A dokladnie to szukasz podobnych historii by sie wybielic panno puszczalska?

ps pokaz cycki

Mateh

2016-06-05, 19:42
Jo tam ino se konia wala bo to dobre i zdrowe!