18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Behu

2013-11-26, 18:13
Kostrzyna*
a w pracy nie mam głośników to chu*a się wypowiem :-P

mo...........id

2013-11-26, 19:12
Do Kostrzyna, niepotrafiący po Polsku anal-fabeto!

pakicito

2013-11-26, 19:47
wreszcie zaczęli dawać ostrzeżenia z gwiazdorzenie
@Behu
Cytat:

chu*a


zjedz snikersa

Leitho

2013-11-28, 09:52
Jak mozna to porownac, k***a, przesadzacie

Przeciez te zombie nie wygladaja tak zle...

Zarammoth

2013-11-28, 09:56
No tak, na postawie 0,5% uczestników taplających się w błocie wyrobić sobie opinię o Woodzie to to samo co o Marszu Niepodległości na podstawie tej grupy chuliganów. Tylko zamiast GW i TVN mózgi wam piorą TV Trwam czy niezależna.pl. Brawo.

Noriax

2013-11-28, 10:00
@up: Właśnie. Na Woostocku było 500 000 ludzi ludzi, nawet jakby do tej "kałuży" wlazło 1000 to i tak jest to 0,02% k***a. Ale wiadomo co się lepiej sprzedaje w wiadomościach.

aveja69

2013-11-28, 10:22
Śmiszne w ch*j w Kostrzynie pewnie nie byłeś i gówno wiesz

Niflheim6

2013-11-28, 11:08
Zarammoth napisał/a:

No tak, na postawie 0,5% uczestników taplających się w błocie wyrobić sobie opinię o Woodzie to to samo co o Marszu Niepodległości na podstawie tej grupy chuliganów. Tylko zamiast GW i TVN mózgi wam piorą TV Trwam czy niezależna.pl. Brawo.



Cytat:

@up: Właśnie. Na Woostocku było 500 000 ludzi ludzi, nawet jakby do tej "kałuży" wlazło 1000 to i tak jest to 0,02% k***a. Ale wiadomo co się lepiej sprzedaje w wiadomościach.



Cytat:

Śmiszne w ch*j w Kostrzynie pewnie nie byłeś i gówno wiesz




Macie chłopaki i zluźnijcie zwieracze.

P.S. Ja byłam,widziałam i swojego zdania na temat syfu na brudstoku nie zmienię ;)

Freedomik

2013-11-28, 11:22
@up: "Maść na ból dupy" :D Dobre, jakaś nowość w internecie.

Noriax

2013-11-28, 11:27
@Niflheim6: A byłaś na jakimś biwaku przez 3 dni albo chociaż na jakimś innym festiwalu/dyskotece? Wiadomo, że to nie są warunki jak w hotelu z jakuzzi. Zresztą, ludzie tam jadą się wyszaleć i choć raz do roku mieć wszystko gdzieś. Najebiesz się, wytańczysz to nie wiem czy będziesz mieć siły na higienę osobistą, w dodatku jeśli jest utrudniony dostęp. Jak się wróci do domu to się porządnie człowiek wyszoruje, a "co było w Vegas, zostaje w Vegas" ;) .

G.R.E.G

2013-11-28, 11:47
przeciez krany i prysznice na "Uctoku"sa otwarte przez 24h wiec gdzie jest ten utrudniony dostep? Idziesz kiedy chcesz sie umyc.Nawet o 3ciej w nocy po zakonczonych koncertach.

Noriax

2013-11-28, 11:54
@up: Mówię w dzień, duże kolejki. Poza tym nigdy nie wracałeś tak naj***ny, że jedynie mogłeś legnąć bez kąpania się? No i w takim miejscu gdzie w powietrzu wisi pył to prysznic i tak na niedługi czas się zdaje. Nie mówię tu o sobie - zawsze staram się umyć dobrze i zmienić ciuchy. Przyjeżdżają jednak ludzie, którzy są na co dzień pedantycznymi dyrektorami i choć przez 3 dni w roku chcą się poczuć "wolnymi" i nie przejmują się tak higieną. Poza tym nie raz byłem na wyprawach w górach, że przez 2 tygodnie nie było się jak umyć, jedynie zmieniać bieliznę i szorować zęby. I jakoś żyję.

Kislowy_wampir

2013-11-28, 13:24
@ up Noriax pie**olisz :) Ja sam miałem nie raz dość mocno zakrapiane przygody, że nie pamiętałem jak do domu wróciłem, nawet jak wszystkich o 5 rano pobudziłem bo musieli mi drzwi otworzyć i w nie wprowadzić bo się zmieścić nie mogłem to jakoś dawałem radę się umyć :) Faktycznie niema to jak 3 dni się nie myć i najlepiej jeszcze rwać laski xD szwoją drogą co nie które muszą nieźle j***ć od niemycia, ale one chyba też wychodzą z założenia, że chcą poczuć się wolne i niczym nie przejmować dla mnie to jest na zasadzie a ch*j zzostane k***ą z rynsztoka z jebiącą p*zdą :) albo frajerem co r*cha taką k***e i jebię serem i potem :) No k***a to jest wolność ? To wypie**alaj do brudasów mieszkać. Wiadomo nie wszyscy tacy są ale Ci co tacy są to niech nie tłumaczą się że to wolnośc że na co dzień sa pedantycznymi dyrektorami dlaczego już ci tłumaczę kłamczuszku :) BO taki dyrektor za dużo by stracił gdyby ktoś mu cyknął fotke jak tapla się w błocie naj***ny lub szlają się z jakąś "pięknością". Taka prawda jak masz odpowiedzialne stanowisko to musisz i po pracy się pilnować :) Tak więc mało który z naprawdę obrym stanowiskiem taple się w błocie bo jak chce się poczuć wolny to wypie**oli na drugi koniec świata na wakacje podziwia hawajskie piękności pije drinka i ma wyj***ne na brudasów taplających się w błocie :)

Tak więc każdy się zachowuje tak jak chce i tak jak lubi i niema sensu go tłumaczyć :) Jedni spinają dupę, że to zajebista impreza inni że ch*jowa i wasze gadanie tego nie zmieni bo ludzie to świnie :) Przykład dwóch moich znajomych, jeden wrócił z woodsa i powiedział zajebista impreza, łatwe panny godzące się na wszystko wóda, zielsko, dobra zabawa, drugi typowy metal który powiedział, że impreza ch*jowa pełna brudasów niby fajnie bo łatwe panny wóda i zielsko ale to ma na codzień i nie musi tazm jeździć i jak dla niego to takiej imprezy mogło by nie być :)

Tak więc chyba tak naprawdę tej imprezy bronią ludzie którzy na co dzień niemają tego co ma normalny człowiek czyli wolności seksu i szacunku :) bo zdarzało mi się spotykać ludzi którzy mówili że tam czują się szanowani :P Tak więc wychodzi na to że w większości na woodsa jeżdzą życiowi nieudacznicy ?

Ha...........ng

2013-11-28, 13:52
@Up k***a, a zajeb jeszcze tak z 30 emotek, bo k***a za mało ich wrzuciłeś. Pedał jesteś czy co? :homer: