18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka.

de_Sade • 2019-09-13, 23:13
No po czymś takim czarny będzie miał na komendzie wesoło...



...ale gliniarz też od kolegów pochwał nie zbierze :beka:

~Velture

2019-09-13, 23:33
Wiecie, że ja nie z tych co w obronie takich stają ale tak w sumie na filmiku jedyne co widać to policjanta co mu się popie**oliła rzeczywistość z lekcjami WFu w amerykańskich szkołach i odpie**olił tryb zapaśnika a potem przeniósł się na ring k***a oczami wyobraźni a murzyn na filmie po prostu stał. Widać, że czarny nie chciał się bić a jedynie próbował odciągnąć od siebie policjanta któremu wyj***ło pod kopułą.

Piszę to tylko na podstawie tego co widać na filmie. Nie wiem co było przed i jak podejrzany etnicznie wcześniej się zachowywał.

robsonx79

2019-09-13, 23:34
Policmajster to chyba w domu wpie**ol od starej zebrał i próbuje sobie punkty many z powrotem nabić.

Sajlenthill

2019-09-13, 23:52
On nie jest czarny. Po prostu stał w cieniu i machal rękoma bo go w oczy razilo słońce.

Billans

2019-09-14, 00:46
Jaka pałka, tak bez komendy, bez ostrzeżenia wj***ł mu się w nogi h*j, prowokator pie**olony

r061071

2019-09-14, 00:49
gliniarz chyba chciał obciągnać ale malpa sie nie dała

Mors_Nigra

2019-09-14, 10:32
Dokładnie, widać, że polismen jest podjudzony, nic się takiego nie stało, żeby miał prawo zaatakować, zwyczajnie żyłka w piździe pękła. Takich własnie policjantów należy wypie**alać na zbity ryj, zanim kogoś zastrzelą przez zły dzień. Jak tego białego gościa w hotelu którego doprowadzili najpierw do załamania nerwowego a potem odj***li.

dariusy

2019-09-14, 10:49
To był Deontay Wilder, to nie ma się co dziwić że ciężko im było.

ko...........er

2019-09-14, 11:20
do tej pory spada ze schodów :D

xiro

2019-09-14, 11:27
nie prosciej zastrzelic? :D

Smokw

2019-09-14, 11:32
Mors_Nigra napisał/a:

Dokładnie, widać, że polismen jest podjudzony, nic się takiego nie stało, żeby miał prawo zaatakować, zwyczajnie żyłka w piździe pękła. Takich własnie policjantów należy wypie**alać na zbity ryj, zanim kogoś zastrzelą przez zły dzień. Jak tego białego gościa w hotelu którego doprowadzili najpierw do załamania nerwowego a potem odj***li.



Coś przeoczyłem? Proszę o jakiś link do akcji o której piszesz.

mazga50

2019-09-14, 15:44
Velture napisał/a:

Wiecie, że ja nie z tych co w obronie takich stają ale tak w sumie na filmiku jedyne co widać to policjanta co mu się popie**oliła rzeczywistość z lekcjami WFu w amerykańskich szkołach i odpie**olił tryb zapaśnika a potem przeniósł się na ring k***a oczami wyobraźni a murzyn na filmie po prostu stał. Widać, że czarny nie chciał się bić a jedynie próbował odciągnąć od siebie policjanta któremu wyj***ło pod kopułą.
Piszę to tylko na podstawie tego co widać na filmie. Nie wiem co było przed i jak podejrzany etnicznie wcześniej się zachowywał.



To raczej nie Hameryka. Tam byłby happyend...

gosu82

2019-09-14, 23:49
Jaki k***a policjant. Zwykly ochroniarz co mu sie wlaczyla niesmiertelnosc. Jeden z tych pojebow co mysli ze ma security napisane i bedzie zwalczal wszelkie zlo bo mu wolno. Pojeb i tyle. Szkoda ze mu czarny bardziej nie naj***l.

djted

2019-09-15, 02:36
Ej myslałem , ze zrobia sobie pojedynek 1 na 1. Taki zapasniczy. Byłoby spoko i tyle. To gliniarz zaczał z piesci napie**alac