18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wapowanie

~Angel • 2019-10-21, 21:55
Pokazać ci sztuczkę?


Goldmann

2019-10-21, 22:07
A czekoladowy do dziś rozmyśla na tym o co chodziło w tej sztuczce.

gustav665

2019-10-22, 00:00
Dzięki e papierosom ograniczyłem palenie fajek o 80%, więc złego słowa nie powiem, ale to wapowanie arbuzów i herbat to jest jakaś porażka, ludzie, którzy nie mieli przykrości uzależnić się od fajek zaczynają wrzucać w siebie to gówno, tylko dla smaczku i pozorów. Chmury z tych jakichś atomizerów są tak gęste, że utrzymują się na chodnikach nawet przez minutę i weź przejdź przez opary z ryja jakiegoś gościa. Najbardziej mnie bawi jak widzę wapowiczów w autach, gdzie po jednym buchu gość nie widzi co jest przed nim.

maxboats

2019-10-22, 00:27
gustav665 napisał/a:

Dzięki e papierosom ograniczyłem palenie fajek o 80%, więc złego słowa nie powiem, ale to wapowanie arbuzów i herbat to jest jakaś porażka, ludzie, którzy nie mieli przykrości uzależnić się od fajek zaczynają wrzucać w siebie to gówno, tylko dla smaczku i pozorów. Chmury z tych jakichś atomizerów są tak gęste, że utrzymują się na chodnikach nawet przez minutę i weź przejdź przez opary z ryja jakiegoś gościa. Najbardziej mnie bawi jak widzę wapowiczów w autach, gdzie po jednym buchu gość nie widzi co jest przed nim.





ch*j mnie to interesuje :D

Mors_Nigra

2019-10-22, 00:38
maxboats napisał/a:

ch*j mnie to interesuje


Jednak interesowało Cię na tyle, by zwracać na to uwagę, cytować to i na to jeszcze odpisać. Sama sobie przeczysz.

Superfunfel

2019-10-22, 02:31
@up zapomniał dodać "W" na początku zdania

WeZr

2019-10-22, 10:16
Filmik z serii, jak bez konsekwencji strzelić w pysk bambo :D

Nellum

2019-10-22, 14:17
chciał zrobić mgłe i ukryć wiecie jak samolot :P