18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąchaj nie brąchaj

CrazyEdek • 2021-07-21, 07:31
Nie można trzymać, bo to nie zdrowe.


Misiek_KRK

2021-07-21, 07:50
ale śmieszne, boki zrywać. Jak po wakacjach zaniosę do szkoły to wszyscy w klasie będą mieli bekę.
Chyba już jestem stary skoro takie gówno mnie nie śmieszy?

wilkoala

2021-07-21, 08:10
Z cyklu "Z kamerą wśród rednecków".

35i

2021-07-21, 08:35
Misiek_KRK napisał/a:

ale śmieszne, boki zrywać. Jak po wakacjach zaniosę do szkoły to wszyscy w klasie będą mieli bekę.
Chyba już jestem stary skoro takie gówno mnie nie śmieszy?



Słyszałem, że brak poczucia humoru świadczy o niskim ilorazie inteligencji.

Czerstwy

2021-07-21, 08:40
To po prostu hameryczka i ich sp***olone poczucie humoru. Na YT jest kanał he he PRANKOWY, w którym gość puszcza pule w miejscach publicznych i tych filmów ma kilkadziesiąt na kanale, każdy po pare mln wyświetleń. Oczywiście temat został podłapany i chyba co drugi srankowy kanał ma swoim repertuarze żarciki z pierdami.

Misiek_KRK

2021-07-21, 09:51
35i napisał/a:

Słyszałem, że brak poczucia humoru świadczy o niskim ilorazie inteligencji.



Zajebiste poczucie humoru. Śmiać się z filmiku jak facet napierdział babie w ryj. Zajebiste, takie śmieszne dla inteligentnych. Rozj***łeś mnie :)

Kutasiarz

2021-07-21, 10:04
Misiek_KRK napisał/a:

Zajebiste poczucie humoru. Śmiać się z filmiku jak facet napierdział babie w ryj. Zajebiste, takie śmieszne dla inteligentnych. Rozj***łeś mnie


Nie masz wyrafinowanego gustu, jesteś zwykły cham i prostak.

Driver19cm

2021-07-21, 10:26
Cytat:

Zajebiste poczucie humoru. Śmiać się z filmiku jak facet napierdział babie w ryj. Zajebiste, takie śmieszne dla inteligentnych. Rozj***łeś mnie



I dlatego właśnie spędzisz całe swoje smutne życie na strychu, sam, w brudnej spoconej koszulce z piwem z Biedry w ręce

Prof._Kot_Budd

2021-07-21, 11:21
Driver19cm napisał/a:

I dlatego właśnie spędzisz całe swoje smutne życie na strychu, sam, w brudnej spoconej koszulce z piwem z Biedry w ręce



No taaa, bo nie śmiać się z kretynizmów to już człowieka skazuje na samotność... Nawet jeśli by tak było, to wolałbym samotność od przebywania w towarzystwie idiotów, z idiotami bezkonfliktowo mogę przebywać jedynie nastukany. 95% ludzi to debile, toteż jestem skazany na alkoholizm :D

petru23

2021-07-21, 11:30
Co ona ma zamiast zębów, poza ich brakiem?

NafazowanyKoleś

2021-07-21, 11:49
Driver19cm napisał/a:

I dlatego właśnie spędzisz całe swoje smutne życie na strychu, sam, w brudnej spoconej koszulce z piwem z Biedry w ręce



Tacy jak ty nie odróżniają chamstwa od dowcipu dlatego śmiałbyś się nawet z inwalidy. Dla takich jak ty właśnie z ilorazem inteligencji na poziomie murzyńskiej sraki powstają takie "żarty". Jest różnica między dowcipem, humorem - także czarnym a zwykłym sp***olonym szympansim rechotem. Babeczce jak widać traktowanie nie przeszkadza, ale ja tutaj oprócz żałosnego żartu widzę upodlenie drugiego człowieka i brak w nim poczucia godności a to już k***a wcale nie jest śmieszne.

Hanzeter

2021-07-21, 16:40
Misiek_KRK napisał/a:

ale śmieszne, boki zrywać. Jak po wakacjach zaniosę do szkoły to wszyscy w klasie będą mieli bekę.
Chyba już jestem stary skoro takie gówno mnie nie śmieszy?



Ja mam 20 lat i dla mnie to też żenada.

CrazyEdek

2021-07-21, 17:54
Jak coś nie odpowiada, to usuń konto, tu jest sadistic, a nie jakieś gówno. Skoro nie znasz się i nie wiesz co, to jest czarny humor. Nie komentuj. Tak będę się smiał z takich filmików. Pewnie jak bym pierdną ci prosto w nos, to nikt by się pewnie nie smiał :roll: tak będę się simiał nawet z inwalidów, z babć, dziadków, ze srania do ryja i innych gówien. Bo po tu jesteśmy. Kometarze w stylu "jaki ja jestem kuturalny" i że to nie wypada?? itp.?? są tutaj co najmniej nie na miejscu. Nie komentuj, a najlepiej usuń konto i idź do kościoła to momże komuś ulży bo klecha weźmie ci siurka do buzi, albo wyr*cha. I co dalej? Jestem niekulturalny?
:tasak:

Halman

2021-07-21, 18:14
CrazyEdek napisał/a:

tu jest sadistic, a nie jakieś gówno.


no właśnie - luki w logice na miarę czukcza...

hutsch

2021-07-21, 19:05
CrazyEdek napisał/a:

Jak coś nie odpowiada, to usuń konto, tu jest sadistic, a nie jakieś gówno.....



Zmiłuj się i przyznaj że to bait