18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Walka o wegańskie banknoty.

Pampalampa • 2016-11-30, 20:14
Oto poważne problemy jakie mają ludzie w dzisiejszych czasach.. :mrgreen:

" Prezentacja nowych banknotów pięciofuntowych w Wielkiej Brytanii wywołała sprzeciw obrońców praw zwierząt. W nowych biletach Banku Anglii wykorzystano substancję pozyskiwana z tłuszczów zwierzęcych – do walki o wegańskie wersje banknotów stanęło już ponad 70 000 Brytyjczyków.

Zawartość śladowych ilości łoju zwierzęcego w nowych banknotach polimerowych wyszła na światło dzienne na portalu społecznościowym Twitter, gdzie wprost zapytano o to bank centralny – donosi brytyjski „The Guardian”.

Bank Anglii wyjaśnił, że łój znalazł się w granulkach polimerowych, które były wykorzystane jako baza do produkcji nowych pięciofuntówek. Twórcy petycji, którą podpisało już ponad 70 000 ludzi, uważają to za nieakceptowalne. – To nie do zaakceptowania dla milionów wegan, wegetarian i grup wyznaniowych w Wielkiej Brytanii. Domagamy się zaniechania wykorzystania substancji odzwierzęcych w produkcji banknotów, których musimy używać – napisano w petycji. (...) "

Źródło : bankier pl - nie mam wymaganych 20 postów więc łatwo wygooglać

Daedra

2016-11-30, 20:24
"grup wyznaniowych" - co za p*zdy :D muslimy im pocisnęli że ich wysadzą, jak tego nie zmienią pewnie, a nie żadni "weganie"


I'm out.

mygyry

2016-11-30, 20:29
To jest myśl, do każdego banknotu dowalić świński smalec od razu problem z wyłudzaniem zapomóg by spadł. Swoją drogą ciekawe czy ci wegańscy debile zdają sobie sprawę, że od ch*ja i ciut produktów, które dziennie mają w rękach ma jakieś odzwierzęce składniki

Dexterous

2016-11-30, 20:49
A ja tam ich rozumiem, szanuję i chętnie pomogę - niech mi wyślą te okropne pięciofuntówki.

Gizmolka

2016-11-30, 22:14
Też przygarnę wszystkie te pięciofuntówki.


Swoją drogą to idioci z nich, mogli mieć świetną broń na muslimów.

rz...........nu

2016-11-30, 22:54
@autor,

Dlatego, że nie masz wymaganych 20 postów to łatwo wygooglać?

Google ułatwia lub utrudnia wyszukiwanie informacji w oparciu o liczbę twoich postów?

Ja pie**ole. Stary, to weź postuj szybciej bo mam ważne rzeczy do wyszukania w google, a ten się ślimaczy jak ch*j


emptypants

2016-11-30, 23:04
@up,
nie ma 20 postów więc nie może wkleić linka. Po co te nerwy?

~Velture

2016-12-01, 02:14
Znajoma która przeszła na bycie wege-zjebem już dobre 3 lata temu wpie**ala regularnie pączki (takie zwykłe pączki gdzie w każdym spożywczaku można kupić).
Zawsze jak widzę ją z pączkiem mam bekę po ch*ju.

Nie mam serca jej powiedzieć dlaczego nie powinna tego robić jak już udaje taką wegankę do kwadratu.

Ma...........ke

2016-12-01, 09:16
Było powstanie sipajów teraz będzie powstanie weganów :D

janlew

2016-12-01, 10:56
Hahahhahaahahaha świński łój w banknotach??? No kurna genialne!!!!!!!

sezamkowyRozpierdol

2016-12-01, 17:04
Dlaczego te vegesp***oliny nie ogarniają, że rośliny to też istoty żyjące

labi89

2016-12-02, 00:41
Cytat:

Dlatego, że nie masz wymaganych 20 postów to łatwo wygooglać?

Google ułatwia lub utrudnia wyszukiwanie informacji w oparciu o liczbę twoich postów?

Ja pie**ole. Stary, to weź postuj szybciej bo mam ważne rzeczy do wyszukania w google, a ten się ślimaczy jak ch*j



@rzklanu,

ktoś tu chyba nie zna regulaminu :D

8michal7

2016-12-02, 00:43
Co Wy tam wiecie. W większości miast po za częścią Krakowa jest zakaz płacenia przez kibiców 50zł. Jest to tak samo haniebne jak samo kibicowanie temu clubowi. Obrazek

ooip

2016-12-02, 07:06
a ja bym tym grupom wyznaniowym placil zasilki tylko w tych nowych 5 funtowkach.ciekawe czy by brali

ag...........th

2016-12-02, 07:30
Wkrótce w local convinience

-here's your change sir.
-oh, is that five vegan? Oh my god, you should've asked first, I touched that...