18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wanna be nyga dostał/a prosto w kutonga

chorym • 2020-06-11, 03:09
Zabawa policjantów w paintballa ''Light em up''


Musashi_Miyamoto

2020-06-11, 03:28
W 0:28 sekundzie widać "zamaskowanych" operatorów kamery. Film pokazuje wjazd Policji na widać jakieś kolorowe osiedle... Na moje oko nie są to czarni.... raczej latynosi. USA jak by ktoś nie wiedział to nie jest za duże multi kulti. Czarni stanowią tam jedynie 14% społeczeństwa (dane z wikipedii) co do latynosów są oni bardziej obrotni i jest ich więcej ale nadal biała rasa stanowi w USA zdecydowaną większość... RASA to nie wszystko.... Ludzie w USA komunikują że muszą dzień i noc bronić swoich posiadłości bo hordy kolorowych niby protestują a jednak napadają i grabią własność prywatną wielu osób które gówno wszystko to obchodzi ale nie pozwolą by im k***a kradli i wpadali na własność... Także... Niech się co niektórzy stulejarze co od razu co im meedia podają zastanowią... To męczy ale nie boli.


willoo

2020-06-11, 03:35
To jest tak piękne... że mi słów brak....

swampman

2020-06-11, 03:54
jak sie nie rozumie prostego komunikatu i ma sie zamaskowany ryj to tak jest.
najwyzsza pora wydac oficjalne ostrzezenie wyprowadzic armie z ostra amunicja i zaprowadzic porzadek. trump ma cierpliowsci i tak za duzo.
na koniec kazdego lootera kinga rozliczyc w odpowiedni sposob i niech placa

boo

2020-06-11, 07:28
Musashi_Miyamoto napisał/a:

W 0:28 sekundzie widać "zamaskowanych" operatorów kamery. Film pokazuje wjazd Policji na widać jakieś kolorowe osiedle... Na moje oko nie są to czarni.... raczej latynosi. USA jak by ktoś nie wiedział to nie jest za duże multi kulti. Czarni stanowią tam jedynie 14% społeczeństwa (dane z wikipedii) co do latynosów są oni bardziej obrotni i jest ich więcej ale nadal biała rasa stanowi w USA zdecydowaną większość... RASA to nie wszystko.... Ludzie w USA komunikują że muszą dzień i noc bronić swoich posiadłości bo hordy kolorowych niby protestują a jednak napadają i grabią własność prywatną wielu osób które gówno wszystko to obchodzi ale nie pozwolą by im k***a kradli i wpadali na własność... Także... Niech się co niektórzy stulejarze co od razu co im meedia podają zastanowią... To męczy ale nie boli.



A na moje oko to antifiarska holota

jbone

2020-06-11, 08:03
ale dali ostrzezenie? dali. to nie pie**olcie że zła policja .ze black gówno matter.

Noside

2020-06-11, 08:03
Nie obchodzi mnie kto to był i co tam robił. Jak nie rozumieją po angielsku, to dostali farbką i zrozumieli. Prawidłowo.

Pralpunkt

2020-06-11, 09:32
Pięknie wicej takich policjantów wicej

jasypan

2020-06-11, 11:03
swampman napisał/a:

jak sie nie rozumie prostego komunikatu i ma sie zamaskowany ryj to tak jest.
najwyzsza pora wydac oficjalne ostrzezenie wyprowadzic armie z ostra amunicja i zaprowadzic porzadek. trump ma cierpliowsci i tak za duzo.
na koniec kazdego lootera kinga rozliczyc w odpowiedni sposob i niech placa



Zgadzam się z Tobą, natomiast looterem kingiem poprawiłeś mi humor z rana. Dzięki.

Gamera

2020-06-11, 11:43
Bardzo dobrze!! Już mam dosyć tego głupiego ruchu, który źle rozumie wolność!! Jak policjant krzyczy wejść do środka, to nie robi tego dla zabawy!! Bardzo dobrze, mam nadzieje, że tej osobie wyjdzie taki soczysty siniak

pogromca_ignorantow

2020-06-11, 11:49
Nic tak nie poprawia poziomu angielszczyzny niż cojonespaintball. W USA zbudowali sobie na własne życzenie system, w którym z policjantem na terenie publicznym się nie dyskutuje. Więc jak się jest antysystemowcem, to trzeba być gotowym na bolesny proces nauki.

Recydywista

2020-06-11, 12:08
pogromca_ignorantow napisał/a:

Nic tak nie poprawia poziomu angielszczyzny niż cojonespaintball. W USA zbudowali sobie na własne życzenie system, w którym z policjantem na terenie publicznym się nie dyskutuje. Więc jak się jest antysystemowcem, to trzeba być gotowym na bolesny proces nauki.



bo tak powinno byc, od tego jest pies zeby bronic porzadku, Jesli z metra ujada na Ciebie jakis owczarek czy k***a labrador to nie podchodzisz do niego z usmiechem na ryju

polakwrocek

2020-06-11, 12:13
HEHEHEHEhehehe
Ogłosili zamknięcie ulica i nakazują siedzenie w domu.... hehehehe
Postoimy se ze srafjfonem i ich nagramy hehe
...
O JEZU MORDUJĄ !!!!

maddog77

2020-06-11, 13:48
Ja to bym im jeszcze wstrzelił do środka puszeczkę z CS :)

swampman

2020-06-11, 15:23
jasypan napisał/a:

Zgadzam się z Tobą, natomiast looterem kingiem poprawiłeś mi humor z rana. Dzięki.



sluze pomoca