18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka z grawitacją

ydodek • 2015-07-20, 08:04


Cześć wszystkim :) Wrzucam tutaj filmik z moją największą pasją jaką jest freerunning. Jest to film zgłoszeniowy na konkurs organizowany przez Red Bulla i chciałbym prosić was o pomoc w zdobyciu głosów. Link do głosowania znajdziecie w opisie filmu. Każdemu kto odda głos na mnie wielkie dzięki ponieważ zbliży mnie to do spełnienia mojego marzenia, którym jest udział w tych legendarnych zawodach :)

tom2603

2015-07-20, 12:57
Również oddałbym głos ale nie posiadam fb ani twittera, ale ogromne piwo dla Ciebie. Też ciekawi mnei czy byłoby jednak coś na harda ;) Powodzenia w tym co robisz, bo ewidentnie Ci wychodzi

Ka...........no

2015-07-20, 13:33
Dobrze pomykasz, kiedyś ćwiczyłem parkoura dość długo ale u szczerbiłem piętę i moja kariera się skończyła :D Masz ode mnie piwko i mój głos, powodzenia i pozdrawiam.

Samudaripen

2015-07-20, 13:35
ydodek napisał/a:


Cześć wszystkim :) Wrzucam tutaj filmik z moją największą pasją jaką jest freerunning. Jest to film zgłoszeniowy na konkurs organizowany przez Red Bulla i chciałbym prosić was o pomoc w zdobyciu głosów. Link do głosowania znajdziecie w opisie filmu. Każdemu kto odda głos na mnie wielkie dzięki ponieważ zbliży mnie to do spełnienia mojego marzenia, którym jest udział w tych legendarnych zawodach :)



ehh :kawa: Wrzuć filmik jak łamiesz sobie kręgosłup, to gwarantuje Ci, że głosy polecą z całego świata.
Mile widziana jakość HD i kilka ujęć.

ydodek

2015-07-20, 13:36
Nimrod-PW napisał/a:

Chciałem dać Ci swój głos ale nie mam ani facebooka ani twittera. Ale brawo z zainteresowania i pasje, pozdrawiam i trzymam kciuki. Ciekawe jak tam Twoje stawy?



Moje stawy mają się bardzo dobrze ;) Jak na 10 lat treningów raz tylko miałem stan zapalny w stawie kolanowym.