18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka buhurtowa

Mroziu • 2016-05-18, 21:50
Na festiwalu historycznym w Woli Jabłońskiej. Niby nie ten sam poziom co rycerze na turniejach późnośredniowiecznych, ale mimo tego uznałem że wpie**ol jest konkretny na tyle by się z wami nim podzielić. Kolega z Węgier klepie kolegę z Polski.

W pewnym momencie na chwilę zgasło mu światełko. :-P

Recydywista

2016-05-18, 22:18
ten drugi jakby pierwszy raz orez w lapie trzymal ... rusza sie gorzej niz szczur w wielkim lanjnie

Scartabelli

2016-05-18, 22:33
Ech... Wy wcześniacy i ten wasz pussy-fighting :D

Ale tak na poważnie to we wczesnym sprzęcie naprawdę łatwo o kontuzję przy takim klepaniu się. Szkoda tylko że Polacy w odtwórstwie tego okresu tak strasznie dają dupy. Na Bitwie Narodów to Węgrzy mogą liczyć co najwyżej na naszą litość, bo na wygraną z Polską to ni cholery szans nie mają...

Mroziu

2016-05-18, 22:48
Może dlatego że nie ma jakiejś wielkiej ligi turniejowej we wczesnym? Tutaj się raczej w bitwy idzie, nie raz po 600 wojów. ;)

Scartabelli

2016-05-18, 23:19
up@ Ta, i trafi się jedna drużyna która się nie chce zastosować do reguł "zabicia kogoś" (jak Czesi na Wolinie rok albo dwa lata temu) i wszyscy mają zj***ną zabawę.

dadzbog2

2016-05-18, 23:59
Scartabelli napisał/a:

Ech... Wy wcześniacy i ten wasz pussy-fighting :D

Ale tak na poważnie to we wczesnym sprzęcie naprawdę łatwo o kontuzję przy takim klepaniu się. Szkoda tylko że Polacy w odtwórstwie tego okresu tak strasznie dają dupy. Na Bitwie Narodów to Węgrzy mogą liczyć co najwyżej na naszą litość, bo na wygraną z Polską to ni cholery szans nie mają...


hahaha siedziałeś na DeHa ? :D późni sikają do zlewu! a tak serio, to we wczesnym fakt bijemy sie jak drewno - ALE.... z czego sie ciesze to zanika juz powoli :) serio! może nie trafil sie zawodnik, jakis 1 liga na przeciwko Węgra. Ale co raz wiecej ludu inwestuje w sprzed pod ubrania. U mnie w Piołunie, wiekszość ma ochraniacze całego ciała i walka zmieniła się nie do poznania :) lejemy ostro i efektywniej :) Teraz jade na neustadt glewe i postaram sie wrzucic fajny materiał jak sie wczesne zmienia. Pozdro i do zobaczenia gdzie na festiwalach ! :)

olbi13

2016-05-19, 01:02
Chyba w temacie