18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

nowynick

2016-03-31, 09:03
może jeszcze mają się rozbroić? k***a zero tolerancji...




PS taka libre (wolność) w tym "la libre", że aż wyłąćzyli komentarze... :mrgreen:

werewolfer

2016-03-31, 09:11
Z jakiej racji mają przestrzegać prawa skoro nie są biali? Ciemnogród i zacofanie w tej Belgii

bli3

2016-03-31, 09:36
"od teraz" - nosz k***a...

mi...........80

2016-03-31, 09:50
Wg mnie powinni wprowadzić zakazy korzystania z metra i innych środków komunikacji, oraz słynne już "No Go Areas".

Myślę że to rozłożyłoby terrorystów na łopatki

Takie przysłowiowe europejskie "Szach mat Allachu".

Oczywiście mówię o zakazach dla Europejczyków jakby ktoś mnie źle zrozumiał...

neced

2016-03-31, 10:43
To jest żart?

nowynick

2016-03-31, 10:52
neced napisał/a:

To jest żart?



Ty patrz... imigranci podobno zadali to samo pytanie :D

Murgen

2016-03-31, 13:40
Belgia nie powinna poddawać się terrorowi kilku jednostek i karać całą grupę społeczną. Jest to zaprzeczeniem wszystkich osiągnieć kultury zachodniej europy z ostatnich 50 lat.
Wierzę, że Belgia się jednak opamięta.

bleblebator1

2016-03-31, 15:57
NieLubjeLudzji napisał/a:

Po serii katastrofalnych zamachów terrorystycznych, które niemalże powaliły kraj na kolana, Belgia wprowadza drastyczne zmiany. Belgijskie media podają, że od teraz imigranci będą musieli przestrzegać belgijskiego prawa.


Chyba k***a islamskiego terrorystycznego szariatu.
Tam innego prawa już nie ma, a polacy drugi raz belgii nie będą wyzwalać

Tco

2016-03-31, 18:47
Mam wyj***ne na Belgie,Szwecje,Francje,Anglie, itp. Mam nadzieje ze te lewackie narody beda co miesiac nawiedzane przez gigantyczne, krwawe i bezlitosne ataki terrorystyczne. Mam nadzieje ze trupy beda liczone w setkach a nawet w tysiacach, niech gina lewackie psy, wielce pro europejskie i mega tolerancyjne dna umyslowe z zanikiem instynktu samozachowczego.

nowynick

2016-03-31, 19:04
Tco napisał/a:

Mam wyj***ne na Belgie,Szwecje,Francje,Anglie, itp. Mam nadzieje ze te lewackie narody beda co miesiac nawiedzane przez gigantyczne, krwawe i bezlitosne ataki terrorystyczne. Mam nadzieje ze trupy beda liczone w setkach a nawet w tysiacach, niech gina lewackie psy, wielce pro europejskie i mega tolerancyjne dna umyslowe z zanikiem instynktu samozachowczego.



Ciekawe jakby nasz rząd odpie**olil i przyjął ze dwa miliony. Jeden czy dwaj by zaczęli strzelać do ludzi a jakiś frajer z Wenezueli napisał by jak Ty ale o Polakach. Też miałbyś nadzieję na powtórki?

EdmundKemper

2016-03-31, 21:52
To jest upadek ludzkości. Tak po prostu.

Tco

2016-03-31, 22:41
nowynick napisał/a:



Ciekawe jakby nasz rząd odpie**olil i przyjął ze dwa miliony. Jeden czy dwaj by zaczęli strzelać do ludzi a jakiś frajer z Wenezueli napisał by jak Ty ale o Polakach. Też miałbyś nadzieję na powtórki?



Gdyby babcia miala wasy, to by byla dziadkiem ;)

Stulejman_IV_Wielki

2016-03-31, 23:08
Nosz k***a mać. Niech ta pedalska Belgia uzna państwo islamskie i wypowie mu wojnę. I nie mam tu na myśli tylko nalotów z powietrza, tylko czołgi, piechota. Niech Belgowie zaczną bronić swoje matki, córki i żony do ch*ja pana. Niech całe NATO się na nich żuci i rozpie**oli w drobny mak, bo w końcu jest gdzieś zapisane że atak na jednego z członków sojuszu to atak na całe NATO. Dlaczego k***a nic nikt nie robi czekają aż jeszcze więcej bomb pie**olnie? Malowanie kredą po ulicy i jakieś papierki którymi Arabowie sobie podcierając dupę to nie jest działanie to jest jego parodia. Jak rząd królestwa Belgi nie potrafi nic robić po za pałowaniem swoich obywateli, którzy się boją o własne życie i domagają się działania , to niech się poda do dymisji.