18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waleczne kacapy...

Halman • 2020-10-16, 14:49

aż miło popatrzeć jak się piorą..


Salieri16000

2020-10-16, 15:03
Ta co biegnie z prawej strony ekranu (od 9-tej sek.), to już chyba kiedyś dostała kijem po kulasach ;)

joeblacktwo

2020-10-16, 15:13
Brzmi bardziej jak świniobicie

dżonyłojlker

2020-10-16, 15:20
Salieri16000 napisał/a:

9-tej



Bardzo często przypie**alasz się do ludzi, że robią błędy, a sam nie jesteś lepszy. Liczebników porządkowych nie zapisuje się w takiej formie.

Erqti

2020-10-16, 15:25
koleś miał w rękach noże dobrze widze? więc oklep kołkiem bez łeb jak najbardziej na miejscu. Ale ta pinda w ciemnej kurtce to zakładam szanowna sucz nożownika, nikt normalny by sie z gołymi rękami w taki sposób nie rzucał!!

Salieri16000

2020-10-16, 15:58
StalowyNożyk napisał/a:

Bardzo często przypie**alasz się do ludzi, że robią błędy, a sam nie jesteś lepszy. To nawet ja (nieuk z dysmózgią) wiem, że liczebników porządkowych nie zapisuje się w takiej formie.



Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś "nieukiem z dysmózgią"(?)- a przy okazji powyższym wpisem udowodniłeś to przed całą społecznością tego portalu... Gdybym napisał "9" to znaczyłoby "dziewięć", a że chodziło mi o "godzinę dziewiątą", to zapisałem to tak jak zapisałem... Nie napiszę ci "wracaj do szkoły", bo jak napisałeś jesteś nieukiem, więc szkoda czasu i nerwów nauczycieli- i tak nic nie wskórają...

PS Przysrałeś się w nieodpowiednim miejscu i czasie- próbuj dalej ;)

dżonyłojlker

2020-10-16, 16:22
Salieri16000 napisał/a:

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś "nieukiem z dysmózgią"(?)- a przy okazji powyższym wpisem udowodniłeś to przed całą społecznością tego portalu... Gdybym napisał "9" to znaczyłoby "dziewięć", a że chodziło mi o "godzinę dziewiątą", to zapisałem to tak jak zapisałem... Nie napiszę ci "wracaj do szkoły", bo jak napisałeś jesteś nieukiem, więc szkoda czasu i nerwów nauczycieli- i tak nic nie wskórają...

PS Przysrałeś się w nieodpowiednim miejscu i czasie- próbuj dalej



No to teraz się popisałeś, harcerzyku. Naprawdę jesteś aż tak głupi? Piszesz w sposób jakbyś był niedorozwinięty i jeszcze upierasz się, że błąd nie jest błędem. Jest tu cała masa żałosnych palantów, ale Ty bijesz ich na głowę, bo zgrywasz wielkiego "nauczyciela", a tylko się ośmieszasz.
Druga sprawa - można Tobą sterować jak samochodzikiem na pilota, a Ty nawet tego nie zauważasz.

Salieri16000

2020-10-16, 16:33
StalowyNożyk napisał/a:



1)(...) i jeszcze upierasz się, że błąd nie jest błędem.
2) Jest tu cała masa żałosnych palantów, ale Ty bijesz ich na głowę.
3)Druga sprawa - można Tobą sterować jak samochodzikiem na pilota, a Ty nawet tego nie zauważasz.



1) Myślisz, że jak się uprzesz, że masz rację, to będziesz ją mieć?!
2) Jest tu kilku palantów- to fakt, ale widzę, że ty swoim żałosnym wyciem i próbą udowodnienia sobie i całemu światu jaki to ty jesteś zajebisty stawia cię na pierwszym miejscu palantów tego portalu.
3) Nie sterujesz mną oszołomie- to jest po prostu niemożliwe. Wiesz czemu? Bo jestem inteligentniejszy od ciebie. :kawa:

PS Napisz coś jeszcze- mam wielki ubaw czytając te daremne twoje próby dowartościowania się :D


Nikt_nie

2020-10-16, 16:55
Bardzo k***a dobrze!!! Brawo dla Pana w białym!!! Czarny patus wyjechał z nożem!! Baa, z bagnetem!! Pałą w łeb i do piachu

htp

2020-10-16, 17:16
Salieri16000 napisał/a:

1) Myślisz, że jak się uprzesz, że masz rację, to będziesz ją mieć?!
2) Jest tu kilku palantów- to fakt, ale widzę, że ty swoim żałosnym wyciem i próbą udowodnienia sobie i całemu światu jaki to ty jesteś zajebisty stawia cię na pierwszym miejscu palantów tego portalu.
3) Nie sterujesz mną oszołomie- to jest po prostu niemożliwe. Wiesz czemu? Bo jestem inteligentniejszy od ciebie.
PS Napisz coś jeszcze- mam wielki ubaw czytając te daremne twoje próby dowartościowania się



Może wysoce inteligentny kolega wypowie się na temat kropki po liczebniku. Chętnie czegoś się nauczę.

ogurek123

2020-10-16, 17:24
rozj***ł mnie gościu który przez cały filmik skacze

Salieri16000

2020-10-16, 17:34
htp napisał/a:

Może wysoce inteligentny kolega wypowie się na temat kropki po liczebniku. Chętnie czegoś się nauczę.



Gdy liczebnik porządkowy zapisany jest cyfrą arabską stawiamy kropkę, np. w 3. (= trzecim) budynku, na 7. (= siódmej) stronie. Ja jednak preferuję formę zapisu z dywizem.

daniel1040

2020-10-16, 18:12
Salieri16000 napisał/a:

Gdy liczebnik porządkowy zapisany jest cyfrą arabską stawiamy kropkę, np. w 3. (= trzecim) budynku, na 7. (= siódmej) stronie. Ja jednak preferuję formę zapisu z dywizem.



Gramanaziści - jedyna grupa wymagające eksterminacji bardziej niż lewacy.

alucard321

2020-10-16, 18:14
Ortograficzno gramatyczni naziści od siedmiu boleści się znaleźli. Idźcie może uczyć w szkołach a nie na sadolu. Od czego jest PW?