18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Walka

inzynier666 • 2023-02-04, 00:19
Niestety przegrałem.


turbonekro

2023-02-04, 04:59
Ja pie**ole, te kurczaki wszystkie to donejtorzy patoch*jikòw na srajtubie, oraz odwieczni fani fame mmgòvna, słuchający pewnie jakiegos maty spod czapy, czy innego gòvno trapu z autotunem, marszczący pracie w kącie do lasek z ekipy, czy podobnych scierw.
Oczywoscie, nieodłącznym elementem ich wiesniackiego stroju musi być ta pie**olona nerka, do której taki p*zdeusz swoj zajebisty telefonik musi schowac.
Niech bede zj***nym zgredem, bez poczucia humoru, ale w dużej czesci, ta pokolenie jest k***a stracone, i aż strach pomyslec, jak się rozmnoży, a później dalej i dalej. :mrgreen:

Tuco

2023-02-04, 06:05
Jak sobie pomyślę, że ten cały motłoch ma prawa wyborcze, to się brzydzę demokracji. I w ogóle tej och*jałej polityki. Ludzie chcą chleba, więc dajmy im igrzyska.

Antoni79

2023-02-04, 07:10
Bardzo dobra walka. Autentyczna. Super zawody. Każdy mógł wziąć udział.
Chcesz wygrać starcie walisz prostym w podbródek i gaśnie światło, a nie machasz cepami jak ten kozak i odsłaniasz twarz.

M49icman

2023-02-04, 07:28
Niedługo Borek do nich zadzwoni

jednoręki-ujeżdżacz

2023-02-04, 07:29
Nie pie**olcie bo może poziom intelektualny średni ale cała reszta na najwyższym poziomie. Kultura walki, ring, publiczność która zachowuje się lepiej niż politycy w tv, nagroda dla zwycięzcy. Sracie ogniem ale obiektywnie rozrywka lepsza niż w przeciętnym programie w tv.

michalmichal

2023-02-04, 07:31
My z kumplami w 1 gimnazjum wymyśliliśmy sobie ring w środku lasu, oczywiście wyimaginowany w sensie bez lin i narożników. Chodziliśmy się bić na gołe pięści dla sprawdzenia się lub jak ktoś z kimś miał zwadę. Pełna kultura, bez szarpaniny, bez dobijania leżącego. Po wszystkim każdy wracał w swoją stronę, a sprawy były wyjaśnione. Nie piszę żeby się chwalić, bo sam nie byłem kozakiem ale jeden rudy z mojej klasy okazał się mieć tak twardą szczękę, że przyjmując dużo czystych ciosów od jednego z najlepszych nie zaliczył ko. Ogólnie trochę zyskał szacunek bo tak to był ciśnięty cały czas. Także pozdrawiam rudego, dobry wariat.

jacek44

2023-02-04, 08:32
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego w tym kraju jest jak jest, jakim ch*jem te same partie są ciągle u władzy itp - to właśnie tutaj jest odpowiedź. Tak wygląda przeważająca większość naszego społeczeństwa.

NataliaW

2023-02-04, 09:16
Jazda z wieśniakami w komentarzach że sebiksy itd. ja uważam że mają niezła polewkę na żywo, a wy p*zdy hejtujace oglądacie jakieś famemma payperviev... powiedzcie cioty czym to się różni?

ratford

2023-02-04, 09:48
to jest genialne!!

wincyj panie, wincyj!!! :lol:

Ustanack

2023-02-04, 10:45
Nielegalne walki meneli , widownia wypełniona do ostatniego krzaka

sej_maj_nejm_bicz

2023-02-04, 11:45
Sayoko napisał/a:

Wiocha wie jak się bawić....



Przecie to Warszawka, widać po burakach.