18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wandalizm na Urbex'ie

sietra • 2016-11-14, 12:44

Szczerze nie wiem co napisać...

Akcja miała miejsce kilka dni temu.
Wspólnie z Michałem z Urbex Polska:
https://www.youtube.com/user/NaszaRzeczywistosc
Postanowiliśmy zwiedzić jeden z najlepiej zachowanych hoteli w Warszawie.
Już na samym wstępie, przed wejście do budynku, usłyszeliśmy trzaski i młodych ludzi, którzy (jak później widać) dobrze się bawili.

Hotel jest znany społeczności urbex'owej bardzo dobrze.
Jednak nikt nigdy nie podawał jego lokalizacji, właśnie ze względu na świetny stan w jakim się znajduje.
Niestety. Jeden z youtuberów (pozwolę sobie nie robić reklamy tego jegomościa) wprowadził tam grupkę dzieciaków (rozpoznacie je na jego filmie) i nie zastanawiał się nad konsekwencjami. Szkoda.

Apeluję do wszystkich, którzy kochają Urbex, aby nie zabierali z sobą grup zorganizowanych.
Tym bardziej jeśli zwiedzane miejsce nie jest ogólnie znane (czytaj: nie ma go na forgotten.pl) i jest świetnie zachowane.

Podejrzewam, że hotel ten jest już spisany na straty. Informacje o "fajnej miejscówie" poszła w świat. Teraz pozostaje czekać, aż kolejne grupy dzieciaków będą chciały się tam "zabawić".

Szkoda, że dla młodych ludzi (często, ale nie zawsze), zrobienie sceny dla "podjarki" jest ważniejsze niż obiekt, który zwiedzają. Widać są rzeczy ważne i ważniejsze.

Novik

2016-11-14, 12:53
nieczynne nikt tam nie bd już urzędował ?? a jak trzeba rozj***ć wiesz jaka to czasami fajna rozrywka była kiedyś :p ja dorosłem i biegam teraz po surowych budowach

~LeweOkoSaurona

2016-11-14, 13:06
Sietra, to Ty jesteś ten Sietra? Jak tak, to LOSik życzy udanych eksploracji, bo Twoje materiały na YT mi się widzą. :ok:


da...........za

2016-11-14, 13:49
Mam to gdzieś...

gustav665

2016-11-14, 14:06
przynajmniej pod blokiem nie puszczają tych petard. jedyne co mogą zrobić to sobie krzywdę, wyj***ne

motci

2016-11-14, 17:01
Do roboty sie k***a weźcie, omg. Takie stare konie, a hobby na poziomie dziecka z podstawówki. W dupach sie poprzewracało.

PhantomMask

2016-11-14, 18:53
Nie no ja pie**olę...dwóch dorosłych facetów ma ból dupska o to, że ktoś k***a zrobił uwaga syf w opuszczonym budynku...patologia k***a....wyjmijcie kołki z dupy czy tam inne gadżety bo to jest lekka przesada. :ja_pie**ole:

~LeweOkoSaurona

2016-11-14, 20:01
ch*j, wypowiem się i ja. Osobiście wk***ia mnie bezmyślność i mamwyj***nizm osób, które nie ruszają dupy spoza komputera, a ich jedynym hobby jest pie**olenie, jakie to by mieli hobby, jakby mieli czas na hobby. Załóżmy, że poświęcacie swój wolny czas i czerpiecie frajdę z czegoś, co jest dostępne tylko dla Was i wąskiej grupy "wybranych". Jakiś jebnięty LOSik, albo inny Sietra włazi Wam z buciorami w tą przestrzeń i bezkarnie wali gruchę na ołtarzyku Waszej pasji, a później zwołuje jeszcze bandę podobnych popaprańców, którzy robią bukkakę na zgliszczach tego, co kiedyś dawało Wam chwilę wytchnienia i oderwania się od nudy dnia powszedniego. Fajnie?

Dobra, dość żółtych tematów na kolejne kilka lat. :hitler:

jbone

2016-11-14, 21:49
dali się wyciulać grupie gówniarzy.petardy były? nieeee a te stare ciule to łyknęły jak pelikany.

PA...........SM

2016-11-14, 21:58
Szeryf pie**olony!!! ch*j cie to obchodzi co inni robią, nygusie zasrany!!!

zielak300

2016-11-14, 23:56
Co to urbex? Jakas nowa moda hipsterska?

lllll

2016-11-15, 00:04
Urbex to Ci nielegalni taksówkarze co mają hiva?

kamyqu

2016-11-15, 00:06
Poziom komentarzy jak zwykle na poziomie.
Facet miał rację, osoby takie jak ta banda gimbusów niszczą frajdę ze zwiedzania opuszczonych miejsc i ich odkrywania.
Ale co o tym może wiedzieć ekipa stulejarzy i patoli tutaj komentujących...

amenra1991

2016-11-15, 00:07
Ja wiem co napisać- gówno mnie to obchodzi

Penis_Rodman

2016-11-15, 00:09
Sam się wpie**ala na nieswój teren a poucza innych co mają tam robić. k***a generał urbex się znalazł.

oho petardy! :jezdziec:

ps. urbex to hiv