18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsak brazylijski - postawa obronna

NealCaffrey • 2012-09-13, 09:36
Na wstępie, w tagach nie odnalazłem, aby uniknąć postów w moją stronę o stresowanie pająka - filmik nie jest mego autorstwa.

Wandering spider/Wałęsak brazylijski - jeden z najbardziej jadowitych pajączków przyjmuje postawę obronną na poniższym filmiku

Jako ciekawostkę dla sadoli:
Jad ptasznika powoduję długotrwałą erekcję :D

Jeśli jakaś informacja jest zła a znawcy ptaszników posiadają większą wiedzą, mogą mnie poprawić :)



ProVVe

2012-09-13, 16:18
Tak pędzlem, a palucha już p*zda nie wsadzi...

soho

2012-09-13, 17:24
4 tygodnie temu w POLO markecie w Lipnie było coś takiego.

LarryFoulke

2012-09-13, 18:52
vatherland napisał/a:


Żona wraca do domu a tam Wałęsak brazylijski nad książką kucharską i mąż
Żona się pyta - a co wy tu robicie?
Mąż na to - pająk nauczy się jeszcze gotować i wypie**alasz z domu!



Nie kumasz tego kawału czy Ci się coś totalnie popie**oliło? To leciało tak:

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Co tu się dzieje?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - WYpie**alASZ !


*No chyba, że zaokrągliłeś do własnych realiów, gdzie baba tylko gotuje.

vatherland

2012-09-13, 20:15
@Up
dam Ci piwo za skopiowanie kawału
masz wiedz, że nie jestem gimbusem i starania plebsu umiem docenić.

Mizantrop

2012-09-13, 21:32
Długotrwałą i bardzo bolesną erekcje

grzankojad

2012-09-13, 21:33
Dokładnie, P. fera nie jest ptasznikiem, należy do rodziny Ctenidae. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że ich hodowla w Polsce jest zakazana, jak i niektórych innych pajęczaków, ze względu na niebezpieczeństwo, chociaż całkiem sporo osób go ma. Można tanio kupić na niemieckich giełdach terrarystycznych, też sobie kiedyś sprawię, bo śliczne są :D

zonabregana

2012-09-13, 21:35
włączyłam filmik po czym rozejrzałam się nerwowo po ścianach - jak patrzę na takie stwory to doceniam nasze -30 w zimie - nie mam aż tak dużych butów w domu żeby to zatłuc

Wasili666

2012-09-13, 21:41
Myślałem że on mu jądro świstaka podaje

Perhydrol

2012-09-13, 21:43
Kaef napisał/a:


A ptasznik to nie pająk?


Ptasznik to nie pająk,ptasznik to styl życia :amused:

Suka_Blyat

2012-09-13, 21:50
Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się hodowlą tego typu stworzeń... Ale, jedni wolą dziewczęta, inni samochody, a jeszcze inni pająki :-/

EmPeroR77

2012-09-13, 22:00
Jad tego ptasznika poprawia erekcje powiadasz , teraz już wiem poco pchasz tam swój pędzel :)

DiesIrae

2012-09-13, 22:04
czeczen-00 napisał/a:


Ptasznik to nie pająk,ptasznik to styl życia :amused:


Gówno prawda, ptasznik to stan umysłu :hitler:

Jai

2012-09-13, 22:15
@ Emperor
Po raz drugi - to nie jest ptasznik, i nie poprawia erekcji tylko ją powoduje.

ansminii

2012-09-13, 22:24
@Obeliks
Jad wałęsaków nie ma właściwości cytolitycznych. Zdjęcia przedstawiają ukąszenie przez pająka z rodziny Sicariidae takiego jak np. Pustelnik brunatny.