18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walczące transy

phrontch • 2021-02-19, 09:47
Albo po prostu jednostki niezdecydowane płciowo




Jestembogiem_uswiadom

2021-02-19, 09:52
Jeśli ktoś utożsamia się z inną płcią niż się urodził to nikt nie ma prawa mu zabraniać. Wystarczy kilka operacji trochę hormonów i gotowe. I ch*j wam w dupy j***ni homofobiarze którzy pewnie widząc zadbana fajna kobitkę z ciulikiem chętnie byście jej obciagneli albo poczuli w dupci ciepło jej spermy.

Halman

2021-02-19, 09:53
Jestembogiem_uswiadom,
ale co nas twoje fantazje obchodzą?

woytasw

2021-02-19, 10:01
ch*ja widać

DzidaZawodnik

2021-02-19, 10:10
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Jeśli ktoś utożsamia się z inną płcią niż się urodził to nikt nie ma prawa mu zabraniać. Wystarczy kilka operacji trochę hormonów i gotowe. I ch*j wam w dupy j***ni homofobiarze którzy pewnie widząc zadbana fajna kobitkę z ciulikiem chętnie byście jej obciagneli albo poczuli w dupci ciepło jej spermy.



Jeżeli ktoś się utożsamia z homofobem to nie macie prawa mu tego zabraniać. Wystarczy mieć kręgosłup moralny i zdrowy rozsądek i gotowe. I ch*j wam do tego j***ni komuniści, którzy pewnie widząc zdrowego mężczyznę, byście chcieli być tacy jak on i poczuć jak to jest być panem własnego losu zamiast systemowo nadawać sobie przywileje.

adrianthc

2021-02-19, 10:56
Testosteron im podskoczył.

konradkonradkonrad

2021-02-19, 11:11
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Jeśli ktoś utożsamia się z inną płcią niż się urodził to nikt nie ma prawa mu zabraniać. Wystarczy kilka operacji trochę hormonów i gotowe. I ch*j wam w dupy j***ni homofobiarze którzy pewnie widząc zadbana fajna kobitkę z ciulikiem chętnie byście jej obciagneli albo poczuli w dupci ciepło jej spermy.



jeśli homofob to osoba patrząca na świat bez tęczowych okularów i bez ku*asa starego w dupie to jestem dumny z bycia homofobem lewaczku

:mrgreen:

Zbysław

2021-02-19, 11:49
,,transformers to ukryta moc"

_Tytanowy_Janusz_

2021-02-19, 12:36
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Jeśli ktoś utożsamia się z inną płcią niż się urodził to nikt nie ma prawa mu zabraniać. Wystarczy kilka operacji trochę hormonów i gotowe. I ch*j wam w dupy j***ni homofobiarze którzy pewnie widząc zadbana fajna kobitkę z ciulikiem chętnie byście jej obciagneli albo poczuli w dupci ciepło jej spermy.


Ci którzy twierdzą, że to chore to homofoby a ci którzy udają baby są "normalni"? Idź ty się jebnij w czoło tranzystorze

zdun

2021-02-19, 14:40
@ phrontch, ten co znowu zabłądził w internecie. Jak nie pedały to tansy, a idź pan w h*j.

Thaj

2021-02-19, 15:00
Ja tam mam swoją teorię odnośnie transów.

Według mnie jest to dokładnie to samo co urodzić się niepełnosprawnym z tym, że jest to znacznie mniej widoczne niż niepełnosprawność fizyczna.
Wydaje mi się, że kwestia płci jest określona tak samo jak to, że człowiek na jedną parę oczu, jedną parę uszu, nos, 2 nogi, 2 ręce zdolny do widzenia na określoną odległość, słyszenia dźwięku w określonym paśmie częstotliwości itd.

Nikt nie powie, że osoba która urodziła się niewidoma lub bez nogi jest normalna ale też nikt nie powie do osoby bez nogi, że ma biegać. Tak samo osoba czująca się kimś innym niż jest. Nie powinno się mówić, że to całkowicie normalne i zdrowe ale też nie powinno się mówić tym osobom, że mają czuć i być kimś innym...

BigBertha

2021-02-19, 21:07
j***ne lewackie wywłoki z ku*asami.

Manii

2021-02-19, 21:44
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Jeśli ktoś utożsamia się z inną płcią niż się urodził to nikt nie ma prawa mu zabraniać. Wystarczy kilka operacji trochę hormonów i gotowe. I ch*j wam w dupy j***ni homofobiarze którzy pewnie widząc zadbana fajna kobitkę z ciulikiem chętnie byście jej obciagneli albo poczuli w dupci ciepło jej spermy.



To sie lewacki rycerzyk zagotowal. Nawet nie zaczekal na pare homofobowych wpisow, tak mu dupe rozpierala potrzeba na zasygnolizowanie swojej progresywnej wyzszosci moralnej jednoczesnie zdradzajac wszystkim jak debil ze go kreca transy.

masternik

2021-02-20, 01:55
Przeczytałem "walczące tarasy" myślę że k***a w końcu coś czego nie widziałem... Taaaa taki ch.uj i to dosłownie. :evil:

Wyjcio

2021-02-20, 02:19
Są cycki, jest piwo. Tyle w temacie.