topic

Wartościowe znalezisko

~phrontch • 2020-05-21, 11:14
Sukces hiszpańskiej policji
DużyKutas

2020-05-21, 11:54
I znowu cena narkotyku pojdzie w góre, i znowu wzrosnie przestepczosc, liczba kradzierzy, napadów i innych rozbojów aby zdobyć jeszcze większe pieniądze na zakup substancji których nie można posiadac ale mozna byc pod ich wplywem nawet w miejscu publicznym. Logika w polityce to abstrakcja.

IOI

2020-05-21, 13:07
tia, napewno sami wpadli na to, ze mozna w takim miejscu cos upchac...

Asuritta

2020-05-21, 13:36
Wpadł bo debile zrobili paczki a je widać na rentgenie ... powinni zrobić z koki masę i szczelnie napchać w coś aby wyglądało jak jednolita blach itp ... debile ... za 1 mln $ rocznie bym im wynajdował drogi przemytu ;P nie do złapania itp ... wystarczy pomyśleć znać zasadę działania rentgena , znać ruchy celników kiedy są już wykończeni zmianą , wysyłać więcej a mniejszych paczek itp itd ... oraz znać się na zakichanych kundlach węszących i SRAJĄCYCH gdzie popadnie lub szczających na wszystko na wysokość dziecka że nie można pociechy puścić bo dotknie szczynów psów

kickyourheadoff

2020-05-21, 13:48
Asuritta napisał/a:

Wpadł bo debile zrobili paczki a je widać na rentgenie ... powinni zrobić z koki masę i szczelnie napchać w coś aby wyglądało jak jednolita blach itp ... debile ... za 1 mln $ rocznie bym im wynajdował drogi przemytu ;P nie do złapania itp ... wystarczy pomyśleć znać zasadę działania rentgena , znać ruchy celników kiedy są już wykończeni zmianą , wysyłać więcej a mniejszych paczek itp itd ... oraz znać się na zakichanych kundlach węszących i SRAJĄCYCH gdzie popadnie lub szczających na wszystko na wysokość dziecka że nie można pociechy puścić bo dotknie szczynów psówSądząc po tym, że zbudowali łodzie podwodne do przemytu koksu i umieszczają proszek w zawiązkach ananasa do wyrośnięcia owocu, neżey sądzieć, że przemytnicy to wszystko wiedzą.
Żadna służba nie jest w stanie znaleźć, prześwietlić, powąchać i zbadać wszystkiego co jedzie granicą. Najsłabszym elementem przemytu jest człowiek i tak pewnie było tym razem,

DużyKutas

2020-05-21, 14:00
kickyourheadoff napisał/a:

Sądząc po tym, że zbudowali łodzie podwodne do przemytu koksu i umieszczają proszek w zawiązkach ananasa do wyrośnięcia owocu, neżey sądzieć, że przemytnicy to wszystko wiedzą.
Żadna służba nie jest w stanie znaleźć, prześwietlić, powąchać i zbadać wszystkiego co jedzie granicą. Najsłabszym elementem przemytu jest człowiek i tak pewnie było tym razem,Ale mądrość człowieka który nawet nigdy nic nie ukradł cennego jest bezgraniczna. Jego umiejetności w rok zaowocowalyby prestizem godnym Escobara.

Necro

2020-05-21, 14:06
Asuritta napisał/a:

Wpadł bo debile zrobili paczki a je widać na rentgenie ... powinni zrobić z koki masę i szczelnie napchać w coś aby wyglądało jak jednolita blach itp ... debile ... za 1 mln $ rocznie bym im wynajdował drogi przemytu ;P nie do złapania itp ... wystarczy pomyśleć znać zasadę działania rentgena , znać ruchy celników kiedy są już wykończeni zmianą , wysyłać więcej a mniejszych paczek itp itd ... oraz znać się na zakichanych kundlach węszących i SRAJĄCYCH gdzie popadnie lub szczających na wszystko na wysokość dziecka że nie można pociechy puścić bo dotknie szczynów psówDzięki za tipa zrobię tak.

korinogaro

2020-05-21, 15:16
Delegalizacja narkotyków to największy debilizm w historii. Tylko napycha się kabzę producentom i marnuje na służby które próbują powstrzymać przemyt. Zamiast tego powinny być legalizacja i kampanie edukacyjne pokazujące co narkotyki robią oraz wyłączenie leczenia związanego z narkotykami, alkoholem i paleniem tytoniu z zakresu państwowej służby zdrowia. Innymi słowy płacenie z własnej kieszeni za leczenie związane z którymiś z tych używek. Jak ktoś jest głupi to się szybko tanimi narkotykami zaćpa i po problemie. PS. Powinno też zostać wprowadzone coś jak w Chinach, jeśli pod wpływem narkotyków/alkoholu spowodujesz wypadek to płacisz z własnej kieszeni za leczenie, rehabilitację i potem ewentualną rentę.

Pawehan

2020-05-21, 16:40
Pierwszy raz widzę takie klocki hamulcowe.

JolkiPolkiPL

2020-05-21, 16:45
Pawehan napisał/a:

Pierwszy raz widzę takie klocki hamulcowe.Pierwszy raz widzę takie OkładdzinY.

Nyrewesa

2020-05-21, 17:00
Pawehan napisał/a:

Pierwszy raz widzę takie klocki hamulcowe.W dacia kiedy też montowali podobne. Z płyty pazdziezowej. Później się okazało że to pracownicy w fabryce podmieniali normalne klocki na pazdzież i sprzedawali je na wolnym rynku dorabiając do skromnych rumunskich pensji.

Kostor

2020-05-21, 17:23
Reka reke myje. Gangi raz na jakis czas wrzucaja takie cos w straty (informuja policje, ze cos takiego jedzie, kiedy jedzie oraz gdzie jest schowane.

Po takej akcji policja oglasza swoj sukces - a gangi przemycaja tego w tym samym momencie 100x tyle bez zadnego klopotu.

Kazdy ostatecznie zadowolony. Tak dziala to od zawsze, nawet w PL.

Do tej pory szukaja tak zwanych jednorazowek czyli gosci, co za np 2k pln przemyca jakas ilosc przez granice. Oczywiscie te "jednorazowki" to tak naprawde goscie, ktorych gangi rzucaja na pozarcie. To najczesciej biedni ludzie, ktorzy maja prawo jazdy. Wczesniej z gangsterka nie mieli nic wspolnego. Oczywiscie pozniej dosc dobrze zapoznaja sie z kryminalem w pierdlu, ale to juz inna historia

AdamBrown

2020-05-21, 17:58
Kiedyś wracałem samolotem pasażer mi opowiadał jak go zatrzymali na granicy:
w baku wódka, w filtrach wódka, w podwoziu wódka, w kierownicy wódka, w oponach wódka.
Celnik pyta:
-Panie jak wy to zrobiliscie że ten samochód wogóle jedzie?

humalien

2020-05-21, 20:09
no i ch*j no i czesc... ten weekend siedze w domu... a miała byc biba.

Kurde26

2020-05-21, 20:28
Sami na to nie wpadli. Napewno jakiś parówczak poszedł na ugodę