18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warany i jeleń

Websterthe1 • 2019-06-22, 20:04
Pechowy jeleń trafił po pijaku na niewłaściwych kolesi.




bercik05

2019-06-23, 11:48
Strasznie sztywni goście z tych waranów.

gumstg

2019-06-23, 17:16
Wełzew napisał/a:

"komodo dragons attack"? Co to k***a jest atak na padlinę do h*ja? No w sumie racja bo ślimaki też atakują liście w p*zdu mszyce też atakują o k***a...
Aż idę zaatakować jakiegoś kebsa i go zjem chyba ,że się jakiś leżący turas znajdzie to też go zaatkuję i zjem.



Jak bys nie wiedzial to Warany z komodo poluja na zwierzyne nawet kilka dni. Pierwszego dnia wystarczy ze ja jeden upierdzieli i taki gad moze lazic za zwierzyna kilka dni. Przez ten czas jad zawarty w ich slinie powoduje rozpad miesa dla tego wyglada jak padlina. No i nie musza sie wysilac bo predzej czy puzniej obad sam padnie

kapadocja

2019-06-26, 16:37
Jak ktoś mi będzie za uchem głupoty pieprzył, że zwierzęta są lepsze od ludzi, to puszczę mu ten filmik. :-D

Sadisticzny

2020-05-25, 03:16
gumstg napisał/a:

Jak bys nie wiedzial to Warany z komodo poluja na zwierzyne nawet kilka dni. Pierwszego dnia wystarczy ze ja jeden upierdzieli i taki gad moze lazic za zwierzyna kilka dni. Przez ten czas jad zawarty w ich slinie powoduje rozpad miesa dla tego wyglada jak padlina. No i nie musza sie wysilac bo predzej czy puzniej obad sam padnie



Naucz się pisać, mistrzu. Puzniej...