18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wampir z Bytowa,- Leszek Pekalski

Asiulka_ai • 2013-02-03, 10:34
Leszek Pękalski (ur. 12 lutego 1966 we wsi Osieki koło Bytowa) znany pod pseudonimem "Wampir z Bytowa" – uznawany za seryjnego mordercę, skazany za jedno zabójstwo. Przed procesem przyznawał się aż do 70, a według niektórych źródeł nawet do 90, jednak w jego trakcie odwołał wyjaśnienia.
Jest nieślubnym dzieckiem robotnicy rolnej. Od śmierci matki zajmował się nim wuj, gdyż Pękalski od urodzenia był upośledzony.
Według policji Pękalski na wizjach lokalnych opowiadał jak gwałcił i mordował swoje ofiary opowiadając takie szczegóły, które znać może tylko morderca. Prokuratura próbowała udowodnić mu 17 morderstw, popełnionych między 1984 i 1992, jednak z braku dowodów udowodniła tylko jedno, za co został skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności.


stud3nt

2013-02-03, 11:55
A oto Wampir z Ministerstwa Finansów. Uwaga: wciąż na wolności!


~Imperator

2013-02-03, 15:47
Rząd powinien szybko powołać kilku operatorów... :snajper2: którzy za dobre pieniądze... w odpowiednim miejscu i czasie... rozwiązaliby problem wychodzących z pierdla zjebów...

ps. mogliby też zająć się w wolnym czasie... tym całym tałatajstwem które zaśmieca nasz kraj, narkomani, żule, złodzieje, dilerzy i cyganie, odeszliby do historii :hitler:

~Imperator

2013-02-04, 20:45
Vaironix napisał/a:

http://tvnplayer.pl/programy-online/cela-nr-odcinki,1001/odcinek-10,leszek-pekalski,S00E10,15224.html

Rozmowa Edwarda Miszczaka z tym gościem.




Jak biegli mogli nie uznać jego niepoczytalności i choroby psychicznej to ja nie wiem... :hitler: co za kolo...

Piotr.werwolf

2013-12-22, 12:23
Siedzialem z tym smieciem w Starogardzie Gdanskim,widywalem to gowno na spacerniku,odgrodzonym rzecz jasna.Po spojrzeniu w oczy masz odruch wymiotny..A teraz najlepsze,smiec dostaje od panstwa (rok 99) rente w wysokosci 400 pln.Kwote ta moze sporzytkowac w wieziennej kantynie.Wiem,ze ciezko dac temu wiare,ale to sa fakty..