18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Walentynkowe Serduszko

T3RMINATOR • 2019-02-11, 21:49
Zbliżają się walentynki i nie jesteś sobą? Jest sposób :D





Dziwnie się podnieciłem patrząc na ta tłusta laskę wpieprzającą surowe mięcho.

TB303

2019-02-11, 21:50
Obleśna, tłusta świnia.

ManBearPig

2019-02-11, 22:00
Gdyby nie była tłusta, obleśna, wydziarana, nie żarła surowego mięsa, to nawet spoko ;-)

URAGE

2019-02-11, 22:13
@Up

Nie zesrajcie się białe żołnierzyki. Laska ma jakieś 10-15kg nadwagi i gdyby nie to walilibyście gruchy jak poj***ni. Ślepy zauważy, że babka ma świetne proporcje twarzy i poza nadwagą jest zadbana. O ile wpie**alanie na surowo mięsa nie pociąga, tak w klubie lepiłoby się do niej stado kolesi. Przynajmniej nie jest sp***oloną weganką i sądząc po tatuażach sądzę, że jedyne co ma w sobie świńskiego to ostre rżnięcie.

No, ale te Wasze modelki z Victoria Secrets na pewno biją swoją nieskazitelną urodą wszystkie inne laski świata, więc co ja się w ogóle wypowiadam, nie? Po za nimi to wszystkie inne plebsy wyglądają jak j***ne tuczniki z hameryki, a... pewnie tacy koneserzy piękna na harda nie wchodzi i jeszcze wielkiej, obleśnej świni nie widzieli, bo ich delikatne oczy pękłyby z bólu.

Ludzie ogarnijcie dupy, spójrzcie w lustro. Marzycie o Lamborghini a nie stać Was na Superba II.
PS Tak, r*chałbym aż by schudła.

r061071

2019-02-11, 22:25
a beata kepa tez cie kreci?

T3RMINATOR

2019-02-11, 22:47
r061071 napisał/a:

beata kepa



Wolałbym już blokować Agate Ogórek :D

saves

2019-02-11, 22:51
Wnuczka Millera?

Halman

2019-02-11, 22:54
URAGE napisał/a:

@Up
...........
PS Tak, r*chałbym aż by schudła.


pobudka, zesrałeś się...

TB303

2019-02-11, 22:58
URAGE napisał/a:

@Up
Nie zesrajcie się białe żołnierzyki. Laska ma jakieś 10-15kg nadwagi i gdyby nie to walilibyście gruchy jak poj***ni. Ślepy zauważy, że babka ma świetne proporcje twarzy i poza nadwagą jest zadbana. O ile wpie**alanie na surowo mięsa nie pociąga, tak w klubie lepiłoby się do niej stado kolesi. Przynajmniej nie jest sp***oloną weganką i sądząc po tatuażach sądzę, że jedyne co ma w sobie świńskiego to ostre rżnięcie.
No, ale te Wasze modelki z Victoria Secrets na pewno biją swoją nieskazitelną urodą wszystkie inne laski świata, więc co ja się w ogóle wypowiadam, nie? Po za nimi to wszystkie inne plebsy wyglądają jak j***ne tuczniki z hameryki, a... pewnie tacy koneserzy piękna na harda nie wchodzi i jeszcze wielkiej, obleśnej świni nie widzieli, bo ich delikatne oczy pękłyby z bólu.
Ludzie ogarnijcie dupy, spójrzcie w lustro. Marzycie o Lamborghini a nie stać Was na Superba II.
PS Tak, r*chałbym aż by schudła.


Że kto tu się niby zesrał? :lol:

DarioLee

2019-02-11, 23:04
lubię mięso ale zęby k***a surowe jeść bleee

bodzio667

2019-02-11, 23:15
Coś za łatwo jej idzie...

DzidaZawodnik

2019-02-11, 23:16
Je to mięso 5-10 razy szybciej niż powinna. Zwykłą popisówka pod kamerę.

PiGi

2019-02-12, 00:50
z życzeniami od polskich ubojni

URAGE

2019-02-12, 00:51
r061071 napisał/a:

a beata kepa tez cie kreci?



Wyjeżdżasz z porównaniem do babki po 50, która nie wygrała na loterii genetycznej więc jest politykiem, a nie aktorką jak Salma Hayek (młodsza jedynie o rok). Widzę, że u kolegi ciężko z pojmowaniem. Przykład z dupy i tak śmieszny jak nazwanie babki widocznej na filmie tłustą świnią.

TB303 napisał/a:

Że kto tu się niby zesrał?



Wiem doskonale, że w pełni merytoryczne wypowiedzi są uważane w internecie, nie tylko na sadolu, za lanie łez i bóldupienie. Owszem, napisałem kilka pełnych zdań ponieważ coś mnie wk***iło, a było to Wasze pie**olenie.


HAL9000/2 napisał/a:

URAGE napisał/a:

@Up
...........
PS Tak, r*chałbym aż by schudła.

pobudka, zesrałeś się...



Ciężko ując satyrę w krótkich słowach tekstu, rozumiem, swój błąd i Twoje niezrozumienie.

----------------------

Jak już nie potraficie rozróżnić tłustej świni od laski z nadwagą to wam zaprezentuje, małe sadolki. Poniżej taka właśnie wpie**ala kurczaka jak locha przy korycie. Jak nie widzicie żadnej różnicy pomiędzy tymi filmami to z Wami jest coś nie tak. Szkoda na takich strzępić więcej ryja, lepiej niech ktoś poda harpun na wieloryba. :roll:


picolo

2019-02-12, 02:23
Fajna, ale to mięsko to chyba z ryżu!?